فراهم کردن محیطی برای بازی و تفریح کودکان و حتی بزرگسالان در فصول گرم سال قطعا جزو مواردی است که باعث شده تا خیلی از خانواده ها به دنبال راهکاری برای این مسئله باشند. در همین خصوص قطعا استفاده از یک استخر بادی می تواند یک گزینه ایده آل برای هر فردی به شمار رود. با توجه به این مسئله هم اکنون پیشنهاد داریم که مدل های مختلف این محصولات را مشاهده کنید زیرا تنوع بالای این محصولات باعث شده تا به بهترین شکل ممکن بتوانید یک تفریح مهیج را در تمام فصول برای خود در اختیار داشته و لحظات شادی را تجربه کنید.

با توجه به این مقدمه در این مطلب قصد داریم تا در خصوص انواع مختلف این استخرهای بادی و همین طور ویژگی های این دسته از محصولات با شما صحبت کنیم تا با آگاهی کامل بتوانید خرید و ثبت سفارش استخرهای بادی را انجام داده و قبل از خرید نیز بتوانید به بهترین شکل ممکن با مقایسه بین مدل های گوناگون و امکاناتی که این استخرها دارا هستند خرید خود را نهایی کنید. پیشنهاد داریم این مقاله را تا انتها دنبال کنید و سپس خرید استخر بادی خود را انجام دهید.

برندهای تولید کننده استخر بادی

در ابتدای این مقاله سعی داریم تا شما را با برندهای تولیدکننده استخرهای بادی آشنا کنیم تا بدانید در دنیا کدام شرکت ها دست به تولید و عرضه استخرهای بادی می کنند. در همین رابطه باید اشاره کنیم که سه شرکت معتبر در دنیا وجود دارد که سعی کرده اند تا این محصولات را عرضه کنند. اولین کمپانی ، شرکت اینتکس می باشد که قطعا با سابقه ترین و معتبر ترین تولید کننده محصولات بادی در سراسر دنیاست. این شرکت همواره مدل های گوناگونی را تولید کرده و هر سال نیز کاتالوگ محصولات جدید خود را عرضه می کند که همین نکته باعث شده تا تنوع بسیار زیادی از استخرهای بادی اینتکس را مشاهده کنیم.

دومین کمپانی که آن هم بسیار پر آوازه بوده و در سالیان اخیر نیز تولیدات متنوعی را از خود به جای گذاشته است ، شرکت بست وی می باشد. این شرکت در عرضه استخرهای بادی تنوع کمتری نسبت به شرکت اینتکس دارد اما همواره سعی کرده تا محصولات خود را با ضخامت و کیفیت بسیار عالی عرضه کند. هم چنین این شرکت عموما ظاهرهای ساده را برای استخرهای بادی خود در نظر می گیرد که از نکات مهم تولیدات استخر بادی بست وی به شمار خواهد رفت.

یکی دیگر از شرکت هایی که در کنار دو برند اینتکس و بست وی سعی کرده تا در رقابت قرار بگیرد ، شرکت اینتایم می باشد. برند اینتایم عموما تنوع بسیار کمی دارد اما ویژگی مهم استخرهای بادی اینتایم بحث ارتفاع و ابعاد بزرگ این محصولات است که همیشه سعی کرده تا محصولاتی را به دست مشتریان برساند که بتوانند از آن ها حتی به عنوان وان بادی و یا برای استفاده های خانوادگی خود بهره ببرند. این سه برند همواره پرچم داران تولید و عرضه استخرهای بادی در سراسر دنیا و خاور میانه هستند. در ادامه نیز به خصوصیات مهم خود استخرها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

استخر بادی اینتکس

جنس و کیفیت استخر بادی کودکان

یکی از مهم ترین مسائل در خرید و انتخاب استخرهای بادی که باعث می شود تا حساسیت ها بسیار بیشتر شود بحث جنس و کیفیت این محصولات است که قطعا نکته ای بسیار مهم و اساسی نیز می باشد. در واقع هر چه کیفیت و جنس یک استخر ضخیم تر باشد ، می تواند بیشتر از دیگر محصولات به فروش برسد. همین نکته باعث می شود تا قطعا در فروش یک محصول نیز بسیار موثر باشد. در همین رابطه باید اشاره کنیم که عموما از نظر جنس و کیفیت شرکت های تولید کننده این محصولات همواره سعی کرده اند تا با ارائه یک محصول با دوام و با کیفیت رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن به دست آورده و محصولی را که عرضه می کنند زود به زود دچار آسیب نشود.

در حالت کلی شما می توانید مشاهده کنید که استخرهای بادی از جنس PVC و یا به عبارت دیگر وینیل طراحی و تولید شده اند. در واقع این جنس رایج ترین و اصلی ترین جنس و کیفیت در میان محصولات بادی خصوصا استخرهای بادی به شمار می رود که سبب شده تا مشتریان بتوانند با علم به این موضوع خرید خود را انجام دهند. هم چنین باید اشاره کنیم که همین نوع جنس نیز در مدل های مختلف استخر بادی ضخامت های گوناگونی دارد. شما می توانید مشاهده کنید که لایه های این استخرها در مدل های گوناگون متفاوت بوده و عموما می توانید ضخامت لایه های 20 تا 30 میلی متری را در مدل های مختلف مشاهده کنید. حال در این بین ممکن است یک سری از مدل ها ضخامت لایه های کمتر و یا یک سری دیگر نیز ضخامت های بیشتری داشته باشند که بسته به نوع استخر و قیمتی که دارد و همین طور کمپانی تولید کننده آن متفاوت خواهد بود.

استخر بادی PVC

طراحی و نوع ساختار استخر بادی بزرگ

در خصوص نوع طراحی و ساختار استخرهای بادی تنوع بسیار زیاد است. اگر بخواهیم به صورت تک تک به هر یک از این طراحی ها اشاره کنیم قطعا باید در یک مقاله جداگانه به آن بپردازیم اما در حالت کلی عموما ساختار استخرهای بادی به چند گروه تقسیم می شود. یکی از این ساختار ها طراحی گرد می باشد که طیف وسیعی از استخرهای بادی از همین طراحی بهره مند بوده و عرضه شده اند. گرد بودن استخرهای بادی نیز خود با ارتفاع های مختلف و با ساختار های مجزا شکل گرفته است. برای مثال شما می توانید استخرهای بادی گرد با طراحی دو لایه ، سه لایه و حتی چهار لایه را مشاهده کنید که هر یک از این لایه ها به صورت مجزا روی هم قرار گرفته و تشکیل بدنه اصلی استخر را داده اند.

استخر بادی کودک

نوع دیگری از استخر بادی وجود دارد که ساختارهای مستطیلی را از خود به جای گذاشته اند. این مدل از استخرهای بادی نیز فضای ایده آلی داشته و عموما بخش های لبه های کناری این محصولات نیز به صورت گرد شکل گرفته است. این مسئله باعث شده تا فضای داخلی این استخرها یک فضای کامل بوده و بتوانید از بخش های داخلی یک استخر بادی به صورت کامل استفاده کرده و لذت ببرید. هم چنین از نظر تعداد لایه ها نیز عمدتا این استخرها طراحی های سه لایه دارند.

به جز دو ساختار رایج بالا شما می توانید ساختار های دیگری نظیر استخر بادی لوبیایی یا استخرهای بادی با طرح های مختلف حیوانات را مشاهده کنید که این مدل ها نیز در سال های اخیر تولیدشان بسیار بیشتر شده و محبوبیت فوق العاده ای را هم به دست آورده اند. در همین خصوص باید اشاره کنیم که شما می توانید استخر بادی با طرح کوسه ، استخر بادی طرح اسب تک شاخ ، استخر بادی طرح دایناسور و مدل های دیگری را در رده سنی کودک مشاهده کنید که همه این محصولات بسیار شیک ، جذاب و دوست داشتنی خواهند بود.

استخر بادی لوبیایی

استخر بادی چه امکاناتی دارد؟

قطعا بحث در خصوص امکانات استخرهای بادی نیز مسئله مهم دیگری خواهد بود که خیلی از افراد با علم به این موضوع سعی می کنند تا یک خرید ایده آل چه برای سنین بزرگسال و چه برای استفاده کودکان خود در نظر بگیرند. با توجه به این مسئله حال باید در خصوص امکانات استخرهای بادی هم با شما صحبت کنیم پس ادامه این مبحث را هم دنبال کنید تا با تمام امکاناتی که یک استخر بادی می تواند داشته باشد آشنا شوید:

استخر بادی دارای کف بادی کودک

بهره مندی از کف بادی در استخرهای کودکان مهم ترین نکته ای است که خیلی از خانواده ها حساسیت بسیار بالایی در این خصوص دارند. در واقع یک سری از استخرها در بازار موجود است که بخش کف استخر نیز به صورت بادی بوده و مجزا باد خواهد شد. این مدل از استخرها باعث می شود که کودکان یک تا سه سال بدون هیچ گونه نگرانی از بابت آسیب دیدن بتوانند در یک محیط ایده آل به بازی و تفریح پرداخته و حتی اگر به زمین نیز بیفتند دچار هیچ گونه آسیبی نشوند. این مزیت اما زیاد به درد کودکان بالای 3 سال و بزرگسالان نخواهد خورد اما در سنین کمتر قطعا می تواند یک وجه مثبت بسیار بزرگ به شمار رود.

استخر بادی کف بادی

استخر بادی دارای سایبان

وجود سایبان نیز در یک سری از استخرهای بادی کودکان رایج شده است. شما می توانید مشاهده کنید که شرکت اینتکس در این سال ها از این مزیت بسیار زیاد استفاده کرده و سعی کرده تا شرایطی را فراهم کند که کودکان بتوانند با وجود یک سایبان زیبا بر روی استخر خود از تابش مستقیم نور خورشید نیز دور بوده و بازی و تفریح خود را در یک حالت ایده آل انجام دهند. سایبان بر روی استخر بادی نیز خود به چند مدل مختلف تقسیم می شود. یک سری از مدل ها به گونه ای است که نصف استخر را در بر میگیرد. برای مثال شما می توانید مشاهده کنید که این سایبان نیمی از استخر را پوشش می دهد و کودک از نیمه دیگر می تواند وارد استخر شده و به بازی بپردازد.

هم چنین نوع دیگری از این سایبان ها وجود دارد که قابلیت جدا شدن را دارا خواهد بود. در واقع شما این مزیت را در اختیار دارید که در مواقعی که نیاز به این سایبان ندارید آن را جدا کرده و کنار بگذارید. هم چنین یک سری دیگر از مدل ها وجود دارد که در بخش بالایی استخر قرار گرفته و صرفا این سایبان باعث زیباتر شدن استخر بادی شده است. در کل وجود این سایبان نیز بیشتر در استخرهای بادی کودک بین 1 تا 6 سال دیده می شود و می تواند یک مزیت کاربردی و جذاب به حساب آید.

استخر بادی سایبان دار

استخر بادی دارای نشیمنگاه بادی ارزان قیمت

وجود یک نشیمنگاه بادی عمدتا در محصولات کودکان رایج نمی باشد. این ویژگی یک نوع خاصی از محصولات تنها دارا هستند که عموما قیمت های بالایی داشته و برای سنین بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید مشاهده کنید که وجود یک نشیمنگاه بادی در یک استخر می تواند یک گزینه مناسب برای بزرگسالان به شمار رود که پس از قرار گیری در داخل استخر با بهره مندی از این ویژگی می توانند در یک فضا و حالت نرم و راحت قرار گرفته و از ویژگی ها و امکانات جذاب استخر خود استفاده کنند.

علاوه بر این باید اشاره داشته باشیم که نشیمنگاه بادی عمدتا در چند مدل خاص از استخر بادی بزرگسال به چشم می خورد و همین امر باعث خواهد شد که محصولی که این ویژگی را داراست از دیگر استخرهای بادی یک پله جلوتر بوده و یک محصول خاص و جذاب به شمار رود. این نشیمنگاه های بادی نیز خود در تعداد های مختلفی عرضه شده اند. در واقع ما در چند مدل از استخرهای بادی شرکت اینتکس دیده ایم که محصول را به صورت چهار نفره عرضه کرده و در هر چهار سمت محصول نشیمگناه های بادی قرار داده است که ویژگی خوب آن استخر خواهد بود.

استخر بادی بزرگسال

استخر بادی دارای آبپاش بادی

یکی دیگر از خصوصیات خوبی که یک سری از استخرهای بادی کودک از آن بهره می برند ، وجود آبپاش بادی بر روی محصول می باشد. این آبپاش مدل های گوناگونی دارد و ممکن است که در هر محصول نوع و مکان قرار گیری آن متفاوت باشد. در همین خصوص باید اشاره کنیم که قطعا وجود این مورد برای کودکان می تواند فوق العاده جذاب باشد. در واقع این آبپاش ها بر روی یک سری از مدل های استخر به گونه ای طراحی شده اند که دور تا دور استخر می توانید آن را مشاهده کنید.

در یک سری دیگر از مدل ها این آبپاش بادی به صورت شیک و با طرح های مختلف عرضه شده که متصل به بدنه بوده و جزوی از خصوصیات خوب آن استخر به شمار می رود. عموما این آبپاش ها بر روی استخرهای سایز بزرگ کودک قرار می گیرند که از آن ها به عنوان جزیره بادی هم نام برده می شود.

استخر بادی آبپاش دار

استخر بادی دارای سرسره بادی

وجود سرسره بادی در استخرهای بادی کودک یکی دیگر از ویژگی هایی است که قطعا می تواند سبب شود تا کودک دلبند شما لحظات شاد و مفرحی را سپری کند. در واقع شما در استخرهای ساده و محصولاتی که طراحی های گرد و مستطیلی دارند نمی توانید این ویژگی را مشاهده کنید. وجود سرسره بادی فقط در استخرهای کودک سایز بزرگ دیده می شود که فضایی در بخش های میانی استخر برای قرار دادن این سرسره تعبیه شده است. طراحی این سرسره های بادی نیز به گونه ای است که قرار گرفتن و بالا رفتن از آن برای کودک کاری ساده و آسان بوده و بخش های اصلی بدنه این سرسره ها نیز به گونه ای شکل گرفته اند که هیچ گونه خطری کودک را تهدید نخواهد کرد. همین امر باعث شده تا این سرسره های بادی لذت تفریحات آبی را دو چندان کنند.

استخر بادی کودک سرسره دار

استخر بادی دارای اسباب بازی

وجود یک سری از اسباب بازی های بادی در مدل های استخرهای بزرگ بادی کودک نیز یکی دیگر از مواردی است که جزو امکانات این دسته از محصولات به شمار می رود. شما می توانید مشاهده کنید که این اسباب بازی ها مدل های مختلفی دارند و همین امر نیز سبب شده تا کودک علاوه بر استفاده از امکاناتی که در بخش های قبلی به آن ها اشاره کردیم ، بتواند از این اسباب بازی ها نیز استفاده نموده و لذت ببرد. در همین خصوص باید عنوان کنیم که بر روی یک سری از استخرها ، فضایی در بخش های کناری قرار گرفته است که همانند سرسره بوده و کودک می تواند توپ را از این فضا به سمت پایین پرتاب کند.

نوع دیگری از استخرهای بادی وجود دارد که دارای یک سری حلقه های بادی بوده که کودک با بهره گیری از این حلقه ها می تواند آن ها را به سمت فضای تعبیه شده بر روی استخر پرتاب نموده و به یک بازی مهیج دیگر نیز مشغول شود. هم چنین وجود سبد و اسباب بازی های مجزا در کنار استخر نیز ازدیگر مواردی است که در این بخش می توان به آن ها اشاره کرد.

استخر بادی اسباب بازی دار

استخر بادی دارای توپ بادی

از دیگر امکاناتی که یک سری از مدل های محدود آن را ارائه داده اند بحث وجود توپ بادی می باشد. عموما این توپ های بادی سایزهای مختلفی نیز دارند. برای مثال در یک سری از مدل های استخر بادی شرکت اینتکس ، این کمپانی سعی کرده تا استخر خود را همراه با توپ و حلقه عرضه کند که این مدل ها دقیقا با همین عنوان نیز شناخته می شوند. در واقع استخر بادی کودک توپ و حلقه از سری محصولاتی است که برای کودکان فوق العاده محبوب بوده و یک عدد توپ با سایز نسبتا بزرگ در کنار استخر قرار دارد که محیط بازی و تفریح کودک را هیجان انگیز کرده است.

نوع دیگری از استخرهای بادی کودک وجود دارد که یک سری توپ بادی کوچک در کنار این محصولات دیده می شود. در واقع وجود توپ های بادی کوچک باعث شده تا از محصول خود بتوانید به عنوان استخر توپ نیز استفاده کرده و لذت ببرید. این توپ ها عموما 50 تایی بوده و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار هستند.

استخر بادی توپ و حلقه

شیوه راه اندازی استخرهای بادی

این مسئله بسیار مهم است که شما باید به چه صورت یک استخر بادی را راه اندازی کرده و از ان استفاده کنید. در همین خصوص در وهله اول باید عوان کنیم که برای راه اندازی و در واقع باد کردن یک استخر بادی کودک شما باید در ابتدا سعی کنید تا یک عدد پمپ باد را برای راه اندازی بهتر و سریع تر محصول خود خریداری نمایید. در گام بعد باید سعی در پیدا کردن دریچه های باد موجود بر روی محصول خود کنید. پس از خارج کردن محصول از داخل بسته بندی شما می توانید یک سری دریچه باد را بر روی استخر خود مشاهده کنید که با باز کردن آن ها و قرار دادن پمپ باد داخل محصول خود به ساده ترین شکل ممکن می توانید اقدام به راه اندازی محصول خود کنید.

باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که در هنگام راه اندازی محصول ، بیش از حد آن را باد نکنید چون این مسئله باعث می شود تا امکان آسیب دیدن استخر بادی شما بسیار افزایش یابد. تا حدی که چین و چروک های موجود بر روی بدنه اصلی استخر از بین برود و بدنه حجم مناسبی بگیرد دیگر نیاز به باد کردن محصول نخواهید داشت.

راه اندازی استخر بادی

مراقبت و نگهداری از استخرهای بادی

شیوه مراقبت از استخرهای بادی نیز بسیار ساده است و با رعایت کردن چند اصل مهم شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن از محصول خود مراقبت نموده و در شرایط مختلفی از آن استفاده کرده و لذت ببرید. در همین خصوص باید عنوان کنیم که در ابتدا همان طور که در بخش قبلی عنوان کردیم شما باید سعی کنید که محصول را بیش از اندازه باد نکنید تا محصول سفت شده و امکان آسیب آن افزایش یابد. هم چنین باید سعی کنید تا استخرهای بادی را از تمامی اشیا و وسایل نوک تیز دور نگه دارید. در واقع برخورد هرگونه وسیله نوک تیز و وارد شدن آن به بدنه محصول باعث می شود تا امکان آسیب دیدن و سوراخ شدن محصول افزایش یابد.

نکته مهم دیگر در خصوص شیوه مراقبت از استخرهای بادی بحث دور نگه داشتن وسایل داغ از کنار این محصولات می باشد. باید توجه کنید که این نکته بسیار مهم است و اگر هرگونه وسیله داغ و سوزان به بدنه این استخرها نزدیک شود ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به بخش های مختلف محصول شما وارد شود. هم چنین از پریدن و وارد کردن فشار به لبه های استخر و همین طور دیگر بخش های این محصول جذا بپرهیزید. هر گونه ضربه زدن و پرت کردن وسایل به سمت این محصولات نیز باعث می شود تا شاید محصول شما مورد آسیب قرار گیرد. در هنگام نصب و راه اندازی استخر نیز سعی کنید تا آن را در یک سطح صاف و به دور از سنگ ریزه و یا سطح شیب دار نصب نمایید تا محصول شما از این حیث نیز در معرض آسیب نباشد. با در نظر گرفتن این ویژگی ها هم اکنون پیشنهاد می کنیم که این نکات ساده را در عین حال رعایت کرده تا بتوانید همیشه از محصول خود در بهترین حالت ممکن استفاده کنید.

استخر بادی کودک آبنباتی

قابلیت های استفاده از استخرهای بادی

از استخرهای بادی تنها برای بازی های کودکان به عنوان یک استخر نمی توان نام برد. یک سری از استخرهای بادی هستند که خب فضای زیادی را اشغال کرده و دارای اسباب بازی ، سرسره و دیگر موارد تفریحی می باشند که این نوع از استخرها صرفا جنبه تفریحی داشته و فقط می توان از آن ها به عنوان یک استخر بادی و مجموعه بادی نام برد. در این میان اما استخرهایی تولید شده است که ساختاری کاملا ساده دارند و از این محصولات می توان به عنوان یک استخر توپ نیز استفاده کرد. در واقع شما می توانید با پر کردن توپ های بادی در داخل این محصولات فضای یک استخر توپ را به زیباترین شکل ممکن برای فرزند خود به ارمغان آورید.

هم چنین یک سری از مدل های مستطیلی این استخرها نیز وجود دارد که ارتفاع بلندی داشته و خیلی از افراد با درست کردن فضای داخلی این محصولات سعی می کنند تا فضای خواب کودک را درون آن شکل دهند. در واقع این حرکت یک کار فوق العاده خلاقانه بوده که قطعا برای کودک شما نیز جذاب می باشد. آخرین قابلیت استفاده از این محصولات هم که برای بزرگسالان بیشتر استفاده می شود ، بهره مندی از استخرهای با ارتفاع بلند و مستطیلی و بیضی شکل به عنوان وان بادی می باشد. در واقع شما می توانید به راحتی اگر فضای ایده آل را در اختیار دارید به عنوان یک وان از این محصولات استفاده نموده و لذت ببرید.

وان بادی بزرگسال

دفترچه راهنمای استخرهای بادی خیلی بزرگ

هر استخر بادی در کنار خود دارای یک عدد دفترچه راهنما می باشد. وجود این دفرتچه باعث شده تا شما بتوانید آموزش های مورد نیاز و همین طور سوالات اساسی که باید پرسیده شود را در داخل این دفترچه مشاهده کرده و با اطمینان خاطر از محصول خود استفاده کنید. این دفترچه در یک سری از محصولات کوچک می تواند یک برگه باشد و در یک سری مدل دیگر نیز می تواند چندین صفحه باشد. هم چنین این دفترچه های راهنما به زبان های مختلف کشورها طراحی شده اند اما عمدتا زبان فارسی درون آن جای ندارد و شما می توانید به صورت انگلیسی و یا دیگر کشورها ، محتویات این دفترچه ها را مشاهده کنید.

راهنمای استخر بادی

برچسب تعمیرات استخر بادی

یکی دیگر از خصوصیات خوبی که این استخرهای بادی دارا هستند بحث وجود یک عدد برچسب تعمیرات در کنار این محصولات است. در واقع این برچسب تعمیرات در یک سری از مدل ها نیز اخیرا حذف شده است اما همیشه در مدل های مختلف استخر می توانید یک برچسب کوچک را مشاهده کنید که به راحتی در مواقعی که محصول شما آسیب دیده باشد به وسیله این برچسب می توانید آن را پوشش دهید. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که این برچسب یک ساختار مربعی شکل دارد و به سادگی جدا شده و ناحیه را پوشش می دهد اما عموما این مدل در مواقعی که آسیب دیدگی شدت داشته باشد به هیچ عنوان کارایی نداشته و تنها برای آسیب های جزئی قابل استفاده خواهد بود.

برچسب تعمیرات استخر بادی

سوالات رایج در خصوص استخر بادی

در بخش های قبلی سعی کردیم تا به یک سری از رایج ترین سوالات در خصوص انواع استخر بادی پاسخ دهیم. حال شاید سوالات مختلفی برای شما پیش آمده باشد که تا به این جای کار پاسخ آن ها را دریافت نکرده اید. در ادامه سعی داریم تا سوالات پرتکرار شما عزیزان در خصوص استخرهای بادی را مطرح کرده و به آن ها پاسخ دهیم. در همین رابطه پیشنهاد می کنیم که ادامه مطلب را هم با ما همراه باشید.

استخرهای بادی به سادگی سوراخ می شوند؟

خیر – اگر شما به درستی از این محصولات استفاده کنید سالیان سال می توانید از یک استخر بادی با کیفیت بالا استفاده کرده و لذت ببرید. عموما سوراخ شدن محصولات نیز دلایلی دارد که به نحوه عدم استفاده درست از آن برمیگردد پس با رعایت یک سری نکات می توانید به درستی بدون نگرانی از محصول خود استفاده کنید.

استخرهای سه لایه به صورت مجزا راه اندازی می شوند؟

پاسخ به این سوال نیز متغیر می باشد. یک سری از استخرها تنها دارای یک عدد دریچه باد هستند که تمام فضای استخر از همان بخش راه اندازی خواهد شد اما مدل هایی از استخر نیز وجود دارد که بر روی هر لایه ، یک عدد دریچه باد تعبیه شده تا بتوانید به صورت مجزا هر لایه و بخش را باد کرده و از ان استفاده کنید.

خرید وان بادی بزرگسال

استخرهای بادی در کنار خود دارای پمپ باد هستند؟

خیر – هیچ کدام از شرکت های تولید کننده محصولات بادی در کنار استخرهای خود پمپ باد را قرار نداده اند و شما باید به صورت جداگانه دست به خرید یک عدد پمپ باد زده و اقدام به باد کردن و راه اندازی محصول خود کنید.

آبپاش استخرهای بادی به چه صورت راه اندازی می شود؟

برای راه اندازی آبپاش بادی شما باید سعی کنید که یک عدد شلنگ آب را به بخش مربوطه بر روی آبپاش بادی استخر زده و به سادگی آن را راه اندازی کنید. در هر زمان هم که بخواهید آبپاش را غیر فعال کنید می توانید با قطع کردن و بستن آب و یا جداسازی شلنگ آب از روی این آبپاش به ساده ترین شکل ممکن این کار را انجام دهید.

در صورت سوراخ شدن استخر بادی با همان برچسب تعمیرات کنار بسته بندی ترمیم می شود؟

همان طور که در بخش مربوط به برچسب تعمیرات استخر بادی نیز به آن اشاره کردیم اگر سطح و مقدار آسیب دیدگی در محصول شما جزئی باشد می توانید در جهت خالی نشدن باد داخلی استخر از همان برچسب استفاده کنید اما اگر آسیب دیدگی به حدی باشد که آن برچسب جوابگوی آن نباشد ، شما باید یک برچسب تعمیرات را به صورت مجزا خریداری کرده و اقدام به ترمیم محصول خود کنید. پیشنهاد می کنیم که برچسب تعمیراتی را خریداری کنید که تاریخ انقضا داشته و از یک چسب و رول مخصوص ساخته شده است.

تعمیر استخر بادی

از پمپ تصفیه آب می توان بر روی استخرهای بادی استفاده کرد؟

خیر – استخرهای بادی اکثر هیچ گونه دریچه خاصی برای نصب و استفاده از پمپ تصفیه آب ندارند. این مزیت بیشتر در استخرهای پیش ساخته ، فریمی و ایزی ست دیده می شود. در این بین اما خیلی از افرادی که استخر بادی سایز بزرگ را تهیه میکنند می توانند از پمپ تصفیه به صورت روکار استفاده کنند اما در کل کاری اصولی نیست.

تخلیه آب استخرهای بادی به چه صورت انجام می شود؟

تمامی استخرهای بادی در سایزهای مختلف دارای یک عدد دریچه تخلیه آب هستند. شما با استفاده از این دریچه می توانید به سادگی هر چه تمام تر آب استخر را تخلیه نموده و محصول را جمع آوری کنید. هم چنین این مزیت نیز برای شما فراهم است که یک عدد شلنگ آب را به این دریچه متصل کرده تا آب داخلی استخر را در فضای مد نظر خود خالی کنید.

قیمت استخر بادی کودک

امکان استفاده از قرص کلر داخل استخر بادی وجود دارد؟

بله – شما با استفاده از یک عدد سبد قرص کلر می توانید به سادگی از این محصول هم درون استخر بادی خود بهره مند شوید. البته باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشید که به هیچ عنوان قرص کلر را به تنهایی درون یک استخر بادی رها نکنید زیرا این کار به جای سود ، قطعا برای شما ضرر خواهد داشت و باعث می شود که استخر شما آسیب دیده و رنگ آن نیز عوض شود. حتما قرص کلر را درون یک سبد مخصوص قرار داده و از آن درون استخر بادی خود استفاده کنید. 

خرید استخر بادی ارزان قیمت

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین ویژگی هایی که می توان در خصوص یک استخر بادی را عنوان کرد را برای شما بازگو کنیم. در بخش های میانی این مطلب نیز سعی کردیم تا امکانات و ویژگی های این استخرها را عنوان نموده و هم چنین در انتها نیز سعی کردیم تا رایج ترین و مهم ترین سوالات شما عزیزان در خصوص استخرهای بادی را پاسخ دهیم. حال با توجه به این ویژگی ها قطعا شما آگاهی کامل در خصوص این محصولات را به دست آورده اید.

خرید استخر بادی

هم اکنون پیشنهاد می کنیم که با توجه به این موارد که عنوان کردیم ، اگر قصد خرید استخر بادی را دارید از طریق سایت اینتکس ایران محصولات پرتکرار و بسیار زیاد تولید شده در سراسر دنیا را مشاهده کرده و سپس با توجه به نیاز خود یک محصول را خریداری کنید. هم چنین اگر هم در ذهن خود سوالات بی پاسخی دارید می توانید با تماس با پشتیبانی فروشگاه اینتکس ایران سوال خود را از مشاورین ما پرسیده تا بهترین پاسخ را دریافت کنید.