خانواده ها عمدتا با شروع فصل گرما سعی می کنند تا فضایی را فراهم کنند که بتوانند به صورت جمعی و گروهی به تفریح بپردازند. حال با توجه به این مسئله عمدتا بهترین گزینه می تواند انتخاب یک استخر بادی باشد که به وسیله آن به صورت خانوادگی به تفریح پرداخته و یک محیط بازی و تفریح را فراهم کنند. در همین رابطه استخرهای بادی خانوادگی جزو محصولات پر فروشی است که می توان از آن به عنوان یک گزینه ایده آل برای خرید و ثبت سفارش نام برد. با توجه به این مقدمه حال در ادامه سعی داریم که به صورت کامل به معرفی ویژگی های استخر بادی خانوادگی و انواع این محصول پرداخته و قیمت انواع این محصولات را در اختیار شما قرار دهیم پس تا انتهای این مقاله از اینتکس ایران با ما همراه باشید.

قیمت انواع استخر بادی خانوادگی | اینتکس ایران

ویژگی استخرهای بادی خانوادگی بزرگ

اولین بخش از بررسی مدل های گوناگون استخر بادی خانوادگی قصد داریم تا به ویژگی های این محصولات اشاره کنیم. در همین راستا باید عنوان کنیم که قطعا وجود یک سری مسائل در خرید استخرهای بادی خانوادگی می تواند تاثیر گذار باشد. در همین رابطه باید عنوان کنیم که یکی از مهم ترین خصوصیات بحث ابعاد و اندازه های این محصولات است. شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که هر چه قدر ابعاد و اندازه های یک استخر بادی بزرگ تر باشد ، قطعا افراد بزرگسال میتوانند به صورت دسته جمعی و با خیالی راحت از این دسته از استخرها استفاده کنند.

به جز بحث ابعاد محصول ، مسئله مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بحث ارتفاع استخرهای خانوادگی است. طبیعتا شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که هر چه ارتفاع یک محصول بزرگ تر باشد ، استفاده برای بزرگسالانراحت تر و ایده آل تر خواهد بود. علاوه بر این ها شما باید توجه کنید که برای استفاده های خانوادگی ، شما باید سعی کنید که قد کودکان را هم در نظر بگیرید و در واقع خرید خود را به گونه ای انجام دهید که کودکان نیز در کنار بزرگسالان بتوانند از محصول به نحو احسن استفاده کنند.

انواع استخر بادی خانوادگی | اینتکس ایران

به جز موارد ارتفاع و ابعاد محصول ، مسئله مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بحث رنگ بندی و طراحی صورت گرفته در این محصولات می باشد. در واقع در مواردی که قصد خرید یک استخر خانوادگی را دارید ، باید به بحث طراحی این محصولات هم توجه کنید. یک سری از این استخرها طراحی های ساده ای را ارائه داده اند و در یک سری از محصولات نیز شما می توانید مدل های طرح دار را مشاهده کنید.

عموما خانواده ها مدل های ساده تر را برای استفاده های خانوادگی می پسندند و سعی می کنند تا استخری را خریداری کنند که ظاهری ساده و بدون طرح را داشته باشد اما در این میان شما می توانید مدل های طرح دار و سایز بزرگ را هم مشاهده کنید که برای استفاده های تفریحی به صورت خانوادگی نیز مناسب و ایده آل خواهد بود. حال مدل هایی که از نظر امکانات نیز توانسته اند یک سری ویژگی خاص را ارائه کنند نیز برای سنین بزرگسال پیشنهاد می شود که در بخش های بعدی به امکانات این محصولات نیز اشاره خواهیم کرد.

قیمت خرید استخر بادی خانوادگی | اینتکس ایران

امکانات استخرهای بادی خانوادگی جدید

در بحث امکانات نیز شما می توانید به یک سری از موارد توجه کنید و با توجه به همین موارد خرید و سفارش خود را ثبت کنید. عمدتا استخرهای بادی خانوادگی امکانات زیادی را ارائه نمی دهند و همین مسئله نیز باعث می شود تا عموما استخرهایی که امکانات خاصی را ارائه می کنند در میان مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردار باشند. یکی از ویژگی ها و امکاناتی که می شود عنوان کرد بحث وجود جالیوانی و یا محفظه نگهدارنده بطری آب می باشد که این نکته می تواند یکی از ویژگی های خوب استخرهای خانوادگی به شمار رود. شما می توانید مشاهده کنید که این محفظه عمدتا در بخش های کناری یک سری از این استخرها دیده می شود و همین امر نیز باعث می شود تا پس از قرار گیری درداخل استخر بتوانید به ساده ترین شکل ممکن بطری آب خود را در این فضا قرار داده و لذت ببرید.

دیگر امکانی که می توان در خصوص این محصولات نام برد بحث وجود نشیمنگاه و تکیه گاه بادی می باشد که در یک سری از مدل های خانوادگی این مسئله به وضوح دیده می شود. در واقع وجود این موارد باعث خواهد شد که افراد بزرگسال بتوانند در کنار کودکان خود و افرادی که سن و سال کمتری دارند به بهترین شکل ممکن به تفریحات آبی در این فصول بپردازند. هم چنین وجود این موارد باعث می شود تا فضای استراحت بزرگسالان نیز یک شرایط نرم و راحت را داشته باشد که مزیت مهمی هم به شمار خواهد رفت.

قیمت انواع استخر خانوادگی بادی | اینتکس ایران

قیمت و شیوه خرید استخر بادی خانوادگی در تهران و ایران

بحث قیمت و هم چنین روش خرید این محصولات نیز مسئله مهمی است که باید با توجه به این نکته سعی کنید تا خرید خود را به بهترین شکل ممکن ثبت کرده و از میان گزینه های مختلف بهترین انتخاب را برگزینید. با توجه به این مسئله باید اشاره کنیم که قیمت استخرهای بادی خانوادگی فاکتورهای مهمی دارد که در بخش های قبلی به یک سری از این نکات اشاره کردیم. حال این مزیت هم بسیار مهم است که شما با توجه به همین تنوع بالای محصولات و قیمت ها سعی کنید تا بهترین گزینه را برای خرید خود انتخاب کنید.

از نظر قیمتی نمی توان یک عدد ثابت را برای محصولات و استخرهای بادی خانوادگی در نظر گرفت اما باید اشاره کنیم که استخرهای خانوادگی عموما از قیمت های حدود 500 هزار تومان شروع شده و مدل های دارای امکانات و ویژگی ها قیمت های بالاتر از یک میلیون تومان را دارا هستند. با توجه به این توضیحات شما می توانید جهت خرید استخر بادی خانوادگی با مقایسه مدل های مختلف این محصولات و همین طور ویژگی های این دسته از استخرهای بادی از سایت فروشگاه اینتکس ایران ، بهترین مدل استخر بادی خانوادگی را برای خود انتخاب کرده و با قیمت عالی در سراسر کشور محصول را سفارش دهید تا در اسرع وقت از یک استخر بادی سایز بزرگ و زیبا لذت ببرید.