یکی از مواردی که قطعا برای خیلی از افراد و خصوصا خانواده ها دغدغه به شمار می رود ، بحث نحوه پنچرگیری و تعمیر استخر بادی کودکان است. این محصولات عمدتا بدنه های مقاومی دارند اما بزرگترین ضعفی که در این محصولات میتوان مشاهده کرد بحث سوراخ شدن آن هاست که در واقع با برخورد جسم نوک تیز نظیر چاقو ، سوزن و موارد مشابه امکان سوراخ شدن و آسیب دیدن این محصولات وجود خواهد داشت. در همین راستا این مقاله را به این مسئله اختصاص دادیم که در خصوص نحوه پنچرگیری استخر بادی و این که چگونه پنچری استخر بادی را بگیریم که با کمترین هزینه بتوان مجدد از محصول استفاده کرد با شما همراه خواهیم بود....

نحوه و روش پنچرگیری استخر بادی با برچسب تعمیرات

اولین مسئله ای که باید در این مقاله به آن اشاره کنیم بحث پنچرگیری استخر بادی به وسیله یک عدد برچسب تعمیرات است. درواقع این مورد رایج ترین نوع پنچرگیری و ترمیم محصولات و استخرهای بادی به شمار می رود که هزینه بسیار کمی داشته و شما این مزیت را هم در اختیار خواهید داشت که به سادگی اقدام به تعمیر استخر بادی خود کنید. در همین راستا باید در ابتدا اشاره کنیم که شما نیاز دارید که برای انجام صحیح این کار استخر را به صورت کامل تخلیه کرده و آب داخلی آن را نیز خالی کنید.

پس از تخلیه آب داخلی استخر ، حال شما باید سعی کنید که باد استخر را هم به صورت کامل خارج کنید تا دیگر هیچ گونه مشکلی از این بابت نداشته باشید. البته این مسئله بسیار مهم است که قبل از تخلیه باد داخلی استخر ، نقطه ای از محصول که سوراخ شده است را باید علامت گذاری کنید. اگر این کار را انجام نداده اید باید سعی کنید تا در ابتدا نقطه آسیب دیده را پیدا کنید که اگر نمیدانید محصول شما از کدام بخش سوراخ شده است ، باید به وسیله آب و کف این کار را انجام دهید. در واقع باد استخر را به صورت کامل پر کرده و سعی می کنید تا به وسیله آب و کف تمامی سطح استخر را به این وسیله آغشته کنید. محلی که سوراخ شده باشد به راحتی حباب داده و شما می توانید این ناحیه را به راحتی شناسایی کنید.

پنچرگیری استخر بادی | اینتکس ایران

پس از انجام این کار حال نیاز است که باد را به صورت کامل تخلیه کرده و به وسیله برچسب تعمیرات اقدام به ترمیم محصول خود کنید. برچسب های تعمیرات نیز به دو دسته تقسیم می شوند که یک مدل از این محصولات تنها یک برچسب ساده بوده و مدل دیگر نیز دارای یک رول مخصوص و چسب تعمیرات است. اگر قصد دارید به وسیله برچسب تعمیرات ساده محصول را ترمیم کنید ، تنها کافی است که این برچسب را بر روی ناحیه ای که سوراخ شده است قرار دهید و با وارد کردن فشار به این بخش سعی کنید تا کاری کنید که محصول به درستی بچسبد.

اگر هم از نوع دیگر این برچسب ها استفاده می کنید که دارای یک رول و یک چسب می باشد ، شما باید سعی کنید تا در ابتدا از رول این محصول به مقدار نیاز برش بزنید. در واقع طول این رول ها عمدتا بین 10 تا 15 سانتی متر می باشد که باید سعی کنید تا با توجه به میزان آسیب دیدگی از رول مخصوص این چسب ها برش بزنید. البته باید این نکته را هم رعایت کنید که بهتر است رول را به صورت گرد برش بزنید تا لبه نداشته باشد. این مسئله باعث می شود تا محصول مورد نظر شما پس از چسبیدن به هیچ عنوان ناحیه و زائده اضافی نداشته باشد.

پس از برش رول ، حال باید دور تا دور آن را آغشته به چسب مخصوص کنید و به میزان لازم از چسب بر روی این رول استفاده کنید. پس از آن نیز باید رول را به صورت کامل بر روی ناحیه ای که سوراخ شده است چسبانده و مجدد با قرار دادن یک جسم سنگین وزن بر روی محصول کاری کنید که به صورت کامل چسب به بدنه استخر شما بچسبد و تکان نخورد. البته این مسئله هم باید عنوان کنیم که ناحیه ای که سوراخ شده است نیاز ندارد که بر روی بخش رول و در واقع همان ناحیه سوراخ شده چسب بزنید و بهتر است که رول مخصوص را دور تا دور آغشته به چسب کنید و ناحیه میانی که بر روی بخش سوراخ شده استخر شما قرار می گیرد نیاز به چسب ندارد. البته آغشته کردن به چسب نیز هیچ اشکالی ندارد اما شیوه صحیح پنچرگیری استخر بادی را عنوان کردیم.

روش پنچرگیری استخر بادی | اینتکس ایران

پس از انجام این مراحل نیز بهتر است به مدت 24 ساعت از محصول خود استفاده نکنید تا به صورت کامل چسب گیرایی خود را به دست آورده و ناحیه ای که سوراخ شده است به صورت کامل بچسبد. در رابطه با خرید برچسب تعمیرات هم باید به چند نکته مهم اشاره کنیم. در بازار مدل های گوناگونی از برچسب تعمیرات دیده می شود که شرکت های مختلفی این محصولات را تولید و عرضه کرده اند. دو برند معتبر در زمینه تولید و عرضه برچسب تعمیرات ، اینتکس و بست وی هستند که هم مدل های ساده و چسب تعمیرات معمولی و هم مدل های چسب تعمیرات شامل رول و چسب را ارائه داده اند که با قیمت های مناسب هم قابلیت خریداری را دارا هستند.

چسب پنچرگیری استخر بادی اینتکس

شرکت اینتکس دو مدل برچسب تعمیرات را با کدهای INTEX 59631 و INTEX 59632 به بازار ارائه کرده است که این دو مدل یکی تنها برچسب بوده و دیگری دارای چسب و رول مخصوص می باشد که از این دو مدل می توانید برای تعمیر و پنچرگیری استخرهای بادی کودک و بزرگسال استفاده کنید. انتخاب هر یک از این موارد هم بستگی به میزان آسیب دیدگی محصول شما دارد.

برچسب پنچرگیری اینتکس | اینتکس ایران

برای خرید برچسب تعمیرات اینتکس نیز می توانید از اینجا اقدام کنید.

چسب پنچرگیری استخر بادی بست وی

شرکت بست وی نیز همانند شرکت اینتکس ، سعی کرده دو دو مدل برچسب تعمیرات با کد های BESTWAY 62091 و BESTWAY 62022 را به بازار ارائه کند که این دو مدل هم دقیقا یکی به صورت برچسب ساده و دیگری دارای رول و چسب مخصوص می باشد که به ساده ترین شکل ممکن از این برچسب های تعمیرات هم می توانید برای پنچرگیری استخرهای بادی خود استفاده کنید.

برچسب پنچرگیری بست وی | اینتکس ایران

با توجه به این توضیحات امکان خرید برچسب تعمیرات بست وی از طریق این لینک امکان پذیر است.

در این مقاله به صورت ساده و آسان امکان و روش پنچرگیری استخر بادی را در اختیار شما قرار دادیم. با توجه به این توضیحات شما می توانید یک چسب تعمیرات را از طریق سایت فروشگاه اینتکس ایران خریداری کرده و در اسرع وقت در منزل خودتان پنچرگیری استخر بادی را گرفته و مجدد صحیح و سالم از محصول خود استفاده کنید.