استخر پیش ساخته استخری آماده به نصب برای استفاده در مکان های مختلف است که از اجزای از قبل ساخته شده تشکیل می شود. این محصول با داشتن ابعاد و اندازه مختلف می تواند برای استفاده علاقه مندان به تفریحات آبی مورد استفاده قرار گیرد در نتیجه متناسب با نیاز افراد انتخاب می شود. استخر پیش ساخته دارای تنوع در ساختار نیز است و به صورت گرد و مستطیلی شکل برای افراد آماده می باشد. اما یک سری از استخر های آماده با نام استخر فایبرگلاس با ساختار های خمیده و نا منظم نیز برای بهره مندی افراد طراحی و تولید شده است. به این ترتیب افراد می توانند با توجه به نیاز و سلیقه خود هر یک از این استخر های آماده را شناسایی کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند. چگونگی ساخت استخر پیش ساخته نیز بستگی به نیاز و سلیقه افراد دارد. چرا که این محصول به دو صورت رو کار و توکار نصب می شود و افراد باید بر حسب نیاز خود موقعیت استخر پیش ساخته را تعیین کنند. به همین خاطر است که مکان های ایجاد شده توسط آن یکی از خاص ترین مکان هایی است که به جای احداث استخر بتنی از آن استفاده می شود. 

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه استخر پیش ساخته بسازیم؟ در جواب به این سوال می توان گفت که این محصول از سازه ها و بدنه از قبل ساخته شده تشکیل شده است که به این ترتیب تنها با تعیین مکان قرار گیری آن و نوع نصب آن می توان به ساخت استخر پیش ساخته مد نظر خود پرداخت. این محصول در مکان های مختلف نصب و راه اندازی می شود و می تواند بهترین موقعیت برای داشتن تفریحات آبی و شنا باشد. فضای به وجود آمده توسط این محصول استاندارد و ایمن خواهد بود. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده برای کودکان نیز این محیط را ایجاد کرد. محصول در ابعاد مختلف و عمق های گوناگون طراحی و تولید شده است که می توان آن را به راحتی مورد استفاده قرار داد و از آن لذت برد. به این ترتیب است که جزو پر فروش ترین محصولات بزرگ و حرفه ای تلقی می شود که دارای تمامی امکانات برای داشتن راحتی در موقعیت تفریحات آبی است. کسانی که تمایل به داشتن این استخر پیش ساخته دارند می توانند با شناخت انواع آن به تعیین محل نصب محصول بپردازند و از داشتن آن لذت ببرند. طریق ساخت استخر پیش ساخته در مکان های مختلف به شرح زیر می باشد:

ساخت استخر خانگی کوچک

برای داشتن یک استخر کوچک در فضا های شخصی مانند حیاط های بزرگ در خانه و سالن های بزرگ تنها می توان به سراغ خرید استخر پیش ساخته فریمی و برزنتی رفت. چرا که این گروه از محصولات دارای انواع ابعاد می باشند و کوچک ترین ساختار را نیز شامل می شوند. به این ترتیب می توانند به راحتی موقعیت دلخواه افراد را ایجاد سازد. استخر خانگی کوچک شامل بدنه ای محکم  می شود که دارای استحکام لازم و کافی برای انجام تمامی تفریحات آبی است. بر اساس میزان فضای در دست داشته افراد می توانند یک استخر مناسب برای خود و استفاده اعضای خانواده خود مهیا سازند تا در نتیجه شرایط برای داشتن تفریحات منحصر به فرد ابی مهیا گردد. در این محیط نیز می توان استخر پیش ساخته را هم به صورت توکار مورد نصب قرار داد و هم به صورت رو کار به نصب محصول پرداخت. چنانچه تمایل به ایجاد استخری مشابه با استخر های بتنی دارید می توانید زمین مورد نظر را حفر کنید و سپس بدنه را در داخل زمین قرار دهید. پس از این کار به پر کردن بخش اطراف استخر پیش ساخته بپردازید تا در نهایت استخری مشابه با استخر های بتنی ایجاد گردد.

به این ترتیب در ساخت استخر خانگی کوچک صرفه جویی شده است و هزینه کم تری بابت داشتن آن پرداخت می شود. علاقه مندان می توانند نسبت به خرید این محصول در بسیاری از موارد اقدام کنند و از داشتن آن لذت ببرند. اگر قصد نصب محصول در حیاط منزل را دارید نیز می توانید به راحتی با در کنار هم قرار دادن اجزای استخر پیش ساخته به قرار دادن آن بر روی سطح زمین بپردازید و بتوانید یک استخر رو کار داشته باشید. این شرایط می تواند موقعیت بهره مندی برای داشتن تفریحات آبی را به گونه ای مهیا سازد که با داشتن نردبان به راحتی مهیا گردد. نردبان مسیر ورود به استخر را مشخص می کند و در واقع آسان تر می سازد.

ساخت استخر خانگی کوچک | اینتکس ایران

ساخت استخر در پارکینگ

به دلیل این که پارکینگ دارای سقف می باشد و در واقع محیطی سرپوشیده خواهد بود برای ساخت استخر در پارکینگ تنها می توان به صورت توکار عمل کرد. این محصول در چنین فضایی نمی تواند بر روی سطح قرار گیرد. چرا که نیازمند ارتفااع زیاد سقف می باشد تا بتوان وارد استخر شد. اما با وجود داشتن چنین شرایطی که بتوان محصول را در داخل زمین نصب نمود افراد می توانند یک استخر منحصر به فرد در پارکینگ خود داشته باشند تا به داشتن لذت زیاد در زمینه تفریحات آبی اقدام نمایند. به دلیل آپارتمانی بودن منازل داشتن تفریحات آبی تنها در محیط های عمومی رخ می دهد و افراد می بایست برای این کار ب بیرون از خانه بروند. اما با وجود امکان ساخت استخر پیش ساخته در پارکینگ علاقه مندان می توانند این موقعیت را در منزل خود نیز داشته باشند و از داشتن آن نهایت لذت را ببرند.

ساخت استخر در پارکینگ | اینتکس ایران

ساخت استخر کوچک در باغ

وجود استخر پیش ساخته در باغ و ویلا یکی از مزیت های آن باغ به حساب می آید تا بتوان به راحتی در زمان تفریحات مختلف و اوقات فراغت به این موقعیت نیز دسترسی پیدا کرد. داشتن باغ برای کسانی که در زمان تعطیلات به آن مراجعه می کنند نوعی استراحتگاه محسوب می شود که برای دوری از شلوغی شهر به ان پناه می برند. در نتیجه ایجاد امکان داشتن تفریحات آبی سبب مطلوب تر شدن فضا می شود و می تواند موقعیت را به درستی مهیا سازد. تا افراد در روز های تعطیل نیز قادر به داشتن تفریحات آبی مهیج باشند. ساخت استخر کوچک در باغ متناسب با سلیقه افراد رخ می دهد. به این ترتیب است که افراد می توانند این محصول را در انواع مختلف خریداری کنند و سپس به دو روش تو کار و رو کار به نصب آن اقدام نمایند. در نتیجه موقعیت برای داشتن تفریحات آبی به راحتی مهیا می شود و می توان از آن لذت برد. اغلب افراد برای راحتی حمل و نقل استخر پیش ساخته در مواقع زمستان آن را به حالت رو کار در باغ نصب می کنند و به استفاده کردن از آن می پردازند.

ساخت استخر پلاستیکی

استخر های پیش ساخته از بدنه ای با جنس پلاستیک فشرده تشکیل شده اند که دارای ضخامت زیاد می باشند و می توانند سازگار و مطلوب واقع شوند. این محصولات دارای پایه های فلزی بوده اند که در نتیجه می توان از آن در موقعیت های مختلف بهره مند شد. پایه های فلزی استحکام لازم برای داشتن تفریحات آبی را مهیا می سازد و در نتیجه می تواند موقعیت دلخواهی باشد تا جایگزین استخر های بتنی گردد. به این ترتیب کسانی که به دنبال یک محصول منحصر به فرد می باشند تا به وسیله آن به تفریحات آبی خود سامان دهند می توانند به ساخت استخر پلاستیکی اقدام نمایند. این جنس از بدنه در واقع بهترین جنس بدنه غیر قابل نفوذ خواهد بود و در زمان استفاده از محصول آب و رطوبت به بیرون نشت داده نمی شوند. در نتیجه مقاوم ترین بدنه حاصل می شود تا افراد بتوانند با خیالی آسوده نسبت به داشتن آن بپردازند.

ساخت استخر پلاستیکی | اینتکس ایران

ساخت استخر سرپوشیده

برخی از افراد تمایل به داشتن استخر در تمامی فصول سال را دارند در نتیجه باید به فکر ساخت استخر سرپوشیده باشند تا در روز های سرد نیز قادر به بهره مندی از آن باشند. استخر سرپوشیده نیز به وسیله خرید استخر های پیش ساخته ایجاد می شود. به این صورت که اغلب از استخر برزنتی استفاده می شود و به صورت تو کار نصب می گردد. این محصول می تواند موقعیت دلخواهی برای داشتن تفریحات آبی افراد باشد و برای آن ها امکان استفاده در تمامی فصول سال را مهیا سازد. این محصول دارای قابلیت نصب در داخل زمین است که به نوبه خود در ساخت استخر سرپوشیده نقش مهمی دارد. این استخر به حالت توکار نصب می شود تا با وجود سقف بتوان از آن بهره مند شد. چرا که دیواره استخر پیش ساخته با توجه به عمق آن بلند می باشد و در نتیجه وجود سقف مانع از استفاده آسان از استخر پیش ساخته می شود.

بنابراین می توان این محصول را با چنین روشی نصب نمود و از آن در تمامی فصول سال بهره مند شد. در ساخت استخر سرپوشیده می توان از آب گرم در داخل استخر استفاده کرد. چرا که در این محیط دما دیر تر کاهش می یابد و افراد قادر به بهره مندی از محصول با آب گرم می باشند. در نتیجه لذت داشتن تفریحات آبی در محیط های آبی را خواهد داشت.

ساخت استخر سرپوشیده | اینتکس ایران

خرید انواع استخر پیش ساخته

با آشنایی بیش تر در خصوص نحوه ساخت استخر پیش ساخته و انواع آن می توانید به تعیین محل استفاده از محصول بپردازید و همچنین از داشتن آن در موقعیت های مختلف لذت ببرید. این محصول دارای قیمت مناسب است و یکی از به صرفه ترین محصولاتی می باشد که برای ایجاد تفریحات آبی به کار می رود. با خرید استخر پیش ساخته و نصب آن لحظات خوشی برای شما مهیا می گردد. جهت سفارش و خرید انواع استخر پیش ساخته و بهره مندی از آن در موقعیت های مختلف می توانید به فروشگاه اینتکس ایران مراجعه نمایید و بهترین اوقات را به دست آورید.