یکی از محصولاتی که این روز ها بسیار پر فروش شده است و خانواده ها با دارا بودن آن می توانند امکانات اصلی یک استخر را به خانه بیاورند ، جکوزی بادی می باشد. این محصولات معمولا با دارا بودن سیستم های گرمایشی آب ، بهره مندی از سیستم ماساژ و همین طور قابلیت های استفاده خانوادگی که دارا هستند ، یک پیشنهاد فوق العاده به شمار می روند تا شما در داخل منزل نیز از این محصولات در اختیار داشته باشید. در همین راستا تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به صورت کامل انواع جکوزی بادی را مورد بررسی قرار داده و از ویژگی ها و خصوصیات این محصولات برای شما بازگو کنیم.

جکوزی بادی

نوع طراحی جکوزی بادی مربعی

در اولین بخش از این مقاله سعی کرده ایم تا در خصوص ساختار جکوزی بادی و چگونگی طراحی آن ها با شما صحبت کنیم. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که این محصولات معمولا با بهره مندی از ساختار های گوناگونی روانه بازار شده اند که همین طرح و ساختار سبب شده تا دست مشتری برای انتخاب یک جکوزی بادوام و زیبا باز باشد. در همین خصوص نیز باید عنوان کنیم که جکوزی های بادی معمولا در ساختار گرد به بازار عرضه می شوند. این گرد بودن باعث می شود تا هم فضای اشغالی در داخل منزل و یا محل مورد نظری که قصد دارید از آن استفاده کنید کمتر شود و هم ویژگی های دیگری هم دارد. برای مثال افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی در تمامی مسیر و کناره های جکوزی تکیه داده و از محصول خود استفاده کنند. هم چنین مدل های دیگری از جکوزی هم موجود می باشد که با ساختار مربعی شکل و یا هشت ضلعی و بیضی نیز تولید شده اند که باعث شده تا در هنگام خرید دست شما برای انتخاب جکوزی مورد نظر باز باشد.

جکوزی بادی

جنس جکوزی بادی و طریقه نصب جکوزی اماده

دیگر نکته ای که برای خیلی از افراد مهم و حائز اهمیت می باشد و سبب شده تا با در نظر گرفتن این نکته خرید خود را انجام دهند ، بحث چگونگی تولید جنس جکوزی است که سبب شده تا حساسیت هایی را در هنگام خرید برای افراد مختلف به وجود آورد. شاید خیلی از افراد با خود بگویند که یک جکوزی بادی نمی تواند مقاومت بالایی داشته باشد و در معرض آسیب است اما باید عنوان کنیم که معمولا انواع جکوزی های بادی از نوع برزنت و PVC طراحی و تولید شده اند. این جنس قطعا مقاومت بسیار بالایی دارد و به آسانی آسیب نخواهد دید. همین مسئله در کنار دارا بودن ضخامت بالای محصول نیز باعث شده تا با خیال راحت بتوانید یک جکوزی را خریداری نمایید.

جنس جکوزی بادی

ابعاد و وزن جکوزی بادی

دیگر مسئله ای که خیلی از افراد در مورد انتخاب یک جکوزی بادی به آن توجه می کنند بحث ابعاد و اندازه های یک جکوزی و همین طور ظرفیت آب داخلی یک محصول است که باعث می شود تا با خیال راحت آن محصول را انتخاب کنید. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که جکوزی ها معمولا دارای ابعاد مختلفی هستند که این ابعاد با توجه به ظرفیت و نوع آن جکوزی متفاوت خواهد بود. برای مثال جکوزی های گرد معمولا دارای قطر 196 سانتی متر و تا حداکثر 210 سانتی متر می باشند. هم چنین جکوزی های مربعی نیز از قطر 180 سانتی متر در بازار موجود بوده و تا 210 سانتی متر و یا گاها بزرگ تر نیز تولید و عرضه شده اند.

مدل های دیگر جکوزی هم به طور میانگین همین ابعاد را دارا هستند که خب قطعا برای استفاده حداکثر 6 نفر به صورت هم زمان این محصولات مناسب خواهد بود. هم چنین این محصولات معمولا از 35 کیلو گرم تا 80 کیلو گرم قبل از راه اندازی وزن دارند که این وزن نیز با توجه به اقلام همراه محصول و همین طور ظرفیت و ابعاد خود محصول متفاوت می باشد. البته بعد از پر شدن آب در داخل این جکوزی ها وزن آن ها معمولا بیشتر از 800 کیلو گرم می شود و دیگر نمی توان تا قبل از خالی کردن آب داخلی جکوزی ، به راحتی آن را تکان داد.

ابعاد جکوزی بادی

نصب و راه اندازی جکوزی بادی و دفترچه راهنمای جکوزی

شما برای راه اندازی یک جکوزی بادی معمولا کار سختی در پیش نخواهید داشت و می توانید در ساده ترین حالت ممکن این محصولات را راه اندازی کنید. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که شما تنها کافی است جکوزی را در ابتدا به برق متصل نموده و آن را باد کنید. پس از انجام این کار نیز حال وقت آن می رسد که تجهیزات موجود در کنار این محصول مانند نمایشگر و پمپ تصفیه را هم به این محصول وصل کنید.

بعد از انجام این کار نیز حال وقت آن می رسد که داخل این جکوزی را به وسیله آب پر کرده و سپس با روشن کردن و تنظیم دمای آب این محصول را راه اندازی کنید. البته باید عنوان کنیم که این حالت عنوان شده در این بخش به صورت خلاصه و جزئی کلیات راه اندازی جکوزی را عنوان کرده ایم که برای دانستن دقیق تر این مورد بهتر است به دفترچه راهنما و هم چنین DVD آموزشی موجود در کنار بسته بندی جکوزی مراجعه نموده و به صورت صحیح و اصولی و گام به گام با راه اندازی کامل این محصول همراه شوید.

راه اندازی جکوزی بادی

دستگاه هیتر جکوزی بادی

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید در مورد جکوزی بادی به آن اشاره کنیم بهره مندی از یک عدد هیتر در کنار این محصولات می باشد. با استفاده از این هیتر و اتصال آن به جکوزی شما می توانید فشار آب را تنظیم نموده و با خیال راحت از جکوزی خود استفاده کنید. این هیتر معمولا وزن زیادی دارد و یکی از اجزای اصلی و گران جکوزی هم به شمار می رود که نیاز است تا مراقبت های لازم از آن صورت گیرد.

هیتر جکوزی بادی

سیستم ماساژ جکوزی بادی

یکی دیگر از محبوب ترین ویژگی های جکوزی بادی را هم می توان دارا بودن سیستم ماساژ این دستگاه ها عنوان کرد. شما با فعال کردن این گزینه در یک سری از جکوزی های موجود می توانید با خیال راحت در داخل جکوزی قرار گرفته و از ماساژ لذت ببرید. این حالت ممکن است در یک سری از مدل های قدیمی موجود نباشد.

ماساژ جکوزی بادی

نمایشگر دیجیتال جکوزی بادی

شما معمولا در کنار اکثر جکوزی های بادی جدید یک عدد نمایشگر دیجیتال را موجود می بینید که با استفاده از آن می توانید تمامی تنظیمات کلی جکوزی را در دست گرفته و انجام دهید. برای مثال با استفاده از این نمایشگر شما می توانید دمای آب جکوزی را تنظیم نمایید. هم چنین قادر خواهید بود تا سیستم جکوزی را جوری تنظیم کنید که در زمان خاصی جکوزی به صورت اتوماتیک کار کرده و خاموش شود. دیگر تنظیمات موجود بر روی این نمایشگر هم کاملا واضح خواهد بود که قطعا در داخل کاتالوگ محصول به صورت کلی به هر یک از این نکات اشاره شده است.

نمایشگر جکوزی بادی

دمای آب جکوزی بادی

یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام خرید در مورد جکوزی های بادی مطرح می شود این نکته است که یک جکوزی تا چه دمایی آب را گرم می کند و آیا این مقدار به گونه ای است که فرد بتواند حس قرار گرفتن در جکوزی های استخرهای ورزشی را داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که یک جکوزی بادی معمولا می تواند دمای آب را 38 تا 40 درجه سانتی گراد نیز گرم کند. این مقدار قطعا مقدار قابل توجهی است و فرد استفاده کننده از محصول می تواند با خیال راحت با دمای مورد نظر خود از جکوزی استفاده کرده و لذت ببرد.

دمای آب جکوزی بادی

ریموت کنترل جکوزی بادی

یک سری از جکوزی های بادی نیز در بازار وجود دارد که در کنار خود یک عدد ریموت کنترل را هم دارا هستند. این ریموت کنترل معمولا برای کنترل دستگاه و اداره کردن تنظیمات جکوزی استفاده می شود. شما با استفاده از این ریموت کنترل از فاصله دور نیز تمامی کارهایی که با نمایشگر و به صورت دستی می توانستید انجام دهید را می توانید با استفاده از همین ریموت کنترل انجام داده و کنترل دستگاه را در دست بگیرید که قطعا یکی از مزایای مهمی است که یک سری از جکوزی ها دارا خواهند بود.

کنترل جکوزی بادی

چراغ LED جکوزی بادی

در رقابتی که بین شرکت های تولید کننده جکوزی بادی ایجاد شده است همواره این شرکت ها سعی کرده اند تا ویژگی های متمایزی را در داخل محصول خود بگنجانند که همین امر نیز باعث شده تا این رقابت بسیار حساس تر شود. یکی از این ویژگی ها دارا بودن چراغ های LED رنگی در یک سری از جکوزی ها می باشد. این جکوزی ها نیز معمولا ساخت شرکت بست وی است که باعث شده تا زیبایی دو چندانی را به جکوزی ببخشد. در همین خصوص نیز باید عنوان کنیم که این چراغ ها در بخش داخلی جکوزی موجود بوده و چندین رنگ شاد را دارا هستند که با استفاده از یک ریموت کنترل می توانید رنگ های آن ها را تغییر داده و از یک جکوزی رنگی و زیبا استفاده کنید.

جکوزی بادی LED دار

زیر انداز و درپوش جکوزی بادی

یکی دیگر از مزایایی که یک سری از جکوزی های بادی دارا هستند بهره مندی از درپوش و زیر انداز در کنار این جکوزی ها می باشد. شاید این سوال برای شما پیش آید که این موارد به چه دردی می خورد و آیا واقعا کارایی لازم را دارد؟ معمولا افراد از زیر انداز در زیر جکوزی و قبل از پر کردن آب استفاده می کنند و این عامل باعث می شود تا کف جکوزی به صورت نرم و راحت در اختیار شما قرار گیرد. شما زمانی که در داخل جکوزی قرار می گیرید و قصد استفاده طولانی مدت از این محصول را دارید ، حتی زمانی که در داخل این محصول راه می روید نیاز خواهید داشت تا در یک فضای نرم قدم بگذارید.

زیرانداز جکوزی بادی

در همین راستا نیز زیر انداز یکی از الزامات مهم جکوزی بادی به شمار می رود. در مورد درپوش هم باید عنوان کنیم که این مورد بیشتر در زمانی کاربرد دارد که شما قصد استفاده از جکوزی را برای مدتی ندارید و می خواهید آب داخلی جکوزی را خالی نکنید. در این صورت معمولا می توانید درپوش را بر روی جکوزی قرار داده و از کثیف شدن آب جکوزی خودداری کنید. در مواقعی هم که قصد دارید از جکوزی استفاده کنید مجدد درپوش را از روی جکوزی برداشته و از محصول خود استفاده می کنید.

درپوش جکوزی بادی

سوالات رایج در خصوص جکوزی بادی

طبق عادت در این بخش نیز سعی داریم که به یک سری از سوالات پرتکراری که در تماس های شما عزیزان با فروشگاه مطرح شده است پاسخ دهیم. قطعا هر محصولی یک سری نکات دارد که در هنگام خرید مشتریان سعی می کنند تا در مورد آن ها سوال پرسیده و ویژگی این محصول را به صورت کامل از فروشگاه پرسش و جو کنند. در همین خصوص موارد مهمی که از ما پرسیده شده است را در این بخش با شما در میان خواهیم گذاشت.

در پایان این بخش باز هم اگر سوالی داشتید می توانید به ساده ترین شکل ممکن با تماس به فروشگاه اینتکس ایران از مشاورین ما سوال کرده و پاسخ خود را به بهترین شکل ممکن دریافت کنید. قطعا سوالات شما در این بخش نیز درج خواهد شد تا شاید این سوال ، سوال افراد دیگری هم باشد پس با ما در این بخش نیز همراه باشید:

اطلاعات جکوزی بادی

 • ساخت جکوزی در منزل به صرفه تر است یا خرید یک جکوزی بادی؟

قطعا فرآیند ساخت یک جکوزی بادی در داخل منزل نیازمند صرف هزینه بسیار زیادی می باشد زیرا شما باید زیرسازی و فضاسازی را انجام داده و سپس سعی کنید تا بخش های مختلف جکوزی را در منزل پیاده سازی کنید. در واقع تهیه و اجرای تاسیسات برای ساخت یک جکوزی قطعا هزینه بسیار بالایی خواهد داشت. با این تفاسیر اگر قطعا خرید یک جکوزی بادی آماده برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و دیگر نیاز به تاسیسات خاص و هزینه های سرسام آور آن نیز نخواهید داشت.

ساخت جکوزی

 • از جکوزی بادی می توان با آب سرد هم استفاده کرد؟

بله – همان طور که در بخش دمای آب جکوزی بادی به آن اشاره کردیم شما این مزیت را خواهید داشت که به ساده ترین شکل ممکن بتوانید از آب با دماهای مختلف استفاده کنید. در واقع با خرید جکوزی بادی شما هم می توانید از سیستم آب سرد استفاده کرده و هم از آب گرم پس از این بابت مشکل نخواهید داشت.

آب سرد جکوزی بادی

 • جکوزی بادی اینتکس بهتر است یا بست وی؟

قطعا پاسخ به این سوال بسیار سخت خواهد بود زیرا هر دو برند همواره سعی کرده اند تا بهترین تولیدات و کیفیت را از خود به جای بگذارند به همین دلیل نمی توان انتخاب دقیقی را ذکر کرد. شما در هنگام خرید باید به نیاز خود توجه کرده و در در واقع نیازمندی خود را با تولیدات جکوزی بادی اینتکس و جکوزی بادی بست وی مقایسه کنید و در نهایت بهترین تصمیم را برای خرید خود اتخاذ کنید.

 • شیوه راه اندازی جکوزی بادی چه مدت زمانی طول خواهد کشید؟

عموما راه اندازی جکوزی بادی بسته به ظرفیت آن متفاوت می باشد اما در حالت کلی بین 30 تا 40 دقیقه زمان می برد تا به صورت کامل محصول را از داخل باکس خارج کرده و تمام تجهیزات آن را متصل نموده و سپس با اتصال پمپ باد محصول به برق اقدام به باد کردن و راه اندازی کامل محصول نمایید. پس از آن نیز بسته به میزان فشار آب شما سرعت پر شدن آب در داخل این جکوزی ها متفاوت خواهد بود.

 • تمامی مدل های جکوزی بادی دارای پمپ باد هستند؟

بله – تمامی شرکت های تولید کننده جکوزی بادی با توجه به ساختار این محصولات همواره سعی کرده اند تا پمپ باد را در کنار این محصول قرار داده تا شما بتوانید به ساده ترین شکل ممکن دست به راه اندازی این محصولات نموده و دیگر نیاز به خرید یک پمپ باد و صرف هزینه مجزا نداشته باشید.

 • پس از راه اندازی کامل محصول و پر کردن آب می توان جکوزی را جا به جا کرد؟

خیر – در بخش های ابتدایی این مقاله در خصوص وزن این جکوزی های بادی پس از پر کردن آب در داخل آن ها با شما صحبت کردیم. قطعا با توجه به وزن بسیار زیاد این محصولات که قطعا بیشتر از 900 کیلو گرم خواهد شد ، شما نمی توانید به سادگی دست به جا به جایی و یا تغییر مکان این محصولات بزنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما فضا مورد نظر برای راه اندازی و استفاده از این محصول را قبل از راه اندازی انتخاب کنید تا دیگر نیاز به جا به جایی آن نداشته باشید.

قیمت جکوزی بادی

 • از قرص کلر می توان داخل جکوزی بادی استفاده کنیم؟

بله – این مزیت را شما در اختیار خواهید داشت که به سادگی در جهت تصفیه کردن و ضد عفونی کردن آب جکوزی از قرص کلر استفاده نمایید. فقط باید به این نکته توجه ویژه داشته باشید که یک سری از جکوزی ها خود دارای سبد قرص کلر و یا فضا برای استفاده از قرص کلر دارند. اگر به هر دلیل فضا و یا سبد قرص کلر در کنار جکوزی شما وجود نداشت حتما به صورت مجزا آن را خریداری کرده و از قرص در داخل سبد مخصوص آن استفاده کنید تا بدنه جکوزی شما آسیب ندیده و تغییر رنگ ندهد.

قرص کلر جکوزی بادی

 • آیا بخش های داخلی جکوزی بادی ساختاری طبی دارند؟

بله – قالبا شما می توانید مشاهده کنید که ساختار داخلی جکوزی های بادی به صورت مواج شکل گرفته است که این مسئله باعث شده تا ساختار طبی داشته باشند و در هنگام تکیه دادن به بدنه جکوزی ، بخش کمر و پشت شما از این مزیت به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

 • جکوزی بادی با ظرفیت های بزرگ تر نظیر 7 یا 8 نفره نیز در بازار موجود می باشد؟

بله – اکثر جکوزی های بادی حداکثر مناسب برای استفاده سه تا چهار نفر هستند اما همین محصولات را می توانید مشاهده نمایید که با ظرفیت های 7 یا 8 نفره از آن ها استفاده می شود که این نکته با توجه به قد و وزن افراد استفاده کننده میتواند متغیر باشد. در حالت کلی اما کمتر محصولی وجود دارد که بتواند برای استفاده هشت نفر بزرگسال ایده آل باشد.

جکوزی بادی خانوادگی

 • شیوه تخلیه کامل جکوزی بادی به چه شکل است؟

این محصولات در بخش های پایینی خود دارای یک عدد دریچه تخلیه آب هستند که این نکته سبب شده تا تخلیه آب جکوزی بادی را بتوانید در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. پس از ان نیز شما باید اقدام به خالی کردن باد داخلی این محصولات کرده و سپس بگذارید تا محصول به صورت کامل خشک شود و در انتها نیز با جدا کردن بخش های مختلف این جکوزی همانند روز اول محصول را به صورت کامل درون باکس خود قرار داده و جمع کنید.

جمع کردن جکوزی بادی

 • امکان استفاده از جکوزی بادی به صورت توکار فراهم است؟

بله – خیلی از افراد وجود دارند که سعی می کنند تا از این محصولات به صورت توکار استفاده کنند به همین دلیل شما نیز اگر قصد استفاده از جکوزی بادی را به صورت توکار دارید باید در ابتدا فضاسازی مربوطه و حفاری را انجام داده و سپس اقدام به خرید و نصب یک جکوزی بادی به صورت توکار کنید.

 • در صورت سوراخ شدن بدنه جکوزی بادی می توان آن را تعمیر کرد؟

بله – اکثر جکوزی های بادی در داخل بسته بندی خود دارای یک عدد برچسب تعمیرات هستند. شما به این وسیله در صورت سوراخ شدن بخش های مختلف جکوزی می توانید آن را ترمیم کنید. در صورتی که آسیب جدی و وسیع باشد نیز می توانید محصول را جمع آوری کرده و به تعمیرکاران حرفه ای فروشگاه اینتکس ایران تحویل دهید تا در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین شکل محصول را تعمیر نموده و صحیح و سالم آن را تحویل شما دهند.

تعمیر جکوزی بادی

خرید جکوزی بادی

در این مقاله سعی شد تا به صورت کامل با امکانات مهم و اساسی مشترک در بین اکثر جکوزی های بادی اشاره شود. هم چنین در انتهای این مقاله نیز به سوالات رایجی که از ما پرسیده می شود پاسخ دادیم و سعی کردیم اطلاعات شما را افزایش دهیم. حال شما با آگاهی کامل نسبت به امکانات و مدل های مختلف جکوزی بادی می توانید خرید خود را انجام دهید. در همین خصوص نیز باید اشاره کنیم که اگر شما هم فضای لازم برای خرید جکوزی بادی را در اختیار دارید و ترغیب به خرید این محصولات شده اید ، فروشگاه اینتکس ایران نمایندگی رسمی فروش محصولات بادی و انواع جکوزی بادی اینتکس و جکوزی بادی بست وی در ایران می باشد.

خرید جکوزی بادی

همواره فروشگاه اینتکس ایران سعی کرده تا جکوزی های متعددی را با قیمت ارزان و کیفیت عالی به دست مشتریان خود برساند که پیشنهاد می کنیم حتما از این محصولات دیدن نموده و سپس با مقایسه امکانات مدل های مختلف و همین طور قیمت این محصولات خرید خود را انجام دهید و از خدمات پس از فروش این شرکت نیز بهره مند شوید. هم چنین اگر هنوز هم نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص این محصولات دارید پیشنهاد می کنیم با شماره های درج شده در فروشگاه تماس گرفته تا بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار دهیم.