درباره ما

فروشگاه اینتکس ایران عرضه کننده انواع محصولات بادی و تفریحی برندهای معتبری همچون اینتکس ، بست وی و اینتایم می باشد و سعی شده تا تنوع بالای محصولات در دسته بندی های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تیم ما در فروشگاه اینتکس ایران عرضه کننده انواع استخرهای بادی و استخر پیش ساخته و همین طور مدل های گوناگون استخر ایزی ست و فریمی می باشد که قطعا فصول گرم سال شما با تنوع بالای محصولات و قیمت های فوق العاده می توانید هیجان وصف ناپذیری را تجربه کنید.

علاوه بر این ها شما میتوانید انواع تجهیزات تفریحات آبی نظیر مدل های گوناگون حلقه شنا بادی ، شناور بادی روی آب ، شناور بادی شورتی کودک ، مدل های مختلف بازوبند بادی ، جلیقه شنا بادی و هم چنین قایق بادی را هم در فروشگاه اینتکس ایران مشاهده کنید. تمامی این موارد در طرح ها و ابعاد مختلف ارائه شده که دست شما برای خرید این محصولات در هر سن و سالی که باشید باز خواهد بود.

به جز فصول گرم سال نیز ما سعی کرده ایم تا مدل های مختلف تخت بادی ، تشک بادی و مبل بادی را هم موجود کنیم تا افرادی که قصد خرید این دسته از محصولات را هم دارند با بهترین کیفیت ممکن بتوانند خرید خود را به ثبت برسانند. هم چنین نمایندگی اینتکس ایران مدل های گوناون مبل شنی ، بین بگ و هپی چیر را هم تولید و ارائه کرده است که شما می توانید مدل و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش ساخت خود را ثبت نمایید.

تمامی محصولات فروشگاه اینتکس ایران اصل و اورجینال بوده و هیچ گونه محصول فیک و یا تقلبی را نمی توان در فروشگاه مشاهده کرد. تمامی استخر های پیش ساخته نیز برند اصل اینتکس و بست وی بوده و ما هیچ یک از برندهای ایرانی و تقلبی را به شما ارائه نخواهیم کرد به همین دلیل نیز محصولات با ضمانت اصالت کالا به دست شما خواهد رسید که خیال مشتریان از این نظر هم راحت خواهد بود.

تمام تلاش ما در تیم اینتکس ایران این است که شما عزیزان خریدی عالی ، مطمئن و در عین حال با قیمت ارزان را به ثبت رسانده و لبخند رضایت را بر روی لب های شما عزیزان بنشانیم.