استخر و جکوزی پیش ساخته دو محصول حرفه ای از شرکت اینتکس می باشد که در کنار هم محوطه های آبی و تفریحی را ایجاد می کنند. این دو محصول شرایط و امکانات لازم جهت به آرامش رسیدن افراد را مهیا می سازند و می توانند بهترین وسیله در گروه محصولات بادی و پیش ساخته باشند. هر کدام از ان ها به نوبه خود داری مزیت هایی هستند که نسبت به محصولات قدیمی بهتر است. بنابراین به سرعت افراد به سمت خرید آن ها جذب شده اند و محصول را برای استفاده در طول عمر بالا می خواهند. استخر و جکوزی پیش ساخته بدنه هایی آماده دارند که تنها با مشخص کردن محل نصب اماده بهره برداری خواهند شد.

بنابراین راحتی و آسایش را برای علاقه مندان ایجاد می کنند و می توانند یکی از بهترین و خاص ترین محوطه های آبی را فراهم سازند. به دلیل ایجاد آسایش زیاد افراد همواره از این محصولات پیش ساخته استقبال کرده اند و تمایل دارند که آن ها را خریداری کنند. همچنین برای ایجاد چنین محوطه هایی نیاز به پرداخت هزینه بالا می باشد که با وجود چنین محصولاتی دیگر هزینه ها کاهش می یابد و افراد به راحتی قادر به داشتن محوطه های آبی خواهند بود. استخر و جکوزی پیش ساخته دارای تنوع بالا می باشند و با طرح های به روز و شیک ارائه شده اند. 

این دو محصول مزیت های زیادی دارند و کارایی بالایی نیز از آن ها ارائه می شود. بنابراین به راحتی می توانند پر فروش ترین محصولات سال به حساب بیایند که با قابلیت های منحصر به فرد اماده استفاده شما عزیزان هستند. استخر پیش ساخته محوطه های بزرگ را نیز تشکیل می دهد که به این صورت برای مصارف مهم به کار گرفته می شود. در مقابل جکوزی پیش ساخته محصولی برای استفاده تعدادی از افراد است که به این صورت شرایط راحتی را برای آن ها مهیا می سازد. این دو محصول در یک محیط بهترین کارایی را دارند و بیش ترین استفاده را برای علاقه مندان به تفریحات آبی دارند.

در ارتباط با این دو محصول مطالب زیادی وجود دارد که برخی از آن ها در ادامه به اختصار ذکر شده است.

جکوزی پیش ساخته بادی بست وی

قابلیت نصب هر دو محصول به دو حالت

استخر و جکوزی پیش ساخته را می توان بر اساس تمایل به دو حالت مد نظر راه اندازی و نصب نمود. چرا که بدنه آن ها سازگاری کامل نسبت به این نوع قرار گیری را دارد و راحتی را برای علاقه مندان ایجاد می سازد. این محصولات قابلیت نصب بر روی زمین را دارند و همچنین در داخل زمین نیز نصب می شوند. از این رو می توان گفت که استخر و جکوزی پیش ساخته به دو حالت رو کار و توکار قابل نصب می باشند. این دو محصول در محیط های بزرگ در کنار هم قرار می گیرند و شرایطی دلخواهی برای استفاده کنندگان مهیا می سازند. در نتیجه کسانی که به دنبال برترین گزینه برای تجهیز کردن باغ و ویلای خود می باشند می توانند این دو گزینه را در کنار هم در محیط شخصی خود راه اندازی کنند.

اغلب افراد در فضا های رو باز تمایل دارند که محصولات را بر روی سطح زمین قرار دهند. این روش نصب از چند جهت قابل قبول افراد است. نصب استخر و جکوزی پیش ساخته بر روی سطح زمین به خاطر این که هزینه های ناشی از گود برداری را ندارد به صرفه خواهد بود و برای آن دسته از افرادی که تمایل به کاهش هزینه ها را دارند مناسب می باشد. به همین خاطر است که روی سطح زمین قرار می گیرد و کارایی خود را ایجاد می کند. این یکی از مزیت های مهم در انتخاب روش رو کار برای نصب استخر و جکوزی پیش ساخته می باشد.

علاوه بر این موارد سختی و دشواری نصب در داخل زمین را ندارد و در مدت زمان کم تر ایجاد می شود. در صورتی که برای قرار دادن محصولات در داخل زمین حداقل دو یا سه روز زمان لازم است تا محیط گودبرداری شده و بدنه به درستی در داخل زمین قرار گیرد. از این رو کسانی که زمان را پر اهمیت می دانند می توانند محصول را بر روی سطح زمین نصب کنند و به استفاده از آن ها بپردازند. راحتی استفاده از استخر و جکوزی پیش ساخته زمانی که بر روی سطوح زمین می باشد فرقی با زمانی که تو کار است ندارد. چرا که در این حالت نردبان برای رفت و آمد به داخل محصولات در نظر گرفته شده است و شرایط خوبی را برای افراد مهیا می سازد.

استخر پیش ساخته اینتکس

نصب در سالن های ورزشی

استخر و جکوزی پیش ساخته مناسب برای قرار گیری در سالن های ورزشی می باشند. چرا که این سالن ها نیاز به محیط های تفریحی و آبی دارند تا افراد به راحتی به آرامش برسند و استراحت کنند. این سالن ها در ایجاد محوطه های آبی دچار مشکل هزینه می باشند. از این رو از استخر و جکوزی پیش ساخته استفاده می کنند تا هزینه کم تری بابت تجهیز کردن محیط بپردازند. این سالن ها اغلب سر پوشیده می باشند و سقف آن ها برای نصب محصولات به حالت رو کار مناسب نیست. بنابراین می توان این دو محصول را به حالت توکار در محیط قرار داد و از آن ها نهایت استفاده را به عمل آورد. 

بنابراین بهترین روش برای نصب استخر و جکوزی پیش ساخته برای سالن های ورزشی روش تو کار است که نیاز به یک سری اقدامات دارد. جهت تنظیم محل مد نظر می بایست ابعاد محصولات را در نظر گرفت و فضایی بیش تر از ابعاد محصول برای نصب آن در نظر داشت. این محیط به وسیله کار افراد حرفه ای گود برداری می شود و به ابعاد مد نظر تبدیل می شود. محل گود برداری شده محلی مناسب جهت قرار دادن بدنه می باشد که به راحتی می توان آن را قرار داد و در نهایت اطراف محصول را از مصالح پر کرد تا زیبایی محیط نیز حفظ شود. به این صورت در مدت زمان دو الی سه روز استخر و جکوزی پیش ساخته در محیط قرار می گیرند و آماده استفاده ورزشکاران خواهد شد.

ابعاد گرد و مستطیلی شکل استخر و جکوزی پیش ساخته

در زمان خرید این دو محصول دارای تنوع بسیار زیاد می باشند و به این صورت می توان به راحتی آن ها را خریداری کرد. ابعاد گرد و مستطیلی شکل در استخر و جکوزی پیش ساخته سبب شده است تا افراد بر اساس محوطه در اختیار خود آن را انتخاب کنند و برای نصب آماده سازند. زمانی که برای داشتن این محوطه ها برای شما محیطی بزرگ در اختیار است شما می توانید از اشکال دایره ای شکل این دو محصول خریداری کنید. چرا که این ابعاد فضای بیش تری را به خود می گیرد و در نتیجه محوطه را پر می کند. اگر محیط کوچک باشد این دو محصول به راحتی در آن جای نخواهند گرفت.

استخر و جکوزی پیش ساخته در اشکال مستطیلی شکل فضای کم تری را می گیرند و در محیط به راحتی جای می گیرند. در این صورت حتی اگر محوطه های کوچک نیز در اختیار شما باشند قادر خواهند بود که به راحتی محصول دلخواهی در آن نصب کرد و از داشتن آن نهایت لذت را برد. این دو محصول در کنار هم تشکیل فضا های تفریحی و منحصر به فرد را می دهند که برای تمامی افراد رضایت بخش می باشد.

جکوزی بادی پیش ساخته اینتکس

ابعاد خانوادگی 

استخر و جکوزی پیش ساخته دارای ابعاد و اندازه خانوادگی نیز می باشند که می تواند به راحتی جهت تفریحات آن ها در نظر گرفته شود. این محصولات برای این که محیط های شخصی مجهز به داشتن وسایل بازی باشند ایجاد شده است و می تواند نهایت استفاده و بهره برداری را برای علاقه مندان داشته باشد. این دو محصول در کنار هم برترین ویژگی ها را دارند و قادر هستند که اعضای یک خانواده را به راحتی در کنار هم جای دهند تا لذت زیادی از تفریحات آبی به دست آورند.

اندازه این دو محصول به قدری است که می تواند به راحتی افراد یک خانواده را در خود جای دهد و نیز می تواند گنجایش بالایی از آب داشته باشد. در نتیجه کسانی که به دنبال یک محصول بی نظیر برای محیط هایی مانند باغ و ویلا و یا سالن های ورزشی و سر پوشیده می باشند می توانند از استخر و جکوزی پیش ساخته استفاده کنند و بهترین موقعیت را برای خود و خانواده خود مهیا سازند. این دو محصول برای به آرامش رسیدن در روز های گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بسیار زیادی در فصل تابستان دارد.

استخر پیش ساخته خانوادگی اینتکس

خرید استخر و جکوزی پیش ساخته

گروه شرکت اینتکس که در طراحی و تولید محصولات پیش ساخته و بادی حرف اول را می زنند دارای محصولات اورجینال می باشند که با این وجود افراد قادر به خرید از این شرکت هستند. استخر و جکوزی پیش ساخته با دوام و کیفیت بالا در اختیار استفاده کنندگان می باشد و می تواند شرایط ویژه تفریحات آبی مهیج را داشته باشد در نتیجه برای خرید این دو محصول به فروشگاه اینتکس ایران ، نمایندگی محصولات بادی اینتکس در ایران مراجعه نمایید.