استخر پیش ساخته با ساختار های مختلف طراحی و تولید شده است که می توان نسبت فضای در نظر گرفته برای آن به خرید محصول اقدام کرد. این محصول با ساختار گرد و مستطیلی شکل شهرت دارد و جزو محبوب ترین وسایل آماده برای استفاده محسوب می شود. اما برخی از استخر های پیش ساخته مانند فایبرگلاس از ساختار های خمیده و پیچیده نیز برخوردار می باشند تا ایجاد زیباترین فضا و موقعیت را بدهد. در هر حال انواع استخر های فریمی و برزنتی و یو شکل با ساختار گرد و مستطیلی برای انتخاب و خریداری آماده می باشند و در نتیجه می تواند نیاز افراد به داشتن تفریحات آبی را پاسخ بدهد.

استخر پیش ساخته گرد یکی از بهترین محصولات برای خریداری می باشد که در نتیجه فضایی منحصر به فرد و دلنشین را ایجاد می سازد. از این رو با توجه به تمایل و موقعیت خود می توانید نسبت به خرید استخر پیش ساخته گرد اقدام نمایید. برای داشتن این ساختار نیاز به فضای بزرگ وجود دارد. چرا که استخر پیش ساخته گرد فضای بیش تری را اشغال می کند و نمی تواند در موقعیت گوشه و کنار محیط قرار گیرد. 

در نتیجه آن دسته از افراد که از فضایی بزرگ و جادار بهره مند می باشند می توانند به خرید استخر پیش ساخته گرد اقدام کنند که ظاهری زیباتر و جذاب تر نسبت به موارد مستطیلی شکل دارد. استفاده از این محصول برای ایجاد استخر پرورش ماهی نیز رایج می باشد و افراد می توانند محیط های بزرگ برای پرورش انواع ماهی ها را ایجاد سازند. داشتن امکانات کامل برای استفاده از این محصولات و داشتن استخر های پرورش ماهی و یا استخر هایی که برای شنا و تفریحات آبی استفاده می شوند سبب شده است که افراد به سمت خرید استخر پیش ساخته گرد کشیده شوند و با تمایل بیش تر نسبت به خرید این محصول منحصر به فرد اقدام نمایند.

با این شرایط محصول پر فروش ترین و محبوب ترین استخر پیش ساخته را شامل می شود که برای بهره مندی در تمامی اوقات به کار می رود. استخر پیش ساخته گرد نیز به نوبه خود از ساختار های مختلف تشکیل شده است که افراد بر اساس میزان توانایی برای پرداخت هزینه و یا نیاز خود به موقعیت مطلوب به انتخاب آن ها می پردازند و نسبت به خرید اقدام می کنند. برخی از نکات مهم نسبت به این استخر آماده برای نصب به شرح زیر می باشد:

استخر پیش ساخته گرد | اینتکس ایران

انواع استخر پیش ساخته گرد

نمونه هایی از استخر های پیش ساخته با ساختار گرد در دسترس می باشد که دارای قیمت های مختلف هستند و با این وجود افراد به سمت خرید آن ها کشیده می شوند. استخر پیش ساخته گرد دارای بخش های منحصر به فرد است و از انواعی تشکیل شده است که هر کدام به نوبه خود نیاز افراد را تامین می کند. با توجه به این موارد سه مدل پر طرفدار و محبوب از استخر پیش ساخته گرد را معرفی کرده ایم تا با آگاهی کامل خرید آن را انجام دهید.

استخر پیش ساخته گرد ایزی ست

ساده ترین نوع استخر پیش ساخته ، استخر ایزی ست است که از بدنه ای تشکیل شده از دیواره های برزنتی با لبه بادی ساخته شده است. این ساختار می تواند محصول را هم در دسته بندی محصولات بادی قرار دهد و هم در گروه استخر های پیش ساخته واقع شود. با این شرایط یکی از نمونه های استخر پیش ساخته گرد محسوب می شود که برای استفاده افراد آماده می باشد. این محصول برای رده سنی بزرگسال و کودک طراحی و تولید شده است و هر یک از آن نمونه های پر فروش و پر طرفدار می باشند.

بدنه به دلیل تاشو بودن و امکان حمل و نقل و جا به جایی آسان توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده است تا در نهایت بتوان اوقات خوشی را سپری کرد و به بهره مندی از آن اقدام نمود. در نتیجه کسانی که به مسافرت و گردش می روند می توانند این دسته از استخر های پیش ساخته را داشته باشند و به همراه خود به مکان های مختلف حمل و نقل کنند تا در صورت مناسب بودن موقعیت به راه اندازی آن در محل اقدام نمایند.

استخر پیش ساخته گرد ایزی ست | اینتکس ایران

استخر پیش ساخته گرد فریمی

در درجه دوم استخر پیش ساخته فریمی وجود دارد که توجه متقاضیان به خرید استخر پیش ساخته را جلب می کند. این محصول همواره دارای استحکام زیاد می باشد که بر روی سطح قرار می گیرد و می تواند به راحتی بهترین اوقات را ایجاد سازد. پایه ها دارای مقاومت بالا در برابر فشار و وزن می باشند و تحمل حجم آب زیادی را دارند. در نتیجه می توان با خیالی آسوده آن را بر روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار داد و از آن لذت برد.

بدنه از دو بخش اصلی تشکیل شده است که شامل بدنه برزنتی و ستون و پایه های آلومینیومی می باشد. این پایه ها فاقد زنگ زدگی و پوسیدگی هستند که در نتیجه طول عمر بالایی را ایجاد می کنند. همچنین می توانند فضایی منحصر به فرد و محکم را ایجاد نمایند تا به راحتی در داخل آن تفریحات آبی را به دست آورد. محصول مورد نظر از ابعاد مختلف تشکیل می شود که می توان هر یک از این ابعاد را برای استفاده در موقعیت های مختلف خریداری کرد.

استخر پیش ساخته گرد فریمی | اینتکس ایران

استخر پیش ساخته گرد فایبرگلاس

مقاوم ترین دیواره در استخر پیش ساخته شامل حال استخر پیش ساخته فایبرگلاس شده است که مقاومت بالایی دارد و غیر قابل نفوذ ترین دیواره ها را تشکیل داده است. این استخر پیش ساخته برای استفاده در مصارف کشاورزی و ذخیره آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه می تواند بیش ترین کارایی را از خود نشان دهد.

همچنین برای ایجاد محیط های حرفه ای برای شنا و تفریحات آبی بهترین گزینه محسوب می شود که می توان نسبت به خرید آن اقدام کرد. این محصول از قیمت بالاتری نسبت به موارد بالا برخوردار می باشد که با توجه به کارایی و کیفیت بدنه قابل توجیه بوده است. از این رو افراد با آگاهی کامل می توانند خرید استخر پیش ساخته گرد مد نظر خود را داشته باشند.

استخر پیش ساخته گرد فایبرگلاس | اینتکس ایران

استخر پیش ساخته لبه گرد اورجینال

این گونه محصولات در دسته بندی محصولات اصل و اورجینال واقع شده اند که همواره انتخاب و خرید از این دسته بندی معقول تر و به صرفه تر می باشد. استخر پیش ساخته گرد اورجینال از بهترین و بیش ترین کیفیت برخوردار می باشد تا افراد بتوانند اوقات خوشی را سپری کنند و از داشتن آن نیز لذت ببرند. با این وجود است که این محصول با برند اینتکس و بست وی روانه بازار شده است و توانسته رضایت افراد را جلب کند. استخر پیش ساخته با این دو برند از بدنه های با کیفیت و سازگار تشکیل شده است که در طول عمر بالا بدون ایجاد آسیب و خرابی در اختیار افراد می باشند و می توان از آن در طول مدت زمان طولانی بهره مند شد و لذت برد.

به این ترتیب بهترین مورد برای داشتن تفریحات آبی مهیج است و با داشتن طول عمر بالا می توان از آن به عنوان استخری برای جایگزین شدن به جای استخر های بتنی استفاده کرد. این محصول از بهترین متریال تشکیل شده است تا با داشتن قیمت مناسب بتوان از این خرید به صرفه بهره مند شد و لذت برد.

استخر پیش ساخته گرد اورجینال | اینتکس ایران

قیمت استخر گرد پیش ساخته

همواره محصولاتی که از کیفیت و دوام بالا برخوردار می باشند و ساخت شرکت های معتبر بوده اند قیمت بالاتری دارند و آن دسته از محصولات که برند و اصل نمی باشند با توجه به درجه کیفی پایین تر از قیمت کم تری نیز برخوردار بوده اند. علاوه بر این موارد ابعاد و اندازه استخر پیش ساخته نیز در میزان قیمت آن نقش دارد که در نتیجه مواردی که از ابعاد کوچک و کم جا تشکیل شده اند از قیمت کم و مواردی که دارای ابعاد بزرگ بوده اند نیز قیمت بیش تری را شامل می شوند. با این وجود است که افراد هر یک از محصولات را با توجه به میزان توانایی برای پرداخت هزینه جهت خرید استخر پیش ساخته انتخاب می کنند. نمونه های متنوع این محصول نیز در قیمت آن نقش دارد.

به طور مثال استخر پیش ساخته ایزی ست قیمت کم تری نسبت به استخر پیش ساخته فریمی دارد و همچنین این استخر ها از استخر پیش ساخته فایبرگلاس نیز قیمت پایین تری را دارا می باشند. از این رو برترین نمونه از محصولات با تنوع بالا در اختیار علاقه مندان است که نسبت به خرید آن اقدام می کنند و می توانند بر اساس سلیقه و موقعیت خود هر یک از آن ها را خریداری کنند.

قیمت استخر گرد پیش ساخته | اینتکس ایران

خرید استخر پیش ساخته گرد

اگر به دنبال یک استخر پیش ساخته گرد با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید تنها می توانید آن را از دسته بندی محصولات اصل و اورجینال خریداری نمایید. این دسته از محصولات که ساخت شرکت اینتکس و بست وی می باشند تنها در نمایندگی اینتکس موجود هستند تا بتوان نسبت به خرید آن ها اقدام نمود. با این وجود است که علاقه مندان هم به صورت حضوری قادر به خرید محصول می باشند و هم به صورت غیر حضوری می توانند به سایت مربوط به فروشگاه اینتکس ایران مراجعه کرده و استخر پیش ساخته گرد را خریداری نمایند.