استخر بادی یکی از محصولات بادی است که محبوبیت زیادی دارد و با انواع متنوع توجه عده زیادی را به خود جلب می کند. این استخر بادی مجموعه ای با کیفیت است که در داخل آن می توان انواع تفریحات آبی را انجام داد و از آن لذت برد. این محصول برای تمامی رده های سنی ساخته شده است و تنوع دارد اما اغلب استخر های بادی برای کودکان می باشد و تنوع ساختاری زیاد شامل آن شده است. انواع مختلف این محصول را می توان برای استفاده در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار داد. از این رو خاص و منحصر به فرد است و نیاز افراد به تفریحات آبی را پاسخ می دهد. استخر بادی پر کاربرد می باشد و در موقعیت های مختلف استفاده می گردد. در نتیجه نحوه استفاده از آن نیز متفاوت می باشد و می توان به روش های مختلف از داشتن آن لذت برد.

به دلیل داشتن انواع گوناگون از استخر بادی استفاده از آن نیز مختلف و متنوع می باشد که در نتیجه می توان به صورت های مختلف از وجود آن بهره من شد و از بهره مند شد. علاوه بر روش و نحوه استفاده از استخر بادی افراد باید نکات مهم در خصوص نگه داری از آن را نیز بیاموزند و به آن ها توجه کنند. تا در نهایت محصولی سازگار با طول عمر بالا را داشته باشند. به این ترتیب محصولی با طول عمر بالا را خواهند داشت که در مکان هایی مانند مسافرت و گردش و یا منزل مورد استفاده قرار می گیرد و لذت زیادی را به افراد می بخشد. به دلیل پایین بودن قیمت استخر بادی افراد زیادی به سمت داشتن آن کشیده می شوند. اما این محصول برای کودکان و نوجوانان محبوبیت بیش تری دارد و قادر به داشتن طرح های متنوع و شاد متناسب با روحیه آن ها می باشد.

در واقع مطلب گفته شده تنها مختص استخر بادی کودکان است و در این زمینه اشاره دارد. نحوه استفاده از این محصول برای کودکان متنوع می باشد و آن ها را قادر به سرگرم شدن در طی ساعات طولانی می کند. با توجه به مطالب گفته شده و دسته بندی که نسبت به آن اشاره داریم می توانید به راحتی نمونه محبوب خود را انتخاب کنید و سپس به داشتن آن بپردازید. برخی از مطالب مخصوص به نحوه استفاده از استخر بادی به شرح زیر می باشد:

نحوه استفاده از استخر بادی | اینتکس ایران

چگونگی باد کردن استخر بادی با سشوار

در وهله اول برای استفاده از انواع مختلف استخر بادی باید بدانید که تمامی آن ها به وسیله پمپ باد راه اندازی و باد می شوند و می توانند به ابعاد و ساختار اصلی خود برسند. این محصولات دارای امکان راه اندازی آسان هستند که در نتیجه با باد کردن بدنه انجام می شود و می توان در محیط های گوناگون از آن بهره مند شد. استخر بادی ساختاری های گوناگونی دارد اما تمامی آن ها از دریچه برای باد کردن برخوردار می باشند. این دریچه ها بستگی به طراحی محصول دارند.در طراحی محصولاتی که ساختاری ساده دارند تعداد دریچه ها کم بوده و در محصولاتی که بخش های متعددی تشکیل دهنده آن می باشند دریچه های متعدد در نظر گرفته شده است. به این صورت پمپ باد برای هر یک از این دریچه ها استفاده می شود و بخش مورد نظر باد شده و به ساختار اصلی خود می رسد.

دریچه ها دارای درپوش می باشند که با بسته شدن مانع از خروج باد به بیرون از بدنه می گردد. این نکته سبب می شود که با باد کردن بدنه دیگر محصول تخلیه نشود و بتواند برای مدت زمان طولانی در اختیار استفاده کنندگان باشد. در واقع با یکبار باد کردن استخر بادی استفاده از آن در طی مدت زمان زیاد انجام می شود. پمپ باد با داشتن نازل های مختلف برای دریچه انتخاب می شود و استفاده می گردد. بر روی پمپ باد تعدادی نازل وجود دارد که برای محصولات بادی مختلف استفاده می شود. به این ترتیب با هماهنگی نازل با دریچه موجود بر روی محصول بدنه به راحتی راه اندازی و باد می شود و می تواند در مدت زمان بسیار کم ساختار محصول را آماده بهره برداری گرداند.

داشتن چنین طراحی سبب می شود که در صورت بروز آسیب و سوراخ شدن بخشی از محصول آسیب به بخش های دیگر وارد نشود و بتوان به سرعت محل آسیب را مصدود نمود. با این شرایط بدنه دچار پارگی کلی نخواهد شد و می توان آن را به راحتی ترمیم نمود. ترمیم بخش می تواند به وسیله برچسب تعمیرات انجام شود. اما اگر بدنه دارای یک دریچه بوده باشد ترمیم امکان پذیر نخواهد بود و میزان باد خارج شده از بدنه نیز زیاد تر خواهد شد.

چگونگی باد کردن استخر بادی | اینتکس ایران

انتخاب محل استفاده از استخر بادی و نگهداری ماهانه استخر

پس از باد کردن و راه اندازی محصول باید محل استفاده از آن نیز مشخص شود تا افراد بتوانند از داشتن آن لذت ببرند. استخر بادی در مکان های مختلف استفاده می شود و می توان آن را با خود به همراه داشت. چرا که بدنه در نهایت سازگاری و دوام و طول عمر است و از دیواره های ضخیم و محکم برخوردار می باشد. با این وجود است که امکان بهره برداری از آن در فضای باز و در منزل وجود دارد و دچار مشکل نیز نخواهد شد. اگر تمایل به استفاده از استخر بادی در مسافرت و گردش را دارید می توانید از نمونه های کم جا و منحصر به فرد استقبال نمایید.

به طور کلی تمامی استخر های بادی دارای وزن کم می باشند و از بدنه ای بادی تشکیل شده اند که در صورت خالی بودن از باد می تواند به صورت تاشو باشد و فضای کمی را اشغال کند. در نتیجه در زمان نیاز برای به همراه داشتن در مسافرت جای کمی را به خود اختصاص می دهد و می توان به راحتی آن را با خود به همراه داشت. در مسافرت می توان از استخر بادی بر روی سطوح صاف استفاده کرد. اما باید توجه داشت که محل عاری از اشیاء تیز باشد تا به بدنه صدمه وارد نشود. امکان استفاده از این محصول در فضای باز وجود دارد که محدود به فصول گرم سال می شود. اما اگر تمایل به استفادن از این محصول در فصول سرد سال را دارید باید آن را در منزل مورد استفاده قرار دهید.

زمانی که تمایل به استفاده از استخر بادی در منزل می باشد تنها می توان به عنوان استخر توپ از آن استفاده کرد. استفاده از این محصول به عنوان استخر توپ نیز جزو لذت بخش ترین انواع استفاده از استخر بادی می باشد که می توان نسبت به آن انجام داد. از این رو کسانی که به سمت داشتن این محصول می روند می توانند اوقات خوبی را داشته با شند و با قیمت مناسب برای فرزندان خود این موقعیت را ایجاد نمایند.

انتخاب محل استفاده از استخر بادی | اینتکس ایران

نگهداری از استخر بادی و نحوه و شیوه باد کردن بدون پمپ

مهم ترین مبحثی که در زمینه استخر بادی باید رعایت شود نگه داری از این محصول است. افراد می توانند از این محصول نگهداری و مراقبت کنند تا در نتیجه طول عمر بالا را به دست آورند و بتوانند از مزیت داشتن آن بهره مند شوند. استخر بادی که برای کودکان و نوجوانان استفاده می شود ساختار های مختلفی دارد اما همگی باید به یک روش نگه داری و مراقبت شوند. با این وجود رعایت نکات مراقبتی نیز ثابت است و می توان از آن بهره مند شد. نکته مهم در خصوص این محصول با اشاره به جنس بدنه مطرح می شود. استخر بادی از جنس پلاستیک فشرده می باشد که قابلیت های گوناگون دارد. علاوه بر این که مقاومت و سازگاری زیادی از خود نشان می دهد دارای ضخامت زیاد است و می تواند در برابر برخورد و ضربه مقاومت داشته باشد.

به این ترتیب افراد می توانند این محصول منحصر به فرد را داشته باشند تا در نهایت در فضاهای مختلف آن را استفاده کنند. اما با وجود بدنه ای که از جنس پلاستیک می باشد محصول را نباید در معرض آسیب قرار داد. آسیبی که سبب تغییر حالت و واکنش می شود و می تواند خرابی بدنه را به دنبال داشته باشد. این محصول با نزدیک شدن به شعله و حرارات دچار خرابی می شود و به سرعت واکنش می دهد. از این رو از نزدیک کردن به این عوامل جلوگیری نمایید و به دور از آن ها استخر بادی را راه اندازی نمایید. هر عاملی که سبب سوراخ شدن بدنه شود سلامت آن را تحت تاثیر قرار می دهد و به خطر می اندازد. سلامت بدنه با برخورد با اشیاء تیز از بین می رود و محصول سوراخ می شود. از این رو ممکن است دیگر قابلیت استفاده شدن نداشته باشد. در نتیجه از برخورد با اشیاء تیز نیز باید در امان باشد.

خرید استخر بادی متنوع | اینتکس ایران

خرید استخر بادی متنوع ارزان قیمت

نحوه استفاده از استخر بادی در بالا ذکر شد و برای آن دسته از افراد که اطلاعات کامل ندارند مناسب می باشد. از این رو می توان استخر بادی را به دست آورد که به جهت رفع نیاز به تفریحات آبی باشد و از آن مراقبت و نگهداری کرد. تا لذت داشتن تفریحات مختلف به وسیله این محصول برای تمامی رده های سنی مهیا شود. خرید استخر بادی متنوع در اندازه های گوناگون تنها از نمایندگی اینتکس ایران صورت می گیرد.