استخر بادی چند ؟ این سوالی است که از اوایل شروع گرما و هم چنین در فصل تابستان بیشتر از هر چیز خانواده هایی که به دنبال خرید استخر بادی می گردند آن را از فروشگاه ها و فروشندگان مختلف می پرسند. در همین رابطه و با توجه به این که این سوال به یکی از بیشترین سوالات این چند وقت تبدیل شده است ، ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد قیمت استخر بادی و هم چنین این سوال که استخر بادی چنده با شما صحبت کنیم و اطلاعات کاملی را در خصوص این محصولات و نحوه قیمت گذاری این استخرها در اختیار شما قرار دهیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در نخستین بخش از این مقاله باید به چند نکته اشاره کنیم و سپس در خصوص نحوه قیمت گذاری استخرهای بادی و همین طور قیمت استخر بادی های گوناگون با شما صحبت کنیم. سوالاتی که بیشتر از همه در این چند وقت از ما پرسیده شده است این موارد می باشد:

استخر بادی چند است

استخر بادی چنده

قیمت استخر بادی چنده

اگر بخواهیم به صورت کلی در این خصوص جواب بدهیم قطعا نمی توان عددی را به صورت کلی عنوان کرد. در واقع ذکر یک قیمت برای استخرهای بادی نمیتواند درست و منطقی باشد زیرا باید فاکتورهای متعددی را برای قیمت گذاری این محصولات در نظر بگیرید. وجود یک سری از امکانات و ویژگی ها می تواند در قیمت گذاری این محصولات اثرگذار باشد. مهم ترین فاکتورهای قیمت گذاری این استخرهای بادی نیز این موارد می باشد:

کف بادی در استخر بادی کودک

اگر استخر بادی که شما خریداری می کنید و برای فرزند خود آن را برمیگزینید دارای کف بادی باشد ، قطعا قیمت محصول شما بیشتر خواهد بود. در واقع استخرهایی که کف آن ها بادی می باشد برای سنین 1 تا 3 سال عالی بوده و بدون هیچ گونه نگرانی کودکان می توانند از این محصولات استفاده کنند. این کف بادی بودن باعث می شود تا شما نرمی و راحتی را به بهترین شکل ممکن تجربه کرده و با خیالی راحت کودک را در این استخرها بدون نگرانی رها کنید.

استخر بادی کف بادی | اینتکس ایران

سایبان بادی در استخر بادی کودک

یک سری از استخرهای بادی دارای سایبان می باشند و همین سایبان هم در این استخرها باعث بالا رفتن قیمت این محصولات می شود. عموما استخرهای بادی دارای ساختاری ساده هستند اما یک سری از مدل های استخر بادی دارای سایبان می باشند. حال این سابان ها هم خود به دو دسته تقسیم می شود که یک سری از مدل ها سایبان بادی سرخود دارند و قابلیت تغییر و یا جدا کردن را دارا نیستند. با این وجود یک سری از مدل ها هم وجود دارد که سایبان آن ها قابلیت جدا شدن را داراست. وجود این مسئله نیز می تواند در قیمت این محصولات اثرگذار باشد.

استخر بادی سایبان دار | اینتکس ایران

نشیمنگاه ، تکیه گاه و جالیوانی در استخر بادی

وجود یک سری از امکانات دیگر نیز خصوصا در استخرهای بادی بزرگسال درقیمت گذاری این محصولات اثرگذار خواهد بود. در یک سری از مدل های استخر بادی اینتکس ، شما می توانید نشیمنگاه بادی را مشاهده کنید که این ویژگی برای بزرگسالان می تواند فوق العاده باشد. در واقع این نشیمنگاه های بادی در بخش های مختلف استخرها مشاهده می شود که یک سری از این مدل ها قابلیت جا به جایی نشیمنگاه را دارا بوده و مدل های دیگری هم هستند که این بخش از آن ها ثابت می باشد.

هم چنین در یک سری از استخرهای بادی وجود تکیه گاه بادی و هم چنین فضایی برای نگهداری لیوان و بطری آب هم دیده می شود که قطعا این عامل و وجود این دو نیز می تواند یک آپشن مهم و تاثیرگذار به شمار رود. شما می توانید مشاهده کنید که تکیه گاه بادی عمدتا بالاتر از سطح اصلی محصول قرار می گیرد و افراد بزرگسال می توانند با خیالی راحت بر روی این بخش ها تکیه دهند. هم چنین وجود جالیوانی و در واقع حفره ای بر روی استخرهای بادی برای قراردادن بطری آب نیز می تواند یک نکته مهم باشد که همواره افراد می توانند در سریع ترین زمان ممکن به بطری آب دسترسی داشته باشند. این موارد نیز در استخرهای بادی سایز بزرگ می تواند در قیمت محصولات تاثیر گذار باشد.

استخر بادی بزرگسال دارای نشیمنگاه | اینتکس ایران

سرسره بادی و اسباب بازی بادی در استخر بادی

به جز مواردی که عنوان کردیم وجود یک سری آپشن در استخرهای بادی کودک نیز در قیمت استخرهای بادی می تواند اثر بگذارد. یک سری از استخرهایی در بازار وجود دارد که دارای سرسره بادی هستند و این سرسره های بادی برای سنین کودک و خردسال می تواند فوق العاده مهیج باشد. عمدتا استخرهایی که دارای سرسره بادی هستند به گونه ای طراحی شده اند که ابعاد بزرگی داشته و فضا برای بازی و تفریح کودکان نیز به بهترین شکل ممکن فراهم می باشد. هم چنین یک سری از این مدل ها در کنار خود انواع اسباب بازی های بادی را هم ارائه داده اند که این نکته باعث شده تا کودکان در یک محیط شاد و مفرح بتوانند مشغول بازی شوند.

استخر بادی سرسره دار | اینتکس ایران

ابعاد و اندازه های استخر بادی چنده

در بخش های قبلی در خصوص آپشن ها و ویژگی های استخرهای بادی با شما صحبت کردیم. به جز این موارد نکته مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد و تاثیر زیادی هم در قیمت گذاری استخرهای بادی دارد بحث ابعاد و اندازه های این محصولات می باشد. عموما هر چه ابعاد این محصولات بزرگ تر باشد در قیمت آن ها نیز اثرگذار است. هم چنین طرح و نقش این محصولات هم در کنار ابعاد آن ها در قیمت گذاری این محصولات اثر دارد.

خرید استخر بادی قیمت مناسب

در این مقاله سعی کردیم تا در خصوص این مسئله که قیمت استخر بادی چنده با شما صحبت کنیم. هم چنین مهم ترین فاکتورهای قیمت گذاری این محصولات و تاثیر آن ها را در قیمت این محصولات بازگو کردیم. با توجه به این توضیحات شما می توانید از طریق سایت فروشگاه اینتکس ایران ، مدل های مختلف استخرهای بادی را مشاهده کرده و با قیمت ارزان و تنوع بالای محصولات ، استخرهای بادی را خریداری کنید.