اسم استخر بادی که به میان می آید خیلی از افراد فکر می کنند که این محصولات تنها برای کودکان می باشد و افراد بزرگسال نمی توانند از آن استفاده کنند در صورتی که این دیدگاه اشتباه بوده و استخر بادی بزرگسال نیز توسط برندهای اینتکس و بست وی تولید و ارائه شده است که همین عامل باعث شده تا بزرگسالان هم بتوانند از این دسته از استخرهای بادی استفاده کنند. با توجه به این پیش زمینه قطعا برای خرید استخر بادی بزرگسال نیاز به راهنماییو توجه به یک سری از موارد می باشد که در این مقاله سعی خواهیم کرد که به صورت کامل و جامع راهنمای خرید استخر بادی بزرگسال را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

استخر بادی بزرگسال | اینتکس ایران

ویژگی های استخر بادی بزرگسال با عمق زیاد

در بخش نخست از بررسی و راهنمای خرید استخر بادی بزرگسال باید به ویژگی های این دسته از محصولات اشاره کنیم و شما در نظر داشته باشید که برای انتخاب این محصولات باید به چه مواردی توجه کنید. بحث نخست در باره انتخاب استخر بادی بزرگسال ، جنس بدنه و کیفیت این محصولات است که خب قطعا نیاز است به این مورد بسیار توجه شود. عموما استخرهای بادی ساختاری از نوع PVC دارند که خب این جنس و کیفیت در طراحی تمامی این محصولات عموما استفاده شده و کیفیت قابل قبولی هم می باشد.

در کنار این جنس شما باید به ضخامت لایه های این محصول توجه داشته باشید به این صورت که محصولی که شما انتخاب می کنید فوق العاده ضخیم باشد تا بتوانید بدون نگرانی دست به خرید و انتخاب این محصول بزنید. عموما هم شرکت اینتکس ، بست وی و اینتایم نیز سعی کرده اند تا ضخامت زیادی را در محصولات با ابعاد بزرگ خود ارائه دهند که بدون نگرانی از بابت آسیب دیدن این محصولات بتوانید از آن ها استفاده کنید.

دیگر ویژگی مهم این محصولات بحث نوع طراحی موجود بر روی این استخرها می باشد به این صورت که شما باید در نظر داشته باشید استخرهای بادی بزرگسال عموما بدنه ای ساده و یکدست را دارا هستند. در واقع شما مدل های گوناگونی از استخرهای بادی را می توانید مشاهده کنید که حتی طرح های مختلف نظیر طرح آکواریوم و کف دریا بر روی آن ها نقش بسته است اما بیشتر محصولاتی که بدنه ساده تری دارند پرطرفدار تر هستند.

امکانات استخر بادی بزرگسال ضخیم

وجود امکانات مختلف بر روی استخرهای بادی بزرگسال از مواردی است که باید به آن ها توجه داشته باشید. یک سری از استخرهای بادی ظاهری ساده و بدون هیچ گونه امکاناتی ارائه می شوند و تنها شما می توانید بدنه دو یا سه لایه را مشاهده کنید که به صورت ساده و یا طرح دار در اختیار شما قرار می گیرد. در این میان اما یک سری از محصولات نیز وجود دارد که امکانات فوق العاده ای را از خود به جای گذاشته اند. برای مثال شما می توانید در یک سری از استخرهای بادی بزرگسال شرکت اینتکس و بست وی مشاهده کنید که در بخش های کناری این محصولات فضا برای قراردادن لیوان و یا بطری آب وجود دارد.

در واقع وجود جالیوانی بر روی این استخرها یک مزیت مهم و خوب به شمار می رود که افراد بزرگسال می توانند با خیالی راحت و آسان از آن در حین استفاده از استخر نیز بهره ببرند. دیگر ویژگی خوبی که استخرهای بادی بزرگسال در یک سری از مدل ها دارا هستند وجود تکیه گاه بادی می باشد. به جز بخش اصلی بدنه این محصولات ، شما در یک سری از استخرها می توانید تکیه گاه بلندتری را مشاهده کنید که باعث می شود تا افراد بتوانند با تکیه دادن به این بخش نیز به راحتی به استراحت بپردازند.

در کنار این دو ویژگی ، یک مزیت مهم و امکان دیگری که در یک سری از استخرهای بادی بزرگسال نیز دیده می شود ، بحث وجود نشیمنگاه بادی می باشد که خب قطعا این مسئله از خاص ترین امکانات برای یک استخر بزرگسال به شمار می رود. وجود این نشیمنگاه های بادی نیز به دو صورت می باشد که در یک سری از مدل ها این موارد متصل به بدنه اصلی استخر بوده و در یک سری دیگر از این محصولات شما امکان جداسازی آن ها را دارید که خب در هر دو صورت یک امکان فوق العاده به شمار می رود.

خرید استخر بادی بزرگسال | اینتکس ایران

خرید استخر بادی بزرگسال با عمق زیاد

در بخش های قبلی سعی کردیم تا بیشتر به ویژگی ها و امکانات استخرهای بادی بزرگسال بپردازیم و به صورت کلی سعی کنیم تا مهم ترین مزایای این محصولات را به شما معرفی کنیم. حال در این میان بحثی که به آن کمتر پرداخته شد بحث ابعاد و مهم تر از آن ، ارتفاع این محصولات می باشد که خب قطعا باید به گونه ای باشد که بزرگسالان بتوانند با خیالی راحت از یک استخر بادی با ارتفاع بلند استفاده کرده و لذت ببرند. هر چه ارتفاع یک استخر بادی بلندتر باشد ، افراد بزرگسال بیشتر از این محصولات استقبال می کنند. با توجه به این مسئله حال در ادامه به بررسی یک سری از مدل های استخر بادی بزرگسال با عمق زیاد خواهیم پرداخت که محصولات پرفروشی هم به شمار می روند:

استخر بادی کد INTEX 58484

این محصول هم جزو استخرهای سایز بزرگ و ساده ای است که فروش بسیار زیادی را هم تجربه کرده است. طراحی این کالا به صورت یکدست از رنگ آبی شکل گرفته است و تنها لبه بالایی و کف این محصول است که سفید رنگ می باشد و با توجه به ساختار سه لایه ای که دارد ضخامت مناسب و ارتفاع خوبی را هم در اختیار مشتریان قرار داده است. طول 305 سانتی متری در کنار عرض 183 سانتی متر و ارتفاع 56 سانتی متری همگی از خصوصیات فوق العاده این محصول به شمار می رود.

خرید استخر بادی کد INTEX 58484 | اینتکس ایران

امکان خرید این استخر بادی هم اکنون از اینجا فراهم خواهد بود.

استخر بادی کد INTEX 57198

همانند محصول قبلی که معرفی کردیم ، این استخر نیز ساختاری خاص و جذاب را ارائه داده است به این صورت که شما می توانید طول 310 سانتی متری و عرض 188 سانتی متری را در این محصول هم مشاهده کنید. ارتفاع اصلی این محصول 130 سانتی متر می باشد که البته این ارتفاع بیشتر به دلیل وجود آبپاش موجود بر روی این استخر بادی بوده و ارتفاع بخش زیرین این محصول به این اندازه نمی باشد. ساختار طراحی جذاب این محصول در کنار وجود آبپاش از مهم ترین ویژگی های این استخر بادی به شمار می رود.

خرید استخر بادی کد INTEX 57198 | اینتکس ایران

شما می توانید این استخر بادی را هم اکنون از طریق این لینک سفارش دهید.

استخر بادی کد INTEX 56475

یکی از برترین استخرهای بادی که عمدتا فقط برای افراد بزرگسال هم طراحی و عرضه شده است این محصول می باشد که در آن سعی شده تا تمام امکانات قرار داده شود. شما در این محصول می توانید ساختار مربعی شکل را مشاهده کنید که به صورت فرو رفته در بخش های مرکزی این محصول دیده می شود و همین ویژگی هم باعث شده تا شما یک کالای زیبا و لوکس را در اختیار داشته باشید. وجود نشیمنگاه بادی در هر چهار سمت این محصول ، بهره مندی از تکیه گاه بادی بلند در بخش های کناری و همین طور وجود فضا برای قرار دادن لیوان و بطری آب همگی از مهم ترین خصوصیات این استخر بادی بزرگسال به شمار می رود.

خرید استخر بادی کد INTEX 56475 | اینتکس ایران

امکان خرید و ثبت سفارش این استخر از طریق این لینک امکان پذیر می باشد.

استخر بادی کد INTEX 57190

بحث ظاهر زیبا و طراحی خاص هم در میان مدل های استخر بادی بزرگسال جزو فاکتورهای مهم به شمار می رود که قطعا افراد به آن هم توجه می کنند. در این میان این استخر بادی توانسته با ظاهر گرد و زیبایی که از خود به جای گذاشته است نیاز مشتریان خاص و سخت پسند را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد. بهره مندی از تکیه گاه بادی ، نشیمنگاه بادی و هم چنین جالیوانی در بخش های کناری این محصول از مهم ترین ویژگی های این استخر بادی بزرگسال به شمار می رود.

خرید استخر بادی کد INTEX 57190 | اینتکس ایران

خرید این استخر نیز از اینجا امکان پذیر می باشد.

استخر بادی کد Bestway 54153

در میان مدل های شرکت بست وی نیز این استخر هم جزو پرطرفدار ترین مدل ها برای افراد بزرگسال جای می گیرد. طراحی زیبا و پنج ضلعی این محصول از موارد مهم ظاهری و طراحی این استخر بادی به شمار می رود. هم چنین در شکل گیری این محصول نیز سعی شده تا از دو عدد تکیه گاه و یا به اصطلاح بالش بادی در دو سمت این محصول استفاده شود. وجود دو نشیمنگاه بادی در کنار دو عدد محفظه نگهدارنده لیوان نیز از دیگر خصوصیات خوب این استخر بادی دو نفره بزرگسال به شمار می رود.

خرید استخر بادی کد Bestway 54153 | اینتکس ایران

این استخر بادی زیبای بزرگسال را می توانید از طریق این لینک خرید و ثبت سفارش کنید.

قیمت استخر بادی بزرگسال ارزان

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله عنوان کردیم قطعا تا حدود بسیار زیادی با ویژگی های این استخرهای بادی آشنا شدید. حال شاید بحث قیمت این محصولات و در واقع قیمت استخرهای بادی بزرگسال نیز مسئله مهمی باشد. با کلیک بر روی لینک هر یک از این محصولات می توانید استعلام قیمت گرفته و قیمت جدید این محصولات را به راحتی مشاهده کنید. هم چنین به جز این موارد نیز استخرهای بادی سایز بزرگ دیگری هم در بازار وجود دارد اما این چند مدل در میان تمامی مدل ها از فروش بالاتری برخوردار بودند. با توجه به این توضیحات امکان خرید هر یک از این استخرها و یا سایر استخرهای بادی از طریق سایت فروشگاه اینتکس ایران برای شما فراهم می باشد.