متنوع ترین محصول بادی که برای گذراندن اوقات خوشایند در روز های گرم سال استفاده می شود استخر بادی می باشد که دارای انواع گوناگون است ومی تواند به راحتی مورد استفاده عده زیادی از افراد قرار گیرد. استخر بادی برای استفاده تمامی سنین ساخته شده است که دارای قیمت متنوع می باشد و متناسب با سلیقه افراد انتخاب و خریداری می گردد. راه اندازی و نصب استخر بادی و انتخاب بهترین نمونه از آن همگی در این مقاله خلاصه شده است که افراد پیش از خرید استخر بادی می توانند نسبت به کسب اطلاع بیش تر در این زمینه اقدام نمایند. از این رو کسانی که به سراغ یک محصول منحصر به فرد می روند تا روز های تابستانی خود را پر کنند و به بهترین شکل ایجاد سرگرمی و تفریح نمایند می توانند استخر بادی را خریداری کرده و در طی مدت زمان طولانی بهترین اوقات را به دست آورند.

به دلیل تنوع موجود در استخر بادی محصول به روش های مختلف راه اندازی می شود. اما به طور کلی این محصول بادی دارای قابلیت راه اندازی آسان است که در کم ترین زمان رخ می دهد و می توان نسبت به داشتن آن اقدام نمود. استخر بادی وسیله ای کم جا و مسافرتی است که در مسافرت و گردش بدون مشکل در کنار افراد قرار می گیرد و به همراه می باشد. 

از این رو می توان نسبت به داشتن آن اقدام کرد و از وجود آن بهره مند شد. استخر بادی به صورت های مختلف راه اندازی می شود اما برای راه اندازی تمامی آن ها نیاز به پمپ باد وجود دارد. متنوع بودن پمپ باد نیز برای راه اندازی هر یک از این محصولات مناسب خواهد بود. در نتیجه افراد می توانند یک موقعیت دلخواه را داشته باشند و از داشتن آن لذت ببرند. استخر بادی وسیله ای محبوب در بین افراد می باشد که برای آن ها سرگرمی ایجاد می کند.

کودکان مهم ترین مخاطب استخر های بادی می باشند که برای سرگرمی و تفریحات آبی خود از این محصول استفاده می کنند. داشتن استخر بادی بر اساس تمایل و سلیقه خود قادر به مورد توجه قرار گرفتن محصول می شود. با این شرایط است که می توان نسبت به داشتن آن اقدام کرد و به راحتی از وجود آن بهره مند شد. نحوه راه اندازی هر یک از استخر های بادی به شرح زیر می باشد و با کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توان در خصوص خرید محصول آگاهانه تصمیم گرفت.

نحوه راه اندازی استخر بادی | اینتکس ایران

نحوه راه اندازی استخر بادی کوچک

از آن جایی که استخر بادی دارای ابعاد کوچک و بزرگ می باشد نمونه هایی که از ابعاد کوچک برخوردار می باشند می تواند به راحتی راه اندازی و نصب گردد. این محصول قادر به رفع نیاز علاقه مندان می باشد و برای آن ها شرایطی را فراهم می کند تا بتوانند بهترین اوقات را داشته باشند. نحوه راه اندازی استخر هایی که از ابعاد کوچک برخوردار می باشند به مراتب آسان تر از استخر های بادی می باشد که ابعاد بزرگ تر دارند و از بخش های مختلف تشکیل شده اند. این مسئله به آن معنا است که استخر بادی کوچک راحت تر باد می شود و برای استفاده افراد آماده می گردد.

مخاطب این محصول کودکان می باشند که تمایل دارند در محیط های مختلف و در مسافرت و گردش استخر بادی خود را مورد استفاده قرار دهند و از داشتن آن لذت ببرند. به این ترتیب بدنه که از یک دریچه برای اتصال به پمپ باد برخوردار است برای راه اندازی این محصول آماده می باشد. به دلیل سادگی بدنه و کوچک بودن آن تنها یک دریچه بر روی بدنه وجود دارد تا افراد بتوانند با اتصال پمپ باد به آن میزان باد مورد نیاز برای راه اندازی محصول را وارد بدنه نمایند. این استخر بادی در کم ترین زمان راه اندازی می شود و باد خود را حفظ می کند.

در بخش دریچه ورود باد سوپاپ وجود دارد تا باد به بیرون از بدنه به راحتی تخلیه نشود. در نتیجه با باز شدن این بخش مشکلی ایجاد نمی شود و افراد می توانند با خیالی آسوده از محصول مورد نظر استفاده نمایند. استخر بادی مد نظر می تواند یکی از خاص ترین محصولات بادی برای داشتن تفریحات آبی باشد که در داخل آن کودکان قرار می گیرند. علاوه بر این موارد در روز های سرد سال نیز در داخل خانه مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان استخر توپ از آن استفاده می شود.

استخر توپ را می توان در مکان های مختلف استفاده کرد و نیازی به هوای گرم وجود ندارد. در نتیجه با در دست داشتن تعداد زیادی توپ پلاستیکی رنگی می توان یک محیط مهیج برای تفریح کودکان را به وجود آورد و از داشتن آن لذت برد. چنانچه قصد جمع آوری محصول را نیز پیدا کردید این محصول از طریق دریچه و با فشار دادن سوپاپ تخلیه می شود و می تواند در کم ترین زمان بدنه ای کم جا با قابلیت تاشو را به وجود آورد. از این رو تمامی مراحل راه اندازی و نصب محصول به ساده ترین حالت ممکن انجام می شود.

نحوه راه اندازی استخر بادی کوچک | اینتکس ایران

نحوه راه اندازی استخر بادی بزرگ

معمولا استخر های بادی که دارای ابعاد بزرگ می باشند از دریچه های متعدد برخوردار هستند که بر روی بدنه قرار گرفته است. این دریچه ها مکان مناسب به جهت باد کردن بدنه است که به پمپ باد متصل می شود و می توان بهترین موقعیت و شرایط را برای این محصول به وجود آورد. دارندگان استخر بادی و تمامی محصولات بادی باید پمپ باد به همراه داشته باشند تا در موقعیت های گوناگون به سرعت قادر به راه اندازی و نصب محصول باشند. این استخر های بادی که از بدنه بزرگ و جادار برخوردار است می توانند به سرعت از طریق دریچه های متعدد پر از باد شود و برای استفاده اماده گردد.

بدنه به اندازه ای بزرگ و جادار است که افراد می توانند یک موقعیت دلخواه را داشته باشند و از آن نهایت لذت را ببرند. با وجود این دریچه های متعدد علاوه بر این که بدنه به سرعت باد می شود و راه اندازی می گردد در صورت بروز خرابی و سوراخ شدن در یکی از بخش ها بخش های دیگر محصول تهدید نخواهد شد و در نتیجه آسیب به کل محصول وارد نمی شود.

از این رو متعدد بودن دریچه برای باد کردن بدنه محصول بسیار منحصر به فرد می باشد ومی تواند اوقات خوشی را برای افراد مهیا سازد. برخی از استخر های بادی که از ابعاد بزرگ برخوردار می باشند در بخش کف نیز قسمت بادی دارند که از دریچه مجزا برخوردار می باشد. این بخش را نیز می توان در صورت تمایل باد کرد و یا از باد کردن آن اجتناب نمود. به این ترتیب باد شدن بخش کف تاثیری در استفاده از استخر بادی بزرگ نخواهد داشت و جزو مزیت های برخورداری از این محصول می باشد.

افراد می توانند از داشتن استخر بادی بزرگ نهایت لذت را ببرند و در نتیجه بهترین اوقات را برای خود داشته باشند. در نتیجه کسانی که به سراغ یک موقعیت دلخواه می روند می توانند این محصول بی نظیر را خریداری کنند و برای کودکان و یا بزرگسالان و یا استفاده دست جمعی خانواده مورد استفاده قرار دهند. جمع آوری بدنه استخر بادی بزرگ نیز با تخلیه باد از هر یک از دریچه های باد صورت می گیرد و می توان بهترین اوقات را به دست آورد و محصول را برای جمع آوری آماده کرد.

نحوه راه اندازی استخر بادی بزرگ | اینتکس ایران

نحوه راه اندازی استخر بادی سرسره دار

بزرگ ترین استخر بادی که دارای امکانات زیاد می باشد و می تواند برای تمامی علاقه مندان به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد استخر بادی است که دارای سرسره بادی می باشد. این استخر بادی مانند یک پارک بادی می باشد که تمامی امکانات لازم برای داشتن تفریحات مهیج آبی را دارد. به این ترتیب علاقه مندان قادر به برخورداری از این محصول منحصر به فرد هستند و به راحتی نسبت به راه اندازی محصول اقدام می کنند. استخر بادی سرسره دار وزن کمی دارد اما بدنه ای جادار و مطمئن را ایجاد می کند تا کودکان به همراه دوستان خود ساعات طولانی مشغول بازی و سرگرمی شوند.

این محصول دلخواه از ترکیب رنگ متنوع و فانتزی و جذاب نیز برخوردار می باشد که در نتیجه می توان به بهره مندی از این محصول اقدام کرد و از وجود آن لذت برد. کسانی که قصد داشتن استخر بادی سرسره دار را دارند باید مکانی بزرگ و جادار را برای آن در نظر بگیرند. چرا که بدنه بزرگ ترین بدنه استخر بادی در این دسته بندی را شامل می شود که در نتیجه برای استفاده این افراد مهیج و منحصر به فرد می باشد.

نحوه راه اندازی استخر بادی سرسره دار | اینتکس ایران

خرید استخر بادی بزرگ و کوچک

انواع استخر بادی با برند های مختلف ساخته می شوند که برند اینتکس معتبر ترین آن برای خرید می باشد. این محصول تنوع زیادی را وارد بازار کرده است که توجه افراد را جلب می کند و می تواند بهترین گزینه برای داشتن تفریحات آبی در تمامی سنین باشد. استخر بادی بزرگ و کوچک از طریق نمایندگی مرکزی اینتکس ایران به فروش می رسد که برای خرید آن باید به این مکان مراجعه کرد.