یکی از مهیج ترین تفریحات آبی و شاید خاص ترین آن ها را می توان استفاده از تشک بادی روی آب و دراز کشیدن بر روی این محصولات و شناور شدن بر روی آب قلمداد کرد. تشک های بادی روی آب به این صورت طراحی شده اند که شما می توانید پس از راه اندازی این محصولات به سادگی بر روی آب شناور شده و به استراحت بپردازید که قطعا این مورد و اجرای این کار می توانید بسیار هیجان انگیز باشد. حال با توجه به این نکته قصد داریم تا در این مقاله انواع مختلف تشک های بادی روی آب را به صورت کامل بررسی نموده و شما را با ویژگی های این محصولات بیشتر آشنا سازیم....

اولین بخش و اولین نکته از این مقاله را هم به بررسی نوع ساختار و چگونگی طراحی این محصولات و مدل های آن اختصاص خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

تشک بادی روی آب

طراحی تشک بادی روی آب

همان طور که می دانید تشک بادی روی آب معمولا دارای مدل های گوناگونی هستند. همین امر باعث شده تا حق انتخاب و قدرت خرید شما بسیار افزایش یافته و بتوانید در هنگام خرید با گزینه های متعددی رو به رو باشید. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که یکی از رایج ترین مدل های این محصولات که قطعا تعداد این ساختار بیشتر از بقیه مدل ها می باشد ، مدل مستطیلی شکل است.

تشک های بادی روی آب که با ساختار مستطیلی طراحی شده اند ، به گونه ای شکل گرفته اند که فرد استفاده کننده از این محصول می تواند به صورت کاملا دراز کش بر روی این تشک قرار گرفته و لذت ببرد. مدل دیگری از این محصولات هم وجود دارد که با بهره مندی از ساختار نیم دایره ای شکل طراحی و تولید شده است. این مدل ها نیز اخیرا بسیار رایج شده است به گونه ای که شما می توانید طرح های مختلفی از این محصولات را که بسیار خلاقانه و جذاب می باشند مشاهده کنید.

هم چنین مدل گرد و کامل این محصولات را هم می توانید در بازار مشاهده کنید که با ابعاد بزرگ به گونه ای تولید شده اند که بعضی اوقات برای استفاده دو نفر هم مناسب خواهد بود. در کنار این موارد یک سری مدل دیگر هم تولید و عرضه شده است که خیلی از افراد با مشاهده آن ها متحیر خواهند شد. برای مثال مدل های خانوادگی تشک بادی روی آب به تازگی تولید و عرضه شده است که با طراحی های خاص شبیه به ماشین ، پاپ کورن و ... ارائه شده است که قطعا نمای فوق العاده و ویژگی های منحصر به فردی را هم با خود به همراه دارد.

تشک بادی روی آب

در کنار این موارد هر چه جلوتر می رویم شرکت های تولید کننده تشک بادی روی آب سعی کرده اند تا ساختار محصولات خود را نیز بهبود ببخشند. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که در سال 2021 به بعد شرکت اینتکس سعی کرده تا از طرح حیوانات در تولید این محصولات استفاده کنید. در واقع از این محصولات تحت عنوان شناور بادی روی آب نیز نام برده می شود که طراحی های نظیر تشک بادی روی آب طرح قو ، تشک بادی روی آب طرح فلامینگو ، تشک بادی روی آب طرح طاووس و ... نیز جذاب ترین و پرفروش ترین مدل های این دسته از محصولات به شمار می روند.

هم چنین شرکت اینتکس مدل هایی تحت عنوان جزیره را هم اخیرا عرضه کرده که در سه طرح مختلف این محصول طراحی شده اند و هر یک نیز رنگ بندی و ساختار متمایزی از دیگری دارند که باعث شده تا قدرت خرید شما بسیار بالارود. مدل تشک بادی روی آب طرح گربه و همین طور تشک بادی روی آب طرح سگ نیز از تولیدات پر فروش این شرکت نیز به شمار می رود که به بهترین شکل ممکن و با رعایت جزئیات بسیار طراحی گردیده اند که مشتریان نیز از این مدل ها استقبال کرده اند. شرکت بست وی هم البته با عرضه مدل های متنوع خود در سال 2021 سعی کرد تا بازار را به سمت محصولات خود سوق دهد.

عرضه محصولاتی نظیر یونیکورن ، دونات و مدل های خلاقانه دیگر از سمت این شرکت باعث شد تا اوج خلاقیت کمپانی بست وی نمایان شود و خیلی از افرادی که قبل از این به سمت خرید محصولات این شرکت نمی رفتند نیز پس از مشاهده این محصولات تغییر موضع داده و خرید این دسته از تشک های بادی روی آب را در اولویت خود قرار دهند. در نتیجه از نظر ظاهر و نوع طراحی باید اشاره داشته باشیم که هر دو شرکت اینتکس و بست وی تنوع بسیار زیاد با خصوصیات منحصر به فردی را از خود به جای گذاشته اند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا ادامه مقاله را هم مشاهده کنید تا با خصوصیات و ویژگی های این محصول هم آشنا شوید.

خرید تشک بادی روی آب

ویژگی های تشک بادی روی آب

در ابتدای این مقاله سعی کردیم تا با کلیات تشک های بادی روی آب از نظر ظاهر شما را مطلع سازیم. حال قصد داریم تا به بررسی امکانات و ویژگی های این محصولات نیز بپردازیم. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که هر یک از این محصولات ممکن است خیلی از این امکانات و ویژگی ها را دارا نباشند اما در حالت کلی محصولی که بیشترین امکانات را داشته باشد معمولا بسیار محبوب تر و پر کاربرد تر از بقیه محصولات به شمار می رود.

مواج بودن سطح تشک بادی روی آب

اولین ویژگی که خب معمولا در بین اکثر تشک های بادی روی آب مشترک می باشد بهره مندی از سطح مواج این محصولات است. این سوال برای شما شاید پیش بیاید که چرا سطح این محصولات به صورت مواج طراحی و تولید شده است؟ در پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که دلیل مواج بودن این محصولات این است که فرد استفاده کننده از محصول پس از قرار گیری بر روی کالا با یک سطح یکنواخت رو به رو نشود و بتواند پس از دراز کشیدن بر روی محصول از روی آن لیز نخورد.

این ویژگی در کنار راحت تر بودن فرد و محصول از مهم ترین مواردی است که باعث شده تا محصولات به صورت مواج تولید شوند. هم چنین باید به این نکته هم اشاره کنیم که این مواج بودن از تعریق فرد استفاده کننده از محصول هم جلوگیری خواهد کرد که قطعا ویژگی فوق العاده ای است. البته در این بین ممکن است که خیلی از تشک های بادی روی آب به صورت مواج طراحی نشوند و به صورت مشبک شکل گرفته باشند که در عمل این محصولات هم کاملا استاندارد بوده و با محصولات مواج تفاوتی نخواهد داشت.

تشک بادی روی آب مواج

تشک بادی روی آب دارای بالش بادی

دیگر ویژگی خوبی که یک تشک بادی روی آب می تواند در اختیار مصرف کننده خود قرار دهد دارا بودن بالش بادی در بخش بالایی خود می باشد. شما بر روی بیشتر این محصولات می توانید این مورد را مشاهده کنید که بخش بالایی این محصول به صورت برآمده طراحی و تولید شده است که فرد می توان در بهترین حالت ممکن پس از دراز کشیدن بر روی این تشک ، سر و گردن خود را هم بر روی این بالش بادی قرار داده و با آرگونومی استاندارد و کامل بر روی آب قرار گیرد. این مورد باعث می شود تا فرد در هنگام استفاده از محصول از ناحیه سر و گردن خسته نشده و بتواند ساعت ها از این تشک بادی روی آب خود لذت برده و از آن استفاده کند.

تشک بادی روی آب با بالش بادی

تشک بادی روی آب دارای دستگیره

خیلی از محصولات و تشک های بادی روی آب هم در بازار وجود دارد که دارای یک یا دو عدد دستگیره حمل و نگهدارنده بر روی خود می باشند. کاربرد اصلی این دستگیره ها نیز در زمانی است که شما در هنگام استفاده از محصول مورد نظر خود هستید و با در دست گرفتن این دستگیره ها بر روی آب می توانید ایمنی خود را بیش از پیش بر روی آب حفظ کنید.

این نکته سبب می شود تا از افتادن به داخل آب جلوگیری شده و بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی از محصول خود استفاده کنید. هم چنین کاربرد دیگر این دستگیره ها نیز در زمانی است که شما قصد دارید تا در بیرون از آب محصول مورد نظر را حمل و جا به جا کنید. با در دست گرفتن این دستگیره ها می توانید در بهترین حالت ممکن محصول را حمل نموده و سپس از آن استفاده نمایید.

تشک بادی روی آب دارای دستگیره

تشک بادی روی آب دارای جا لیوانی

یکی دیگر از خصوصیاتی که این محصولات دارا هستند تا با استفاده از آن بتوانند مصرف کننده را خشنود سازند ، بهره مندی از جا لیوانی بر روی این تشک های بادی روی آب می باشد. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که یک سری از محصولاتی که شما مشاهده می کنید در بخش های کناری خود دارای محفظه های گرد و کوچکی هستند که شما می توانید لیوان آب و یا بطری خود را در داخل آن قرار داده و حتی در روی آب نیز بتوانید سریع ترین دسترسی را به آب و مواد آشامیدنی خود داشته باشید. این ویژگی جذاب قطعا می توانید برای خیلی از افراد مهم و کاربردی باشد.

تشک بادی روی آب دارای جا لیوانی

تشک بادی روی آب دارای تکیه گاه

مدل های خاص و محدودی از تشک های بادی روی آب نیز وجود دارد که با بهره مندی از تکیه گاه بادی سبب شده است تا فرد بتواند با خیال راحت در هنگام استفاده از این تشک به صورت نشسته از آن استفاده نموده و لذت ببرد. این نکته سبب می شود تا محصولی که شما خریداری می کنید قابلیت استفاده به عنوان یک صندلی روی آب را هم داشته باشد که خب قطعا از نظر ساختار و طراحی باید یک محصول جذاب تولید گردد.

تشک بادی روی آب با تکیه گاه

تشک بادی روی آب دارای سایه بان

مدل های دیگری از تشک های بادی هم وجود دارد که شما می توانید بر روی این محصولات سایه بان را هم مشاهده کنید. این مدل ها بیشتر برای سنین کودکان طراحی و تولید می شود اما نمونه های بزرگسال این محصولات هم در بازار وجود دارد که قطعا بسیار خاص و با دوام بوده و با ساختاری که دارد سبب می شود تا شما در هنگام تابش شدید آفتاب هم بدون نگرانی بتوانید از تفریح آبی خود لذت ببرید.

تشک بادی روی آب سایه بان دار

طناب نجات تشک بادی روی آب

قطعا حفظ ایمنی شما در هنگام استفاده از یک تشک بادی روی آب یکی از موارد مهمی است که باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. حال خیلی از تولید کنندگان این محصولات نیز به تازگی تصمیم گرفته اند که بر روی محصول خود و در کناره های آن اقدام به تعبیه طناب نجات کنند. در همین رابطه نیز باید عنوان کرد که دارا بودن طناب نجات و برخورداری از ان سبب می شود تا شما بتوانید در هنگامی که از روی این محصول به داخل آب می افتید ، بتوانید با در دست گرفتن و کمک گرفتن از طناب نجات مجدد تعادل خود را حفظ کرده و بر روی محصول قرار گیرید که مزیت خوب و جذابی به شمار خواهد رفت.

طناب نجات تشک بادی روی آب

بهره مندی از بدنه باکیفیت

در ارتباط با جنس بدنه و کیفیت این دسته از محصولات هم باید به این نکته اشاره کنیم که رایج ترین جنس در بین تشک های بادی روی آب ، جنس PVC می باشد. قطعا این نوع از رویه باعث می شود تا شما بتوانید با خیال راحت یک محصول با دوام و با کیفیت را در اختیار داشته باشید. جنس PVC همواره در تولید محصولات بادی بیشترین نقش را داشته است زیرا یک جنس مقاوم و ضخیم بوده و قابلیت های فراوانی را دارد. حال باید به این مسئله هم اشاره کنیم که این تشک های بادی روی آب از نوع طرح چرم هم در طراحی های خود بهره مند می باشند که یکی دیگر از جذابیت های این محصولات به حساب می آید.

تشک بادی روی آب کودک

وزن کم و راحتی در راه اندازی

از دیگر خصوصیات خوب و جذابی که یک تشک بادی معمولا در اختیار دارد بهره مندی از وزن بسیار کم و سبک و همین طور حمل و نقل آسان این محصولات می توان اشاره کرد. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که شما می توانید به سادگی یک تشک بادی روی آب را در دست گرفته و آن را حمل و نقل کنید. شاید به جرات بتوان گفت که سنگین ترین تشک بادی هم بیشتر از 10 کیلو گرم نمی تواند وزن داشته باشد که این در صورتی است که شما یک محصول چند نفره را به همراه پمپ باد و بسته بندی آن در دست بگیرید.

در غیر این صورت معمولا وزن تشک بادی روی آب یک نفره کمتر از دو کیلو گرم است. هم چنین راه اندازی این محصولات هم معمولا به وسیله یک عدد پمپ باد و از طریق دریچه های باد موجود بر روی این محصولات صورت می پذیرد که یک کار ساده و آسان بوده و در سریع ترین زمان ممکن می توانید آن را انجام دهید.

تشک بادی روی آب یک نفره

سوالات رایج در خصوص تشک بادی روی آب

با توجه به توضیحاتی که تا به این لحظه در اختیار شما قرار دادیم ، حال شاید درون ذهن شما یک سری سوال همچنان باقی مانده باشد که قصد داریم در این بخش از مقاله به این سوالات و خصوصا سوالات پرتکرار مشتریان در خصوص تشک های بادی روی آب پاسخ دهیم. اگر باز هم پس از مطالعه این سوالات و پاسخ آن ها در ذهن شما سوالی باقی ماند می توانید با مشاورین ما در سایت اینتکس ایران تماس گرفته و در جهت آگاهی خود سوالات را مطرح کنید تا بهترین پاسخ را دریافت نموده و سپس خرید خود را به ثبت برسانید. حال شما را دعوت می کنیم تا یک سری از این سوالات و پاسخ ها را در این بخش مشاهده کنید:

  • ظرفیت تشک های بادی روی آب چند نفره است؟

یک الی چهار نفر – عمده ظرفیت این محصولات یک نفره و دو نفره می باشد که با مشاهده تصاویر آن ها می توانید این مسئله را درک کنید اما اخیرا محصولاتی عرضه شده است که ابعاد بسیار بزرگی داشته و مناسب برای استفاده 4 نفر و یا حتی گاها 5 الی 6 نفر می باشد اما استاندارد این محصولات یک نفره و دو نفره خواهد بود.

تشک بادی روی آب خانوادگی

  • تحمل وزن یک تشک بادی روی آب چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که تحمل وزن تشک های بادی روی آب بستگی به محصول انتخابی و گروه سنی انتخاب شده دارد. در واقع محصولات کوچکی که عرضه شده برای سنین کودکان است دارای تحمل وزن 20 کیلوگرم و حداکثر 40 کیلوگرم خواهد بود. هم چنین محصولات یک نفره بزرگسال نیز از 90 کیلوگرم تا 130 کیلوگرم تحمل وزن های متفاوتی دارند. محصولاتی هم که در سوال قبلی به آن ها اشاره کردیم که برای 4 نفر مناسب می باشد ، عمدتا دارای تحمل وزن 540 کیلوگرمی خواهند بود که با در نظر گرفتن این موارد متناسب با وزن خود خرید این محصولات را انجام دهید.

خرید تشک بادی روی آب خانوادگی

  • از تشک های بادی روی آب می توان در دریا استفاده کرد؟

خیر – عمدتا طراحی این محصولات به گونه ای است که شما از آن ها در آب های آرام استفاده کنید. در واقع این دسته از محصولات بیشتر برای استفاده بر روی استخر ، دریاچه ها و دیگر نمونه های آب های آرام مناسب می باشد و در آب های مواج و خروشان نمی توانید از این محصولات استفاده کنید.

  • این محصولات خود دارای پمپ باد در داخل باکس هستند؟

خیر – همان طور که در بخش راه اندازی عنوان کردیم شما باید یک عدد پمپ باد به صورت مجزا خریداری کنید و با استفاده از ان بتوانید محصول خود را باد نمایید. هیچ کدام از این محصولات خود دارای پمپ باد نیستند که باید به این مسئله توجه داشته باشید.

پمپ باد شناور بادی روی آب

  • رنگ و طرح نقش بسته بر روی این محصولات پاک خواهند شد؟

خیر – شرکت های اینتکس و بست وی به گونه ای این تشک های بادی روی آب را عرضه کرده اند که به هیچ عنوان رنگ پس نداده و طرح موجود بر روی این محصولات نیز به هیچ عنوان نخواهد رفت.

  • در آب و هوای گرم تابستانی و در برخورد مستقیم نور خورشید این محصولات آسیب نمی بینند؟

خیر – با توجه به ضخامت فوق العاده این تشک ها قطعا شما در هر شرایط و آب و هوایی که قرار داشته باشید می توانید سالیان سال بدون کوچک ترین تغییر کیفیت و ساختاری از این محصولات استفاده و لذت ببرید.

تشک بادی روی آب فلامینگو

  • در صورت آسیب دیدن و سوراخ شدن این محصولات قابلیت تعمیر را دارند؟

بله – شما این مزیت را در اختیار خواهید داشت که در سریع ترین زمان ممکن به وسیله یک عدد برچسب تعمیرات ناحیه ای که سوراخ شده است را تعمیر کرده و از محصول خود صحیح و سالم مجدد استفاده کنید. هم چنین باید به این مسئله نیز اشاره کنیم که در صورتی که شدت آسیب زیاد باشد با تحویل محصول به فروشگاه اینتکس ایران می توانید کار تعمیر و ترمیم تشک بادی روی آب خود را به متخصصین ما سپرده تا در سریع ترین زمان ممکن محصول را آپارات کرده و به شما تحویل دهند.

برچسب تعمیرات شناور بادی روی آب

  • آیا مدل های تشک بادی روی آب شفاف با مدل های طرح دار از نظر کیفیت تفاوت دارند؟

خیر – عموما این محصولات از نظر جنس و کیفیت یکسان هستند و شرکت های اینتکس و بست وی سعی کرده اند تا با کیفیت عالی و ضخامت بدنه مقاوم این دسته از محصولات را تولید کنند. در هنگام خرید نیز شما می توانید با مشاهده ضخامت لایه های این محصولات از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

  • تشک بادی های روی آب سلفونی و با مدل های دارای باکس چه تفاوتی دارند؟

قالبا این محصولات تفاوت چندانی با هم ندارند و بیشتر شرکت ها سعی کرده اند تا به دلیل کم کردن هزینه ها و ارائه ارزان این محصولات و همین طور سهولت در حمل و نقل آن ها یک سری از مدل های ساده را در ساختار سلفونی تولید کرده اند که خب تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

خرید تشک بادی روی آب

تشک بادی روی آب همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد دارای ویژگی های خوب و جذابی است که قطعا در فصول گرم سال می توان از آن برای استفاده بر روی آب و گذراندن زمان و تفریح کردن استفاده کرد که با توجه به ویژگی هایی که دارد قطعا یک محصول مهیج و جذاب به شمار خواهد رفت. در همین حال اگر قصد دارید تا یک تشک بادی روی آب را خریداری کنید پیشنهاد می کنیم به تنها نمایندگی رسمی فروش محصولات بادی در ایران یعنی فروشگاه اینتکس ایران سر بزنید و با تنوع فوق العاده این محصولات و قیمت های ارزان این فروشگاه خریدی عالی را انجام دهید.