از استخر بادی می توان به عنوان محصولی منحصر به فرد یاد کرد که دارای یک سری مزایا و معایب می باشد و بر این اساس می توان نسبت به خرید آن اقدام کرد. استخر بادی با توجه به این که از متنوع ترین طرح ها و ساختار ها برخوردار می باشد توانسته به راحتی رضایت علاقه مندان را جلب کند و برای آن ها بهترین گزینه و بهترین محیط باشد. این محصول برای تمامی رده های سنی ساخته شده است و برای هر یک از آن ها نمونه های متنوعی را دارا می باشد تا به این صورت بتوان به بهترین اوقات و شرایط دست پیدا کرد. مزایای این محصول منحصر به فرد زیاد می باشد. به طوری که می توان با خیالی آسوده از آن بهره مند شد و ساعات خوشی را به دست آورد.

بر پایه مزیت های زیاد این محصول افراد می توانند نسبت به داشتن محصول تمایل داشته باشند تا در نتیجه انواع تفریحات آبی را به دست آورند. هر یک از نمونه های استخر بادی از خصوصیات منحصر به فرد تشکیل شده است و مزیت شامل آن می شود. به طور کلی هر محصولی در کنار مزیت های زیادی که دارد دارای معایب نیز می باشد که توجه به آن خالی از لطف نیست.

معایب در واقع نشان دهنده ضعف محصول است. اما بیانگر نا مطلوب بودن محصول نمی باشد. در نتیجه می توان هر یک از  استخر های بادی را با تمامی مزیت هایی که دارد در کنار معایب آن قبول کرد و نسبت به داشتن آن اقدام نمود. استخر بادی مجموعه ای با کیفیت بالا می باشد که از بدنه ای بادی و توخالی برخوردار است. به این ترتیب حساسیت های زیادی دارد و می تواند به بهترین شکل برای افراد مورد استفاده قرار گیرد.

بدنه بادی محصول تمامی مزایا و معایب یک محصول بادی را نشان می دهد تا با خیالی آسوده بتوان هر یک از استخر های بادی مد نظر که به آن نیاز است را خریداری نمود. جهت خرید این محصول ابتدا مطالب زیر را مطالعه کنید تا در نهایت به درک درستی از مزایا و معایب استخر بادی دست پیدا نمایید.

مزیت استخر بادی | اینتکس ایران

مزیت استخر بادی

با توجه به مطالب گفته شده استخر بادی دارای مزیت های زیادی می باشد که با توجه به آن می توان بهترین اوقات را سپری کرد. آشنایی و آگاهی از این مزیت ها می تواند برای افراد بسیار مفید باشد. در نتیجه نسبت به خرید آن اقدام می کنند. برخی از مزیت های محصول به شرح زیر است:

سازگاری با محیط

بدنه استخر بادی در نهایت کیفیت طراحی و تولید شده است و از بدنه ای با جنس مرغوب پلاستیک فشرده پی وی سی تشکیل شده است. به این صورت از دوام و طول عمر برخوردار می باشد و می تواند در محیط های مختلف کاربرد داشته باشد. این محصول منحصر به فرد با کیفیت بالا قادر به قرار گیری بر روی سطوح مختلف است تا بتوان اوقات خوشی را سپری کرد و از داشتن محصول لذت برد. این استخر بادی بدون ایجاد ساییدگی و آُسیب استفاده می شود و می تواند طول عمر بالایی داشته باشد.

همچنین بدنه ای غیر قابل نفوذ دارد تا آب و رطوبت به بیرون از بدنه نشت داده نشود. از این رو یکی از خاص ترین وسایل بادی است که بستری برای رفع نیاز افراد به تفریحات آبی می باشد. به دلیل سازگاری با محیط بخش کف از لایه های زیاد تشکیل شده است تا با ارتباط با سطح بیرون دچار پارگی نشود. در نتیجه ضخامت زیاد تری پیدا می کند و می تواند فشار وارد بر بدنه را تحمل کند. 

سبک و قابل حمل

یکی دیگر از مزیت هایی که شامل استخر بادی شده است و توجه افراد را جلب کرده است وزن کم محصول می باشد. به خاطر داشتن بدنه ای توخالی که تنها از باد پر شده است وزن کمی شامل این محصول می شود که خالی از لطف نیست. به عبارت دیگر افراد می توانند این محصول را به راحتی جا به جا کنند و در شرایط مسافرت و گردش با خود به همراه داشته باشند. از این رو مزیتی بسیار مهم و مناسب شامل آن شده است و می توان از آن در موقعیت های مختلف بهره مند شد.

لذت بردن از این استخر های بادی به دلیل داشتن وزن کم بوده است  که برای رفتن به مسافرت و گردش می توان از آن استفاده کرد و اوقات خوشی را به دست آورد. بدنه در حالت خالی از باد به صورت تاشو می باشد که حمل و نقل آن را آسان می سازد. در این حالت فضای کمی را نیز اشغال می کند تا برای به همراه داشتن وسایل دیگر مشکلی ایجاد نشود. بزرگ ترین استخر بادی نیز در حالت تاشو ابعاد کمی را دارد و می تواند برای کسانی که مشتاق به داشتن تفریحات آّبی می باشند مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت استخر بادی | اینتکس ایران

راه اندازی آسان 

تمامی محصولات بادی به وسیله پمپ باد راه اندازی و باد می شوند که با توجه به ساختار محصول انواع پمپ باد ها به کار گرفته می شود. اما به طور کلی استخر های بادی با ابعاد مناسب به وسیله پمپ باد دستی راه اندازی می شوند و به سرعت بدنه ای قابل بهره برداری را ایجاد می کنند. راه اندازی استخر بادی با توجه به ساختار آن صورت می گیرد. به طوری که هر چه محصول بزرگ تر و حرفه ای تر باشد به صورت های مختلف راه اندازی می گردد. بر روی بدنه محصول دریچه هایی به جهت باد کردن آن وجود دارد که با بزرگ شدن محصول و داشتن اجزا و بخش های متنوع دریچه های بیش تری ایجاد می گردد. با توجه به چنین بخش هایی راه اندازی محصول آسان تر و ساده تر صورت می گیرد و برای این کار زمان کم تری نیاز خواهد بود.

در واقع این محصول به سرعت باد می شود و برای استفاده و بهره برداری آماده می گردد. به این صورت می توان از آن لذت برد و از داشتن آن بهه مند شد. پمپ باد دستی دارای نازل های مختلف است که هر یک از آن ها برای محصول بادی مختلف در نظر گرفته می شوند. با اتصال نازل به دریچه ورود باد و کارکرد پمپ باد محصول شروع به راه اندازی می کند و می تواند دارای استحکام زیاد شود. زمانی که به میزان لازم باد شد می توان از استخر بادی استفاده کرد. میزان باد مورد نیاز برای داخل استخر بادی با توجه به این دریچه ها تعیین می شود. در واقع این بخش از محصول مانع از ورود بیش از اندازه باد به داخل استخر بادی می شود و می تواند از بروز خرابی مانند ترکیدگی بدنه جلوگیری نماید. برای خالی کردن بدنه نیز باد از طریق همین دریچه ها خارج می شود.

معایب استخر بادی | اینتکس ایران

معایب استخر بادی

در ادامه به برخی از معایب استخر بادی اشاره می کنیم تا با آگاهی بیش تر قادر به خرید این محصول منحصر به فرد باشید. 

فضای محدود

به وسیله استخر بادی فضایی محدود ایجاد می شود که قابل بهره برداری است. چرا که استخر های بادی دارای محدودیت ارتفاع می باشند و فضایی عمیق را ایجاد نخواهند کرد. در نتیجه نمی توان از آن برای بهره برداری افراد بزرگسال و به منظور شنا استفاده کرد. این فضای محدود جهت رفع نیاز افراد به تفریحات آبی می باشد و می تواند اوقات خوشی را برای آن ها داشته باشد.

امکان سوراخ شدن بدنه

یکی از مهم ترین مسئله ای که در استفاده و خرید استخر بادی در نظر گرفته می شود این است که بدنه همواره در معرض سوراخ و آسیب می باشد که در نتیجه باید نسبت به مراقبت از آن اقدام نمود. این استخر بادی دارای بدنه ای توخالی است که همواره در معرض خرابی قرار دارد اما با مراقبت کردن از آن می توان بهترین محصول با طول عمر بالا را به دست آورد و از داشتن آن لذت برد. برای جلوگیری از چنین آسیبی بدنه نباید در نزدیکی اشیاء تیز باشد تا دچار سوراخ شدن نشود. با نزدیک شدن این موارد به بدنه محصول سوراخ می شود و ممکن است این خطر بیش تر شود تا در نهایت بدنه را دچار پارگی نماید.

علاوه بر این موارد بدنه از جنس قابل اشتعال تشکیل شده است که در برابر حرارت و شعله واکنش سریع نشان می دهد. به همین خاطر است که نباید در نزدیکی این محصول شعله ای روشن شود و در نهایت موجب آسیب و خرابی آن گردد. بدنه محصول با رعایت این نکات در امان می ماند اما دارای طول عمر مشخصی است که نسبت به استخر های آماده دیگر کم تر می باشد. در نتیجه اگر به دنبال داشتن یک محیطی با طول عمر بالا و سازگاری بالا می باشید بهتر است که از استخر های آماده دیگر بهره مند شوید.

عیب استخر بادی | اینتکس ایران

خرید بهترین استخر بادی

مطالبی که عنوان شد همگی جهت آشنایی بیش تر افراد نسبت به استخر بادی می باشد تا به راحتی محصول را انتخاب کنند و دچار مشکل نیز نشوند. هر یک از این موارد جزو خصوصیات استخر بادی است که با رعایت و توجه به آن می توان از داشتن این محصول رضایت خاطر داشت. جهت خرید استخر بادی مناسب با مزیت و معایب گفته شده به نمایندگی محصولات اینتکس در ایران مراجعه کنید تا در نهایت قادر به داشتن بهترین اوقات شوید.