به طور کلی برای معرفی تشک بادی می توان به ساختار و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن اشاره کرد که در کیفیت بالا می باشند و توانسته اند محصولی منحصر به فرد و کاربردی را ایجاد سازند. برای آشنایی بیش تر با تشک بادی به انواع آن اشاره می کنیم تا به راحتی به درک درستی از این محصول پی ببرید و با توجه به نیاز و خواسته خود محصول را خریداری کنید. این محصول دارای تنوع زیاد می باشد که هر یک از آن ها برای استفاده در محیطی خاص کاربرد دارند. برخی از آن ها نیز تنها برای استفاده در مسافرت و گردش ساخته شده اند و مزیت های زیادی را ایجاد می کنند.

این محصول به دلیل وجود بدنه ای که با جنس با کیفیت پی وی سی برزنتی ساخته شده است طول عمر بالایی دارد و می تواند به راحتی در بسیاری از موارد مورد استفاده افراد قرار گیرد. بدنه محصول با چنین جنسی دارای کیفیت بالا است و طول عمر دارد در نتیجه در طی سال های زیاد قادر به استفاده خواهد بود و دچار مشکل نمی شود. تشک بادی محصولی با سطح طبی و مواج است که برای قرار گیری بدن و ستون فقرات بهترین شرایط را ایجاد می کند.

از این رو به عنوان محصولی جدید و مدرن در دسته بندی وسایل بادی و طبی قرار گرفته و می توان بهترین اوقات را برای افراد ایجاد سازد. بهترین محصولی که در بیرون از خانه می توان بر روی آن به خواب پرداخت و از آن لذت برد تشک بادی می باشد که دارای بدنه ای با ساختار استاندارد و راحتی است و بدون ایجاد مشکل می تواند اوقات خوبی را برای افراد رقم بزند که استاندارد و ایمن است. محصول برای استفاده تمامی رده های سنی کاربرد دارد و کار راحتی و آرامش را برعهده دارد. هر یک از کسانی که تمایل به آشنایی بیش تر با تشک بادی دارند با ما همراه باشند.

تشک بادی چیست

تعریف کلی تشک بادی کاربرد

تشک بادی به محصولی گفته می شود که از بدنه ای بادی تشکیل شده است که به وسیله پمپ باد راه اندازی می شود هر یک از محصولاتی که طبی و راحتی هستند و با پمپ باد استحکام می یابند و راه اندازی می شوند می تواند به عنوان یک تشک بادی شناخته شود که برای استفاده در موقعیت های مختلف کاربرد دارد. تشک بادی بدنه ای با رویه مواج و طبی دارد که در تمامی انواع محصول این خصوصیات در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده محصولی دلخواه را خریداری کرد تا بدن و ستون فقرات خود و سایر اعضای خانواده در آرامش و استاندارد بودن قرار گیرند. تشک بادی مد نظر با رویه های مختلف ساخته شده است اما بدنه کلی محصول از جنس پی وی سی برزنتی می باشد که ضخامت داشته و می تواند طول عمر زیادی را ایجاد کند.

سازگاری بدنه برای استفاده در موقعیت های مختلف به اندازه ای است که می توان از آن بهترین استفاده را به عمل آورد و از وجود آن بهره مند شد. به طور مثال این محصول برای استفاده در محیط خارج از خانه سازگاری دارد و دچار آسیب نخواهد شد. تشک بادی دارای تحمل وزن مختلف می باشد که با ظرفیت یک نفره و دو نفره و کودک ساخته شده است. در نتیجه بنا بر نیاز خود می توان به خرید هر یک از این محصولات اقدام کرد. تشک بادی از تنوع زیاد برخوردار می باشد و انواع زیادی را شامل می شود که هم در منزل مورد استفاده قرار می گیرند و هم در خارج از منزل کاربرد دارند. برخی از این محصولات برای استفاده در داخل خودرو ساخته شده اند که ساختاری مجزا دارند که به طور کلی رویه آن ها نیز مواج و طبی می باشد.

بر روی بدنه این تشک بادی دریچه ای برای اتصال به پمپ باد وجود دارد که می تواند به راحتی باد مورد نیاز برای راه اندازی محصول را تامین کند. بر روی پمپ باد نازل های مختلف وجود دارند که با توجه به دریچه هر یک از محصولات بادی اتصال صورت می گیرد و می تواند تولید باد کند. تشک بادی با توجه به ابعاد و اندازه دارای وزن های مختلف می باشد اما تمامی آن ها وزن کمی دارند تا به راحتی قابلیت حمل و جا به جایی پیدا کنند. در نتیجه می توان از وجود آن ها بسیار لذت برد و استفاده های لازم را به میان آورد. تشک بادی با رویه جیر و مخمل آماده استفاده می باشد که ضخامت و مقاومت زیادی دارد و در نتیجه می تواند بر روی سطوح مختلف راه اندازی و استفاده شود. راه اندازی به وسیله پمپ باد در کم ترین زمان رخ می دهد و می توان به سرعت محصول را برای استفاده و بهره برداری در محیط آماده کرد.

تشک بادی پمپ و بالش

انواع تشک بادی به انگلیسی

از آن جایی که تشک بادی یک محصول طبی و راحتی است که از مزیت های زیاد برخوردار می باشد و برای به آرامش رسیدن افراد در محیط ساخته شده است رویه های مخمل و جیر دارد و در ابعاد مختلف آماده انتخاب و خریداری می باشد. بدنه محصول می تواند راحتی و آسایش را برای افراد ایجاد کند و در نتیجه برای آن ها لذت بخش باشد. تشک بادی دارای انواع مختلف است که می توان آن را به دسته بندی محصولات تک نفره و دو نفره و تشک بادی داخل ماشین و تشک بادی کمپینگ تقسیم نمود. به این صورت افراد به راحتی قادر به دسترسی به محصول می باشند و می توانند به سرعت گزینه دلخواه خود را برای خرید انتخاب کنند.

هر یک از این محصول مزیت خاص خود را دارد تا در هر شرایط برای مهیا کردن محلی برای استراحت و خواب مناسب باشد. این محصولات از بدنه هایی تشکیل شده اند که به صورت تاشو قادر به حمل آسان در داخل ساک حمل می باشد تا در زمان رسیدن به محل مورد نظر افراد قادر به راه اندازی آن باشند. در واقع هر یک از این تشک های بادی برای بردن به مسافرت و گردش آماده است و در نتیجه می تواند افراد را بی نیاز از وسایل راحتی اضافه کند.

تشک بادی مسافرتی

تشک بادی کمپینگ چیست؟

پر فروش ترین محصولی که در گروه تشک بادی قرار دارد و توجه عده زیادی را جلب کرده است تشک بادی کمپینگ است که از ساختاری کمجا و منحصر به فرد تشکیل شده است. این بدنه می تواند برای به آرامش رسیدن افراد مناسب باشد و در نتیجه برای آن ها بهترین موقعیت و شرایط را مهیا سازد. در نتیجه داشتن تشک بادی کمپینگ برای آن دسته از افراد که به مسافرت و گردش می روند لازم و ضروری است و دارای خصوصیات منحصر به فرد می باشد.

این محصول از بدنه ای با جنس پی وی سی مخمل تشکیل شده است که لطافت و نرمی دارد و همچنین قابلیت تاشدن و حمل و نقل آسان دارد. به همین خاطر است که توجه کسانی را به خود جلب کرده است که تمایل به رفتن به سفر دارند و در نتیجه از آن بهره مند می شوند. رنگ بدنه روشن است که مورد پسند تمامی علاقه مندان قرار می گیرد. افراد زیادی قصد خرید این محصول را دارند که با توجه به وجود استاندارد های لازم در ساختار این محصول خرید خود را نهایی می کنند. تشک بادی کمپینگ وزن کمی نیز دارد که به راحتی جا به جا و حمل می شود. در داخل ساک حمل محصول قرار گرفته و جابه جا می شود و در صورت تمایل نیز به وسیله پمپ باد راه اندازی می شود.

خرید تشک بادی

تشک بادی داخل ماشین چیست؟

یکی از انواع محبوب و پر طرفدار تشک بادی که با ساختاری ساخته شده است که تنها در داخل ماشین نصب می شود تشک بادی داخل ماشین است که با بهترین بدنه و با کیفیت ترین ساختار قادر به ایجاد اوقات خوشایند برای افراد می باشد. تشک بادی مد نظر بدنه ای با سطح طبی و مواج دارد و با ساختاری ساخته شده است که تنها در داخل ماشین جای می گیرد. این محصول را می توان با داشتن پایه بادی ضخیم در قسمت پشتی خودرو قرار داد و سطح طبی و راحتی محصول را نیز بر روی آن قرار داد.

در نتیجه فضا برای استفاده و بهره برداری افراد اماده می شود و می توان از چنین محصول راحتی در داخل خودروی خود لذت برد. محصول مورد نظر دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است تا تمامی دارندگان خودرو شخصی بتوانند آن را خریداری کنند و از وجود آن بهره مند شوند. هر یک از کسانی که تمایل به داشتن آن دارند نیز می توانند با توجه به سلیقه خود رنگ محصول را نیز انتخاب نمایند.

خرید تشک بادی داخل ماشین

خرید تشک بادی ارزان قیمت

ارزان ترین و با کیفیت ترین تشک بادی که بدنه ای اصل و اورجینال دارد در نمایندگی مرکزی اینتکس موجود است و می توان با مراجعه به آن محصول را خریداری نمود. این نمونه از تشک های بادی می تواند طول عمر بالایی نسبت به محصولات غیر اصل داشته باشد و قابلیت هایی نظیر ضد حساسیت نیز شامل آن می شود. بنابراین با مراجعه به نمایندگی اینتکس از بین محصولات متنوع و فراوان می توان نمونه مورد نظر برای خرید تشک بادی را انتخاب کرد.