استخر بادی یکی از خاص ترین محصولاتی است که به جهت داشتن تفریحات مهیج آبی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث ایجاد فضایی دلنشین برای افراد می شود. با داشتن این محصول هم می توان هزینه ای کم بابت داشتن آبتنی پرداخت کرد و هم قادر به دسترسی به موقعیت ایمن و استاندارد شد. با این وجود است که افراد زیادی به سمت خرید انواع استخر بادی بچه گانه جذب می شوند و تمایل به خرید آن پیدا کرده اند. علاوه بر این موارد تنوع در نمونه های مختلف استخر بادی باعث شده است که تمامی سنین و سلیقه ها قادر به خریداری آن باشند و بتوانند با رضایت کامل این محصول منحصربه فرد را خریداری کنند.

انواع متنوع استخر بادی برای تمامی رده های سنی می باشد که شامل بزرگسال و بچه گانه خواهد بود. هر یک از این موارد دارای تنوع زیاد می باشند و از ابعاد مختلف برخوردار هستند. نمونه ای از یک محصول بی نقص و حرفه ای برای افراد استخر بادی بچه گانه می باشد که دسته بندی وسیعی دارد تا علاقه مندان بتوانند با خیالی آسوده یک محصول منحصر به فرد را داشته باشند. استخر بادی بچه گانه ساختاری گوناگون دارد که در نتیجه می توان نسبت به داشتن آن اقدام کرد و کودکان را مشتاق و پر نشاط نمود.

به هر حال این محصول دارای خصوصیات منحصر به فرد است و از مزیت های گوناگون تشکیل شده است. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده آن را به عنوان محل بازی رده سنی کودک در نظر گرفت تا در نهایت اوقات خوشی برای آن ها رقم بخورد. برخی از این محصول متمایز از دیگری می باشد و می تواند شرایط دلخواهی را برای آن ها ایجاد سازد. اما برخی دیگر از سادگی زیاد بهره مند است که در نتیجه می توان نسبت به داشتن آن اقدام نمود.

استخر بادی مد نظر با قابلیت های مختلف در اختیار افراد است و بر اساس موقعیت و نیاز و تمایل آن ها انتخاب و خریداری می شود. به این ترتیب پیشنهاد می شود که این محصول منحصر به فرد را با داشتن تنوع بسیار زیاد و انواع ویژه و گوناگون برای فرزندان خود تهیه نمایید تا اوقات خوب و مفرحی برای آن ها ایجاد شود و بتواند ساعات طولانی آن ها را سرگرم کند.انواع استخر بادی بچه گانه و خصوصیات آن و همچنین مزیت های مربوط به این محصول در ادامه ذکر شده است که با هم به بررسی آن می پردازیم.

انواع استخر بادی بچه گانه | اینتکس ایران

استخر بادی بچه گانه لایه ای کوچک

ساده ترین نمونه استخر بادی بچه گانه نمونه ای است که دارای دیواره لایه ای می باشد. این دیواره نقش مهمی در ایجاد استحکام دارد و قادر به ایجاد موقعیت ایمن و استاندارد دارد. دیواره ساختاری خمیده و بادی دارد که در چند عدد بر روی هم قرار گرفته اند و تشکیل دیواره خاص این محصول را داده اند. استحکام ایجاد شده به وسیله دیواره لایه ای بی نقص و بدون اشکال است و افراد به راحتی می توانند به آن تکیه دهند. این محصول شرایط لازم برای داشتن بهترین اوقات برای کودکان را دارد. در نتیجه مورد توجه قرار می گیرد و می تواند برای خرید به افراد توصیه شود.

مزیتی که در این دیواره نهفته است وجود دریچه های متعدد برای باد کردن محصول می باشد. در واقع هر یک از لایه های تشکیل دهنده دیواره یک دریچه دارد و به صورت مجزا از هم باد می شوند. به این ترتیب در صورت بروز مشکل و سوراخ شدگی در هر یک از لایه ها آسیب به لایه بعدی نمی رسد و می توان مجدد از استخر بادی استفاده کرد. تنوع در این محصول بسیار زیاد است و انواع آن از ساده ترین دیواره ها با یک رنگ تشکیل شده است و به دیواره هایی با داشتن طرح های چاپی منتهی می شود. به این ترتیب می توان هر یک از محصولات مورد نظر را بر اساس سلیقه و تمایل فرزند خود سفارش داد و از آن بهره مند شد.

ابعاد این محصول شامل کم جا و بزرگ می شود و به صورت تک نفره و یا استفاده چند نفره در نظر گرفته می شود. استخر بادی مد نظر ساختار های گرد و بیضی و مستطیلی و لوبیایی شکل را شامل می شود که به نوبه خود تمایل افراد به داشتن این محصول را افزایش می دهد. چرا که هر یک از این محصولات دارای اشغال فضای خاص می باشد و می تواند در محیط برای داشتن بهترین خصوصیات قرار گیرد. استخر بادی بچه گانه لایه ای دیواره ای محکم و منحصر به فرد دارد. در نتیجه می توان به راحتی این محصول را مورد استفاده قرارداد و از آن بهره مند شد. دیواره غیر قابل نفوذ و نشت می باشد که در نتیجه قادر به حفظ آب در طی مدت زمان طولانی در داخل خود می شود.

استخر بادی بچه گانه لایه ای | اینتکس ایران

استخر بادی بچه گانه سایبان دار بزرگ

در درجه دوم استخر بادی بچه گانه سایبان دار وجود دارد که می تواند رضایت کودکان را جلب کند. این محصول برای استفاده در روز های آفتابی کاربرد دارد و ساختاری های زیبا و جذاب را شامل می شود. در روز های آفتابی افراد می توانند بهترین موقعیت را داشته باشند. چرا که سایبانی بادی بر روی آن ها قرار می گیرد که به صورت متصل به بدنه و یا جدا از آن می باشد. این سایبان می تواند از برخورد اشعه خورشید به پوست افراد جلوگیری کند و در واقع مانند عایق عمل کند. به این ترتیب کودکان قادر به داشتن تفریحات آبی در استخر بادی در طی مدت زمان طولانی می باشند و می توانند شرایط خوبی را به دست آورند.

ساختار این محصول به دو نوع می باشد. مدل اولی که برای استفاده هر یک از کودکان در نظر گرفته می شود از ساختاری ساده تشکیل شده است که سایبانی ساده بر روی آن قرار گرفته است. این سایبان می تواند به صورت سرخود باشد و یا این که امکان جداسازی آن از بدنه وجود دارد. به این ترتیب افراد در فصول گرم سال و روز های آفتابی سایبان را متصل می کنند و در سایر فصول از این سایبان استفاده نخواهند کرد.

خرید استخر بادی بچه گانه سرسره دار ارزان | اینتکس ایران

موارد دیگری از استخر بادی وجود دارد که ساختاری کارتنی و فانتزی دارد. در واقع یک شیء و یا یک حیوان سازنده ساختار استخر بادی خواهد شد که در داخل بدنه آن محلی برای پر شدن از آب ایجاد شده است. این محصول سایبانی سرخود دارد که ایمن و استاندارد می باشد. جنس سایبان از جنس خود بدنه می باشد که در نتیجه مقاومت بالایی در برابر آفتاب سوختگی و یا تغییر حالت و رنگ دارد. همچنین فشار باد داخل بدنه با افزایش و کاهش دما تغییر نمی کند و در نهایت موجب ترکیدگی بدنه نخواهد شد. این محصول به راحتی حمل و نقل می شود و به همراه افراد قرار می گیرد.

طول عمر محصول به گونه ای است که تنها در صورت پارگی از بین می رود. چرا که بدنه از جنس با کیفیت پلاستیک فشرده پی وی سی می باشد که غیر قابل پوسیدگی است. در نتیجه در طی مدت زمان طولانی دچار پوسیدگی نشده و قادر به داشتن کارایی اولیه و ظاهر اولیه می باشد. ضخامت هر یک از بخش های تشکیل دهنده محصول بالا می باشد و در نتیجه افراد می توانند با اطمینان کامل نسبت به داشتن آن اقدام نمایند.

استخر بادی بچه گانه سایبان دار | اینتکس ایران

استخر بادی بچه گانه سرسره دار دخترانه

بزرگ ترین و جادار ترین استخر بادی بچه گانه نمونه ای است که در ساختار خود دارای سرسره بادی می باشد. این محصول در واقع مجموعه ای تفریحی با آب را ایجاد می کند که بدنه ای بادی دارد و فضایی بزرگ برای بازی های دست جمعی را ایجاد می سازد. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده این محصول منحصر به فرد را خریداری کرد و از انواع متنوع آن استقبال کرد. استخر بادی بچه گانه سرسره دار دارای ابعاد بزرگ است و فضایی بزرگ و جادار برای راه اندازی نیاز دارد. به این ترتیب در فضای باز کاربرد بهترین دارد و می تواند به جهت استفاده در فصول گرم سال مد نظر قرار گیرد.

استخر بادی بچه گانه سرسره دار را می توان با قیمت مناسب خریداری کرد و از آن لذت برد. درو اقع با خرید این محصول دیگرنیازی به خرید وسایل تفریحی برای تفریحات آبی نیست و افراد بی نیاز از این موقعیت در طی ساعات طولانی قادر به استفاده از محصول می باشند. بدنه در برابر عواملی چون آفتاب سوختگی و برخورد اشعه آفتاب به بدنه سازگاری دارد و دچار هیچ آسیبی نمی شود و همچنین مشکلی را نیز ایجاد نخواهد کرد.

به این ترتیب مورد توجه قرار گرفته است و می تواند محیطی منحصر به فرد برای گذراندن وقت کودکان در روز های تابستانی باشد. استخر بادی بچه گانه سرسره دار حرفه ای و بی نقص است و باعث شادی و نشاط کودکان می شود.در نتیجه می توان برای سالن های بزرگ و یا محیط های باز این محصول را خریداری کرد و از داشتن آن لذت برد.

استخر بادی بچه گانه سرسره دار | اینتکس ایران

خرید استخر بادی بچه گانه در تهران

با معرفی انواع استخر بادی بچه گانه و آشنایی با انواع آن می توان به بهترین شکل انتخاب کرد و خرید محصول را انجام داد. این استخر بادی برای رده سنی کودک کاربرد دارد و می تواند برای آن ها بهترین محیط باشد. جهت خرید و ثبت سفارش این محصول به نمایندگی اینتکس ایران مراجعه کنید و از سایر محصولات بادی نیز دیدن فرمایید.