انتخاب و خرید یک محصول برای شناور ماندن بر روی آب در فصول گرم سال جزو مواردی است که همواره برای خیلی از افراد مهم بوده و سعی می کنند تا محصولی را برای خود برگزینند که بهترین کارایی را داشته و در عین حال نیز بتواند تفریحی مهیج را برای خود رقم بزنند. عموما پیشنهاد اول برای این دسته از افراد انتخاب یک عدد حلقه شنا بادی می باشد که هم مدل های مختلفی داشته و هم باعث می شود تا به بهترین شکل ممکن شناور ماندن بر روی آب را تجربه کنند. در همین خصوص نیز شاید انتخاب این محصولات یک سری سوالات را برای شما ایجاد کند. به همین دلیل نیز ما سعی داریم که در خصوص این دسته از محصولات به صورت کامل با شما صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید تا در خصوص انواع حلقه شنا و ویژگی های این محصولات با شما بیشتر صحبت کنیم.

حلقه شنا بادی

برندهای تولید کننده حلقه شنا بادی

اولین نکته مهمی که در خصوص حلقه شنا بادی باید به آن اشاره کنیم ، بحث در خصوص برندهای تولید کننده این محصولات است. در واقع شما باید در نظر داشته باشید که محصولی را که می خرید تولید کدام برند و شرکت بوده و آن شرکت سعی کرده چه مواردی را برای تولید محصول خود در نظر بگیرد. به همین دلیل نیز توجه به برند تولید کننده یک حلقه شنا بادی بسیار مهم می باشد. در این بین یک سری حلقه شنا بادی نیز وجود دارد که هیچ برند خاصی نداشته و در واقع تولید شرکت های متفرقه چینی می باشد که در بازار نیز به وفور موجود است. به جز این موارد عمدتا سه برند معتبر دیگر در تولید این محصولات در بازارهای جهانی با هم رقابت دارند که به هر یک از آن ها در بخش های بعدی خواهیم پرداخت.

برند حلقه شنا بادی

حلقه شنا بادی اینتکس

به جرات می توان گفت بزرگ ترین شرکت در عرضه حلقه شنا بادی ، برند اینتکس می باشد. این برند همواره در تولید اکثر محصولات بادی پرچم دار بوده و از این نظر می توان عنوان کرد که حلقه های شنا بادی را هم با کیفیت عالی و تنوع بسیار زیاد عرضه کرده است. این برند سعی کرده تا محصولات را در ابعاد و اندازه های مختلف و با خلاقیت خود به زیباترین شکل ممکن به دست مشتریان برساند. شما تنوع بسیار زیادی از این شرکت در حوزه حلقه شنا بادی اینتکس می توانید مشاهده کنید که قطعا گزینه ای ایده آل برای خرید شما به شمار می رود.

حلقه شنا بادی اینتکس

حلقه شنا بادی بست وی

دیگر برند معتبری که در حوزه تولید محصولات بادی جزو برترین ها به شمار می رود ، برند بست وی می باشد. در واقع این شرکت نیز سعی کرده تا بیشتر به خاطر خلاقیتی که در تولید محصولات جدید خود به خرج داده است محبوب شود. حلقه شنا بادی بست وی نیز همانند محصولات شرکت اینتکس بسیار محبوب است. از نظر جنس و کیفیت هم همواره برند بست وی سعی کرده تا کیفیت بالایی را از خود به جای بگذارد. در بخش های بعدی در خصوص طراحی های صورت گرفته توسط این شرکت نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

حلقه شنا بادی بست وی

حلقه شنا بادی اینتایم

سومین برند معتبر در حوزه تولید محصولات بادی ، شرکت اینتایم می باشد. این شرکت نیز سعی کرده تا حلقه های شنا بادی را با کیفیت ایده آل و مناسب عرضه کند. البته این برند در این حوز بسیار محدود عمل کرده و تنها چند محصول را بیشتر تولید نکرده است که آن ها هم بیشتر برای نوزادان و کودکان مناسب می باشد. البته باید اشاره کنیم که این شرکت نیز تولیدات با کیفیتی دارد اما از نظر تنوع به هیچ عنوان قابل مقایسه با اینتکس و بست وی نخواهد بود.

حلقه شنا بادی اینتایم

طراحی و ظاهر حلقه شنا بادی و تیوپ شنا بزرگ

تا به این جای کار در خصوص برندهای تولید کننده انواع حلقه شنا بادی با شما صحبت کردیم. حال سعی داریم تا در ادامه این مطلب در خصوص طراحی ظاهری این محصولات و همین طور ویزگی هایی که این محصولات دارند نیز با شما صحبت کنیم. تنوع بسیار زیادی که این دسته از محصولات دارند باعث شده تا شما در هنگام خرید گزینه های زیادی را مشاهده کرده و از میان آن ها بتوانید یک محصول را برای خرید خود برگزینید. در همین رابطه باید اشاره کنیم که عمدتا این محصولات ساختاری گرد دارند و تنها تفاوت آن ها بحث رنگ بندی صورت گرفته بر روی بدنه اصلی این حلقه شناها می باشد.

ظاهر حلقه شنا بادی

در یک سری از این محصولات شما می توانید ساختاری شفاف با رنگ های ساده را مشاهده کنید. هم چنین یک سری دیگر از این حلقه های شنا وجود دارد که دارای رنگ های رنگین کمانی بوده و در عرضه آن ها از رنگ های متنوعی استفاده شده است که سبب زیبایی هر چه بیشتر این محصولات شده است. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که گونه دیگری از این محصولات وجود دارد که بدنه آن ها ساده نبوده و به صورت شیاردار و یا طرح دار شکل گرفته که این مورد را هم در یک سری از تولیدات جدید شما می توانید مشاهده کنید.

دیگر مسئله ای که باید در خصوص طراحی این محصولات اشاره کنیم به حلقه های شنایی تعلق می گیرد که ساختار گرد ندارند. برای مثال شرکت بست وی سعی کرده تا به تازگی محصولاتی را شبیه به قلب طراحی کند. هم چنین در این رقابت یک سری محصولات نیز وجود دارد که طراحی های فوق العاده جذابی نظیر پری دریایی دارد که قطعا این دسته از محصولات جلوه ای دیدنی را در اختیار شما قرار خواهند داد و با خیالی آسوده می توانید دست به خرید آن ها بزنید.

حلقه شنا بادی خاص

ابعاد مختلف حلقه شنا بادی

بحث ابعاد و اندازه های حلقه شنا بادی نیز یکی از مهم ترین مواردی است که با توجه به سنین مختلفی که قصد خرید و انتخاب این محصولات را دارند ، این گزینه متفاوت خواهد بود. شما در واقع باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که یک حلقه شنا که قصد خرید ان را دارید ، دارای چه قطری می باشد. با توجه به این که این محصولات عمدتا ظاهری گرد دارند ، ما سعی کرده ایم که این محصولات را بر اساس قطر آن ها لیست کنیم. در واقع شرکت های تولید کننده این محصولات این دسته از کالاها را در قطرهای مختلفی تولید و عرضه کرده اند که لیست کامل آن ها به شرح زیر می باشد:

 • حلقه شنا بادی قطر 56 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 61 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 71 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 74 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 76 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 86 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 91 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 97 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 99 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 107 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 114 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 115 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 117 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 118 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 119 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 122 سانتی متر

این لیست تمامی سایزها و در واقع قطرهای تولید شده حلقه های شنای بادی می باشد که در بازار موجود می باشد. به جز این موارد عموما قطر دیگری از این محصولات وجود ندارد و یا اختلاف آن ها با این محصولات بسیار کم می باشد اما ما سعی کردیم در این لیست به صورت کامل تمامی این محصولات را جای دهیم. حال یک سری از این محصولات نیز وجود دارد که ساختار آن تنها گرد نبوده و جلوه های دیگری را هم می توان در آن ها مشاهده کرد. برای مثال محصولاتی وجود دارد که قطر حلقه شنای آن 122 سانتی متر بوده اما با توجه به این که ظاهر آن تنها به صورت ساده گرد نبوده ، ابعاد آن افزایش پیدا کرده است و تا 175 سانتی متر نیز ادامه پیدا کرده است که دیگر سعی کردیم آن ها را در این لیست قرار نداده و تنها قطر تولیدی حلقه های شنا را در عرضه این محصولات مد نظر قرار دهیم.

ابعاد حلقه شنا بادی

جنس و کیفیت حلقه شنا بادی

در کنار بحث ابعاد و اندازه های این محصول ، باید به جنس و کیفیت این دسته از محصولات بادی نیز اشاره کنیم. در واقع شما باید با در نظر گرقتن جنس و کیفیت این دسته از محصولات سعی کنید تا کالایی را برای خرید خود انتخاب کنید که عموما کیفیت بالایی داشته و به سادگی آسیب نبیند. در همین رابطه نیز باید اشاره کنیم که شرکت های تولید کننده این محصولات سعی کرده اند تا از جنس وینیل و یا به عبارت دیگر PVC برای تولید این محصولات استفاده کنند.

خرید حلقه شنا بادی

همان طور که می دانید ساختار اصلی این محصولات و در واقع تمامی محصولات بادی از همین جنس می باشد و تنها تفاوت این محصولات در بخش ضخامت لایه ها می باشد که سبب شده تا یک محصول با کیفیت تر از دیگری باشد. ضخامت این محصولات نیز متفاوت بوده و بسته به کالایی که انتخاب می کنید ، این ضخامت متفاوت می باشد. شما باید در هنگام خرید به این نکته توجه کنید و محصولی را برای خرید انتخاب کنید که ضخیم تر و باکیفیت تر از دیگر محصولات مشابه می باشد.

جنس حلقه شنا بادی

وزن و تحمل وزن حلقه شنا بادی

در رابطه با وزن و تحمل وزن این محصولات نیز باید به چند نکته مهم اشاره داشته باشیم. در واقع وزن این محصولات عموما در کالاهایی که برای کودکان عرضه شده است بسیار کم می باشد. برای مثال باکس آن ها قبل از راه اندازی تنها 50 گرم وزن دارد. در یک سری از مدل ها نیز این وزن تا 200 گرم می رسد که قطعا بسیار سبک بوده و به سادگی قابلیت حمل و جا به جایی را داراست. در این میان حال یک سری از محصولات که برای سنین بزرگسالان عرضه شده است ، سنگین تر خواهند بود. در واقع این محصولات نیز در داخل بسته بندی وزنی بین 500 گرم تا حداکثر 2 کیلو گرم را دارا هستند که این مقدار وزن بسته به نوع محصول ، ابعاد و همین طور ویژگی ها و امکاناتی که دارد متفاوت می باشد.

در رابطه با تحمل وزن آن ها نیز باید اشاره داشته باشیم که این محصولات از تحمل وزن 20 کیلوگرمی تولید شده تا محصولات بزرگسال نیز تا 200 کیلو گرم وزن را هم می توانند تحمل کنند. باز این مورد نیز بستگی به تولید محصول انتخابی و همین طور ویژگی هایی که آن حلقه بادی دارد ، متفاوت خواهد بود که باید به این مسئله هم توجه داشته باشید.

تحمل وزن حلقه شنا بادی

امکانات حلقه شنا بادی

دیگر مسئله ای که قطعا در هنگام خرید و انتخاب یک حلقه شنا بادی می تواند موثر باشد ، بحث امکانات این محصولات است. در واقع شما باید سعی کنید با در نظر گرفتن امکانات و ویژگی هایی که یک محصول می تواند داشته باشد ، بهترین تصمیم را برای خرید خود بگیرید. در همین رابطه نیز قصد داریم تا در ادامه این مطلب رایج ترین امکانات این محصول را در اختیار شما قرار دهیم تا با آگاهی در خصوص این امکانات محصول خود را برگزینید:

حلقه شنا بادی تکیه گاه دار

یک سری از حلقه های شنا بادی در بازار وجود دارد که ساختاری خاص را دارا هستند. در واقع این محصولات به گونه ای عرضه شده اند که در بخش انتهایی خود دارای یک عدد تکیه گاه می باشند. وجود این تکیه گاه باعث شده تا شما پس از قرار گیری بر روی این حلقه شنا بادی بتوانید از این ویژگی خوب محصول خود نیز استفاده کرده و در راحت ترین حالت ممکن بر روی آب شناور بمانید. هم چنین باید اشاره کنیم که این تکیه گاه در اکثر محصولات به صورت شیاردار طراحی شده و ساختاری طبی دارند که این مسئله نیز قطعا می تواند باعث شود تا با خاطری آسوده از محصول خود استفاده کنید.

حلقه شنا بادی تکیه گاه دار

طناب نجات حلقه شنا بادی

وجود یک طناب نجات بر روی حلقه شنا نیز می تواند یک مزیت خوب و در عین حال مهم به شمار رود. در واقع شما در هنگام استفاده از این محصولات ممکن است به هر دلیل به داخل آب بیفتید که با استفاده از این طناب نجات می توانید در سریع ترین زمان ممکن مجدد تعادل خود را به دست آورده و بر روی محصول قرار گیرید. این طناب نجات نیز عموما در بخش های کناری این محصولات قرار دارند به گونه ای که به سادگی می توانید آن را از جای خود خارج کرده و از این مزیت محصول خود نیز استفاده کنید.

حلقه شنا بادی دارای طناب نجات

دستگیره حمل حلقه شنا بادی

در یک سری از حلقه های بادی شنا شما می توانید یک مزیت مهم دیگر را هم مشاهده کنید. این مزیت وجود دستگیره حمل و نقل بر روی محصول شماست که قطعا ویژگی مهمی به شمار می رود. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این دستگیره ها در دو طرف محصول قرار گرفته و باعث می شود تا پس از راه اندازی به سادگی از این دستگیره ها استفاده کرده و محصول را حمل و نقل کنید. البته باید به این مسئله نیز اشاره کنیم که وجود این دستگیره ها تنها برای حمل و نقل محصول نمی باشد و شما می توانید برای حفظ تعادل خود پس از قرار گیری بر روی محصول نیز از این مزیت استفاده کرده و لذت ببرید.

حلقه شنا بادی دارای دستگیره حمل

حلقه شنا بادی کودک دارای اسباب بازی

یکی دیگر از مزایایی که می توانید در حلقه های بادی شنا کودک مشاهده کنید ، وجود اسباب بازی های بادی در این محصولات است. برای مثال شما می توانید ببینید که چند محصول در بازار وجود دارد که باعث می شود تا کودک شما به سادگی در بخش جلویی محصول یک سری اسباب بازی بادی را در اختیار داشته باشد و با آن ها نیز سرگرم شود. البته این اسباب بازی ها عمدتا در محصولات سنین نوزاد وجود دارد که خب وجود این مورد نیز یک مزیت خوب به شمار خواهد رفت.

حلقه شنا بادی کودک

حلقه شنا بادی شورتی کودک

یکی دیگر از سری محصولات جذاب در دسته بندی حلقه شنا بادی ، محصولاتی هستند که به صورت شورتی و برای سنین کودک عرضه شده اند. در واقع حلقه شنا بادی شورتی کودک محصولی است که به زیبایی هر چه تمام تر و عدمتا برای نوزادان و کودکان زیر سه سال طراحی و عرضه شده است که این مسئله باعث شده تا بدون نگرانی از بابت ایمنی فرزند خود بتوانید در کنار خود بر روی آب های آرام ، او را همشناور کرده و به بازی و تفریح با کودکتان بپردازید. در همین رابطه نیز می توانیم عنوان کنیم که ظاهر این محصولات عموما با محصولات سنین بزرگسال بسیار تفاوت داشته و محصولات فانتزی تر و جذاب تری را در این دسته بندی می توانید مشاهده کنید. هم چنین ساختار بخش زیرین این محصول هم به گونه ای است که هر دو پای کودک از داخل حفره های این محصول عبور کرده و به راحتی کودک بر روی آب شناور میماند.

حلقه شنا بادی شورتی کودک

باکس حلقه شنا بادی

شرکت های تولید کننده حلقه شنا بادی هر ساله این محصولات را با باکس های مختلفی عرضه می کنند. برای مثال شرکت اینتکس در گذشته و در محصولات قدیمی خود سعی کرده تا این حلقه های شنا را با باکس هایی ارائه کند که محصول راه اندازی شده و تصویر مدل این محصول در حالت استفاده و بر روی آب قرار گرفته بر روی باکس این محصولات نقش بسته بود. در تولیدات جدید این شرکت اما سعی شده تا تصویر زمینه سفید این محصولات همراه با تصویر دقیق ابعاد این محصول نقش ببندد که مزیت مهم ظاهری این محصولات به شمار می رود. هم چنین شرکت بست وی نیز همیشه سعی کرده تا باکس های تمام رنگی و زیبایی را تولید کند و این ساختار باکس محصولات نیز به مرور تغییرات زیادی داشته و جذاب تر از قبل شده است. البته در این میان نیز محصولاتی وجود دارد که در یک باکس سلفونی تولید و عرضه شده است که این مسئله سبب شده تا هزینه های محصولاتی که باکس سلفونی دارند از دیگر محصولات ارزان تر باشد.

باکس حلقه شنا بادی

شیوه راه اندازی حلقه شنا بادی

عموما حلقه های شنا بادی به ساده ترین شکل ممکن راه اندازی می شود و کار سختی را نخواهید داشت. در واقع شما می توانید به سادگی مشاهده کنید که این محصولات بر روی بخش زیرین خود دارای یک عدد دریچه باد هستند که از این طریق فرآیند راه اندازی این محصولات انجام می شود. هم چنین برای راه اندازی ساده تر این محصولات نیز شما باید سعی کنید تا یک عدد پمپ باد به صورت مجزا تهیه نمایید تا کار راه اندازی و باد کردن این محصولات در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. در این بین نیز یک سری از حلقه های بادی شنا موجود است که دارای دو عدد دریچه باد می باشند. این محصولات به گونه ای عرضه شده اند که باید به صورت جداگانه باد را در هر یک از این دریچه ها وارد کنید تا حلقه شنا شما به صورت کامل باد شود.

راه اندازی حلقه شنا بادی

مراقبت از حلقه شنا بادی

بحث مراقبت از این محصولات نیز مسئله بسیار مهمی است که باید به آن پرداخته شود. در این خصوص باید اشاره کنیم که شما باید سعی کنید تا در اولین بخش در هنگام راه اندازی یک حلقه شنا بادی ، آن را بیش از اندازه باد نکنید. در واقع بیش از حد باد کردن محصول سبب می شود تا امکان باز شدن درزهای محصول و هم چنین آسیب دیدن آن افزایش یابد. علاوه بر این ها کم باد کردن محصول هم میتواند باعث آسیب دیدن محصول شود. پس از راه اندازی نیز باید سعی کنید تا از وارد کردن اجسام نوک تیز و ضربه زدن به این محصولات جلوگیری کنید تا سلامت حلقه شنا به صورت کامل حفظ شود. هم چنین باید سعی کنید تا از محصول بر روی آب های آرام استفاده نمایید تا از شاخ و برگ درختان و دیگر موارد تیز دور باشد. عدم وارد کردن وزن زیاد به این محصولات هم یکی دیگر از روش های مهم مراقبت از حلقه شنا می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

مراقبت از حلقه شنا بادی

سوالات رایج در خصوص حلقه شنا بادی

در این مطلب به صورت کامل و جامع خصوصیات و ویژگی های حلقه شنا بادی را در اختیار شما قرار دادیم. با این وجود ممکن است که خیلی سوالات متعدد دیگری در ذهن شما باشد که بی پاسخ مانده اند. مشاورین ما در فروشگاه اینتکس ایران همواره سعی دارند تا پاسخ صحیح و درستی را به پرسش های شما بدهند در همین خصوص نیز در ادامه سعی داریم تا یک سری از پرتکرار ترین سوالاتی که تا به امروز از ما پرسیده شده است را در اختیار شما قرار دهیم. اگر باز هم این سوالات پاسخگوی دغدغه شما نبود می توانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین پاسخ را در اختیار شما قرار دهند.

حلقه شنا بادی طرح فلامینگو

 • آیا حلقه های شنا بادی دارای پمپ باد هستند؟

خیر – تا به امروز هیچ یک از حلقه های بادی شنا همراه با پمپ باد عرضه نشده اند. در واقع داخل باکس هیچ کدام از محصولات برندهای مختلف پمپ باد قرار داده نشده است. همین امر سبب شده تا شما برای باد کردن این محصولات نیاز به تهیه و خرید مجزای پمپ باد داشته باشید.

پمپ باد حلقه شنا بادی

 • تمامی حلقه های شنا بادی دارای یک عدد دریچه باد می باشند؟

خیر – همان طور که در بخش های قبلی اشاره کردیم یک سری از مدل های سایز بزرگ و یا جدید باکیفیت اخیرا عرضه شده اند که این محصولات دارای دو عدد دریچه باد هستند.

 • محصولات طرح دار حلقه شنا بادی دارای طرح و نقش ثابت هستند یا پاک خواهد شد؟

طرح و نقش موجود بر روی حلقه های بادی شنا به هیچ عنوان پاک نخواهد شد. در واقع شرکت های اینتکس و بست وی سعی کرده اند تا بهترین کیفیت را عرضه کنند و طرح موجود بر روی این محصولات هم جزو همین کیفیت به شمار رفته و در هیچ شرایطی امکان پاک شدن آن ها و یا افت کیفیت ظاهری این محصولات وجود ندارد.

حلقه شنا بادی کودک

 • امکان تعمیر و ترمیم یک حلقه شنا بادی در صورت آسیب دیدن وجود دارد؟

بله – اگر به هر دلیلی حلقه شنا بادی شما آسیب دید ، شما در ابتدا می توانید خودتان به وسیله برچسب تعمیرات حلقه شنا به سادگی اقدام به ترمیم و پوشاندن ناحیه آسیب دیده کنید. اگر به هر دلیلی خودتان هم نتوانستید محصولتان را ترمیم کنید می توانید محصول را بسته بندی کرده و برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی میزان آسیب دیدگی و سپس ترمیم آن ، به بهترین شکل ممکن محصول را به صورت صحیح و سالم مجدد در اختیار بگیرید.

تعمیر حلقه شنا بادی

 • آیا برای افراد سنگین وزن هم حلقه شنا بادی وجود دارد؟

بله – حلقه های بادی شنا برای همه سنین طراحی و عرضه شده است به همین دلیل شما با هر سن و سال و قد و وزنی که باشید به سادگی می توانید محصولی را تهیه کنید که مناسب شما باشد و از این حیث قطعا نگرانی نخواهید داشت.

 • حمل و نقل حلقه شناهای بادی به سادگی انجام می گیرد؟

بله – یک سری از حلقه های بادی شنا بر روی بدنه اصلی خود دارای دستگیره حمل و نقل هستند که کار جا به جایی آن ها را بسیار آسان کرده است. در این میان نیز دیگر محصولاتی هم که دستگیره حمل و نقل ندارند هم به دلیل بهره مندی از وزن بسیار کم ، به ساده ترین شکل ممکن جا به جا می شوند.

 • از حلقه شنا بادی می توان در آب های خروشان هم استفاده کرد؟

خیر – عمده استفاده این محصولات برای آب های آرام ، دریاچه ها و استخرها می باشد و عمدتا این محصولات با توجه به بادی بودن و کیفیتی که دارند قابل استفاده بر روی آب های خروشان نخواهند بود.

حلقه شنا بادی دو نفره

قیمت حلقه شنا بادی

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله به آن اشاره کردیم حتما شما به ویژگی های حلقه های بادی شنا به صورت کامل آشنا شدید. حال بحث دیگری که قبل از خرید باید به آن پرداخته شود ، بحث در خصوص قیمت حلقه شنا بادی می باشد. این محصولات با توجه به کیفیت ، ظاهر و هم چنین برند تولید کننده با هم تفاوت قیمت دارند و نمی توان قیمت مشخصی را عنوان کرد. برای مثال هر چه یک محصول از نظر ابعاد بزرگ تر باشد و یا تولید و طراحی ان جدیدتر باشد ، قطعا از نظر قیمتی نیز گران تر از دیگر محصولات خواهد بود. هم چنین شما می توانید قیمت های مختلف این محصولات و ویژگی های هر یک را هم در دسته بندی حلقه بادی شنا فروشگاه اینتکس ایران مشاهده کرده و با مقایسه جامع اقدام به خرید کنید.

قیمت حلقه شنا بادی

خرید حلقه شنا بادی

در این مقاله سعی شد تا تمامی ویژگی های یک حلقه شنا بادی به صورت کامل و جامع در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. حال این مسئله بسیار مهم است که شما با آگاهی کامل پس از مطالعه این مطلب دست به خرید حلقه شنا بادی بزنید. فروشگاه اینتکس ایران سعی کرده تا تنوع بسیار بالایی از این محصولات را عرضه کرده و قیمت های گوناگونی را هم در اختیار شما قرار دهد تا به بهترین شکل ممکن بتوانید سفارش خود را به ثبت برسانید. پس از ثبت سفارش نیز این محصولات در اسرع وقت در سراسر کشور به دست شما عزیزان خواهد رسید و شما از خدمات پس از فروش این محصولات هم می توانید به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.