قطعا بحث خرید و انتخاب استخر بادی برای سنین بزرگسال یکی از مواردی است که در شروع فصل گرما بیش از پیش رایج می شود و به همین دلیل نیز انتخاب میان گزینه ها و مدل های مختلف استخر بادی بزرگسال نیز سخت خواهد شد. حال با توجه به این مقدمه در این مقاله سعی بر این داریم تا در رابطه با مدل های مختلف استخر بادی بزرگسال و همین طور ارزان ترین مدل های این دسته از محصولات با شما صحبت کنیم تا بهترین انتخاب را انجام داده و بتوانید خریدی هوشمندانه را تجربه کنید. در ادامه نیز سعی خواهیم کرد که مهم ترین فاکتورهای انتخاب این محصولات را عنوان کرده و در انتها نیز مدل های ارزان استخرهای بادی را هم به شما معرفی کنیم.

وجود تکیه گاه بادی

بحث مهمی که باید در ابتدای این مقاله و شروع به آن اشاره کنیم در مدل های استخر بادی بزرگسال عمدتا افراد قصد دارند تا محصولی را خریداری کنند که دارای یک سری امکانات فوق العاده باشد تا افراد بزرگسال در داخل استخر یک محیط نرم و راحت را در اختیار داشته باشند. در همین رابطه نیز یکی از فاکتورهایی که می تواند این راحتی را برای افراد بزرگسال فراهم کند ، وجود تکیه گاه بادی در استخرهای بزرگسالان می باشد که قطعا می تواند یک شرایط نرم ، راحت و ایده آل را خلق کرده و بزرگسالان در بهترین شرایط ممکن به تفریح بپردازند.

حال با توجه به این مقدمه شما می توانید مشاهده کنید که یک سری از استخرهای بادی بزرگسال وجود دارد که دارای تکیه گاه بادی بوده و همین تکیه گاه نیز باعث می شود تا افراد بزرگسال بتوانند به بهترین شکل ممکن به این ناحیه تکیه داده و لحظات فوق العاده ای را سپری کنند. یکی از این استخرها استخر بادی خانوادگی چهار نفره مدل INTEX 56475 می باشد که مناسب برای استفاده چهار نفر بزرگسال بوده و در هر سمت از این استخر شما می توانید یک تگیه گاه بادی را مشاهده نمایید که فوق العاده زیبا و دیدنی خواهد بود.

برای خرید استخر بادی خانوادگی چهار نفره مدل INTEX 56475 می توانید بر روی تصویر بالا کلیک کنید.

صندلی بادی در استخرهای بادی بزرگسال

ازدیگر مزایای مهمی که باید به آن اشاره داشته باشیم و می تواند یک پیشنهاد ایده آل برای خرید و ثبت سفارش به شمار رود بحث وجود صندلی بادی در استخر می باشد که قطعا برای نشستن در یک محیط نرم و راحت می تواند بهترین پیشنهاد به شمار رود. در واقع صندلی بادی اگر در داخل یک استخر بادی بزرگسال وجود داشته باشد این مزیت را دارد که افراد بتوانند به راحتی بر روی آن قرار گرفته و یک تجربه استفاده نرم و راحت را تجربه کنند که مزیت مهمی هم خواهد بود.

حال این صندلی بادی نیز مدل های مختلفی دارد که خب بسته به نوع استخر مدل آن نیز متفاوت خواهد بود. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که یک سری از استخر های بادی مانند استخر بادی گرد بزرگسال مدل INTEX 57190 وجود دارد که دارای یک صندلی یک تکه بوده و فضای نشستن برای شما به صورت یک سره می باشد که مزیت مهم ظاهر این استخر هم همین عامل خواهد بود.

استخر بادی بزرگسال صندلی دار | اینتکس ایران

برای خرید استخر بادی گرد بزرگسال مدل INTEX 57190 می توانید روی تصویر کلیک کنید.

هم چنین مدل دیگری از استخرهای بادی وجود دارد که صندلی های آن ها به صورت مجزا و در بخش های کناری استخر بادی طراحی شده است که افراد به صورت دو یا چند نفره نیز می توانند از این استخر های بادی استفاده کنند. برای مثال استخر بادی بزرگسال پنج ضلعی مدل Bestway 54153 دارای دو عدد صندلی در بخش های کناری خود می باشد که دو نفر می توانند به صورت مجزا بر روی این صندلی ها نشسته و از فضای داخلی استخر به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

جهت خرید استخر بادی بزرگسال پنج ضلعی مدل Bestway 54153 می توانید اینجا کلیک کنید.

ارتفاع بلند در استخر بادی

یکی دیگر از ویژگی هایی که قطعا برای افراد بزرگسال مهم خواهد بود بحث وجود ارتفاع و عمق بلند استخر می باشد. در واقع ارتفاع های کوتاه قطعا نمی تواند گزینه مناسبی برای افراد بزرگسال به شمار رود زیرا نمی توان به درستی در استخرهای کوچک به تفریح پرداخت. حال با توجه به این توضیح باید اشاره داشته باشیم که عمدتا استخرهای بادی ارتفاع زیادی ندارند و نهایت تا 50 الی 60 سانتی متر عمق این استخرها خواهد بود. در این میان یکی از استخرهای بادی عمیقی که می تواند هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب باشد ، استخر بادی کودک عمیق اینتایم مدل intime yt311 می باشد که با عمق 60 سانتی متر و ظاهر ساده ای که دارد می تواند پیشنهاد مناسبی برای بزرگسالان به شمار رود.

استخر بادی بزرگسال عمیق | اینتکس ایران

خرید استخر بادی کودک عمیق اینتایم مدل intime yt311 از طریق این لینک امکان پذیر است.

استخر بادی بزرگسال با طول زیاد

به جز بحث ارتفاع بلند و عمیق که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم ، مسئله مهم دیگری که قطعا برای بزرگسالان مهم خواهد بود بحث طول زیاد این محصولات می باشد که بتوانند در بهترین شرایط ممکن و در یک استخر با سایز بزرگ به تفریحات تابستانی خود بپردازند. در همین رابطه نیز باید اشاره داشته باشیم که یک سری از این استخرهای بادی وجود دارد که تا سه متر نیز طول آن ها بوده و قطعا می تواند برای افرادی که به دنبال استخر سایز بزرگ می گردند پیشنهاد مناسبی باشد. با توجه به این توضیح استخر بادی سایز بزرگ اینتکس مدل intex 58484 می تواند پیشنهادی عالی برای شما به شمار رود.

ارزان ترین استخر بادی بزرگسالان | اینتکس ایران

ثبت سفارش استخر بادی سایز بزرگ اینتکس مدل intex 58484 با کلیک بر روی تصویر محصول امکان پذیر است.

بهره مندی از امکانات جانبی

وجود یک سری مزایای دیگر بر روی استخرهای بادی می تواند تکمیل کننده خرید افراد بزرگسال به شمار رود. در واقع به جز موارد مهمی که به صورت کامل در بخش های قبل راجب آن ها صحبت کردیم ، اگر استخر شما ویژگی خاص دیگری هم داشته باشد در خرید افراد می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برای مثال یک سری از استخرهای بادی وجود دارد که شما در بخش های کناری آن ها می توانید فضایی برای نگهداری بطری آب را مشاهده بفرمایید که این مزیت قطعا مهم خواهد بود و باعث می شود تا شما در سریع ترین زمان ممکن به بطری و یا لیوان آب خود دسترسی داشته باشید.

وجود سایبان در استخر بادی نیز می تواند یکی دیگر از امکانات مهمی باشد که برای افراد بزرگسال مهم خواهد بود. البته کمتر دیده می شود که در استخرهای سایز بزرگ این مزیت دیده شود اما در حالت کلی شما می توانید با در اختیار داشتن این ویژگی نیز لذت تفریح را در گرمای تابستان دو چندان تجربه کنید. هم چنین امکانات دیگری نظیر آبپاش بادی نیز می تواند ایده خوبی برای انتخاب شما به شمار رود.

استخر بادی بزرگسال سایبان دار | اینتکس ایران

استحکام و ضخامت بدنه استخر بادی بزرگسال

در کنار تمام خصوصیاتی که به آن ها اشاره کردیم ، استحکام بدنه و ضخامت محصول مد نظر شما نیز باید به گونه ای باشد که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن خرید خود را به ثبت برسانید. با توجه به این توضیح قطعا شما باید به ضخامت محصول مد نظر خود نیز توجه ویژه ای داشه باشید. برای مثال شرکت اینتکس و بست وی همواره سعی کرده اند تا به ضخیم ترین شکل ممکن و از نوع وینیل و یا همان PVC محصولات خود را تولید و ارائه کنند که خیال مشتریان راحت باشد. شرکت اینتایم هم سعی کرده تا با رعایت این مورد تولیدات اخیر خود را به صورت باکیفیت ارائه کند. اگر به جز این سه برند قصد خرید محصول دیگری را دارید حتما سعی کنید تا به ضخامت لایه و بدنه آن توجه ویژه ای داشته باشید.

خرید ارزان ترین استخر بادی بزرگسالان

در این مطلب سعی کردیم تا ویژگی های کاملی از مدل های استخر بادی بزرگسالان را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم تا با آگاهی و علم به این ویژگی ها بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. در همین رابطه اگر شما قصد دارید تا ارزان ترین استخر بادی بزرگسالان را خریداری کنید می توانید از سایت نمایندگی اینتکس ایران با مشاهده قیمت ها و تنوع بالای استخر های بادی سفارش خود را ثبت کنید.