بنا بر نیاز هر یک از افراد خرید قایق های بادی متنوع صورت می گیرد که متنوع ترین موارد را شامل می شود و می تواند نیاز افراد را برطرف کند. از قایق بادی در موقعیت های مختلف استفاده می شود که ساده ترین آن استفاده در زمینه گشت و گذار در آب ها و تفریح می باشد. اما برخی از افراد تمایل دارند خرید قایق بادی را برای استفاده های دیگر انجام دهند و آن را جایگزین قایق های چوبی و فلزی نمایند که قیمت بالایی دارند و تمامی علاقه مندان توان خرید آن را ندارند. در نتیجه به سمت خرید قایق بادی کشیده می شوند و می توانند انواع حرفه ای آن را با قیمت مناسب داشته باشند. مزیت های موجود در قایق بادی بیش تر از قایق های دیگر می باشد به طوری که با خرید آن دیگر نیازی به خرید وسایل جانبی نیست. چرا که اغلب قایق های بادی و حرفه ای با تمامی امکانات ارائه می شوند که بابت آن هزینه ای پرداخت نخواهد شد. از این رو می تواند نیاز افراد به قایق را در موقعیت های مختلف برطرف سازد و از این رو مزیت های زیادی شامل آن می شود.

برخی از قایق های بادی و حرفه ای امکان نصب موتور بر روی خود را نیز دارند که با این کار شرایط برای داشتن سرعت و شتاب بالا مهیا می شود و در نتیجه می توان در بسیاری از موارد مانند گشت های ساحلی و یا مسابقاتی از قایق بادی استفاده کرد. افراد می توانند در صورت وجود امکان نصب موتور بر روی قایق بادی موتور های شارژی و یا بنزینی را خریداری نمایند و در نتیجه محصول دلخواهی را با توجه به موقعیت خود خریداری کنند که از قیمت مناسب نیز برخوردار می باشد و دارای امکانات مختلف نظیر سرعت و شتاب بالا بوده است. جهت کسب اطلاعات بیش تر در زمینه خرید انواع قایق های بادی موتوری در ابعاد بزرگ و کوچک و استفاده از آن در محیط های مختلف مطالب زیر را مرور نمایید.

خرید قایق بادی موتوری بزرگ

ظرفیت قایق بادی موتوری بزرگ

منظور از قایق بادی موتوری بزرگ قایق هایی می باشد که با ظرفیت بیش از چهار نفر آماده استفاده علاقه مندان می باشند و می توانند جهت ایجاد رفاه و آسایش و کاربرد های دیگر مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرند. این بدنه های بزرگ امکان حضور اعضای یک خانواده در قایق بادی را مهیا می کند و در نتیجه می توان برای تفریحات خانوادگی و دوستانه از آن بهره مند شد. امکان نصب موتور بر روی قایق بادی با بدنه بزرگ وجود دارد که در نتیجه می توان آن را به راحتی در فضا های مختلف مورد استفاده قرارداد و از داستن آن بهره مند شد.

سرعت و شتاب بالا سبب شده است که افراد بتوانند در محیط آب های خروشان نیز از قایق بادی استفاده کنند و از داشتن آن لذت ببرند. قایق های بادی برند و اصل همواره می توانند در محیط های آبی بهترین کاربرد و مزیت را داشته باشند و در بیش ترین مکان ها مورد استفاده قرار گیرند. از این رو اگر قصد خرید بهترین قایق بادی موتوری بزرگ را دارید می توانید از بین محصولات برند و اصل گزینه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

فروش قایق بادی موتوری بزرگ

پرفروش ترین قایق بادی موتوری بزرگ

از بین تمامی برند ها برند اینتکس و بست وی می تواند بهترین قایق های بادی را ارائه دهد که مزیت های زیادی دارد و از ساختاری محکم و استوار با مزیت های مختلف تشکیل شده است. این برند ها تولید قایق بادی موتوری بزرگ را نیز انجام می دهند تا افراد در این زمینه بی نیاز باشند و بتوانند به راحتی مورد دلخواه خود را انتخاب کنند. با این وجود است که می توان خرید قایق بادی را به جای قایق های گران قیمت چوبی و فلزی انجام داد و در نتیجه مزیت های زیادی را به دست آورد.

این محصولات تنوع زیادی دارند که می توان با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کرد. چرا که برند اینتکس و بست وی نشان دهنده نهایت کیفیت و مزیت می باشند و می تواند محصولی با طول عمر بالا را ارائه دهند. در ادامه به چند نمونه از قایق های بادی موتوری با بدنه بزرگ اشاره می کنیم تا در مسیر انتخاب درست و خرید بهترین قایق بادی شما را یاری دهیم.

قیمت قایق بادی موتوری بزرگ

قایق بادی مارینر

قایق بادی مارینر از جمله قایق های تولید شده در شرکت اینتکس است که بدنه های بزرگ و جادار را شامل می شود. این گونه موارد امکان نصب موتور بر روی خود را دارند که در نتیجه می توان بهترین موقعیت و شرایط را به دست آورد و از داشتن آن لذت برد و توانست اوقات خوشی را ایجاد کرد. همچنین با داشتن مزیت نصب موتور می توان آن را در مسابقات قایقرانی و یا در گشت های ساحلی استفاده کرد و جایگزین قایق های دیگر نمود. این محصول با نصب موتور سرعت بالایی را از خود نشان می دهد و می تواند در محیط های آبی به راحتی مسیر را بپیماید و در نهایت به مقصد برسد.

از این محصول جهت استفاده در آب های خروشان نیز استفاده می شود که بدنه برای چنین استفاده ای دارای سازگاری لازم می باشد و می تواند بدون ایجاد آسیب و خرابی در بدنه و داشتن طول عمر بالا مورد استفاده قرار گیرد. قایق بادی مارینر بدنه ای ضد آب دارد که آب و رطوبت به داخل آن وارد نمی شود. همچنین دارای وزن کم می باشد تا به راحتی بتوان آن را با خود حمل و نقل کرد. قابلیت نصب آسان نیز در تمامی محصولات بادی از جمله قایق بادی وجود دارد و می توان در مدت زمان کم نسبت به راه اندازی آن اقدام نمود. 

قایق بادی موتوری مارینر

قایق بادی اکسکروشن

این قایق بادی با برند اینتکس تولید شده است و در دسته بندی محصولات اصل و اورجینال قرار می گیرد که دارای بدنه بزرگ و جادار بوده است و ظرفیت های مختلف را شامل می شود. محصول مورد نظر دارای بدنه ای با ساختار ایمن و استاندارد است که نشیمن و تکیه گاه های طبی و مواج را ایجاد کرده است. در نتیجه می توان به راحتی بر روی آن قرار گرفت و به استفاده کردن از یک قایق بادی استاندارد و منحصر به فرد پرداخت. قایق بادی اکسکروشن دارای ترکیبی از بهترین مواد اولیه می باشد که ایجاد سازگاری می کند و می تواند مقاومت کامل و کافی را نسبت به حضور در آب های پر تلاطم داشته باشد. در این شرایط بدنه در برابر برخورد و ضربه و حرکات شدید باد مقاومت دارد و می تواند بهترین و کاربردی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد.

نصب موتور بر روی بدنه این قایق های بادی کمک به افزایش سرعت و شتاب در محیط های آبی می کند که در نهایت می توان مسیر آب را با سرعت بالا پیمود و از شرایط بهره مند شد. قایق بادی اکسکروشن با توجه به ظرفیت خود دارای نشیمن بادی می باشد که یک تکیه گاه بادی نیز در کنار آن قرار دارد. از این رو می توان بر روی این بخش طبی و راحتی قرار گرفت و به تفریحات آبی خود رسیدگی کرد. به دلیل بزرگ بودن بدنه محصول افراد قادر به داشتن وسایل همراه نیز خواهند بود و به راحتی می توانند وسایل ماهیگیری خود را به همراه داشته باشند و از آن در زمان رسیدن به موقعیت بهره مند شوند.

قایق بادی موتوری اکسکروشن

قایق بادی جیمینی

یکی از بهترین و با کیفیت ترین قایق های بادی که در شرکت بست وی طراحی و تولید می شود قایق بادی جیمینی بوده است که با ساختاری منحصر به فرد و طبی توانسته رضایت مخاطب را جلب کند و برای افراد بهترین موقعیت را ایجاد نماید. قایق بادی جیمینی محصولی برای استفاده در محیط های آبی می باشد که مزیت های زیادی دارد و دارای لوازم جانبی کامل برای استفاده در شرایط مختلف است. به طوری که می توان با داشتن ان بهترین شرایط را تجربه نمود. قایق بادی مد نظر امکان نصب موتور بر روی خود را دارد که در نتیجه می توان سرعت و شتاب زیادی را تجربه کرد و به راحتی مسیر آب را گشود تا در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و جزو قایق های بزرگ و حرفه ای به حساب بیاید.

به این ترتیب هر یک از کسانی که قصد خرید بهترین و با کیفیت ترین قایق بادی را دارند می توانند محصول را از بین محصولات برند اینتکس و بست وی انتخاب کرده و نسبت به خرید هر یک از این گزینه ها اقدام نمایند. وجود پارو و پمپ باد و امکان نصب موتور بر روی بدنه تمامی مزیت های مورد نیاز برای استفاده کنندگان را ایجاد کرده است و در نتیجه می تواند موقعیت های استاندارد و مناسبی را برای افراد ارائه دهد.

قایق بادی موتوری جیمینی

خرید قایق بادی موتوری بزرگ

اگر کسی به دنبال خرید قایق بادی موتوری بزرگ می باشد که برند و اصل بوده و از مزیت های زیاد برخوردار باشد می توانند به فروشگاه اینتکس ایران مراجعه کرده و نمونه دلخواه خود را انتخاب کنند. این گونه موارد دارای سازگاری زیاد بوده و برای استفاده طولانی مدت ساخته شده اند و می توانند بهترین و کاربردی ترین موقعیت را برای علاقه مندان ایجاد نمایند.