استخر آب درمانی ایجاد کننده فضایی درمانی می باشد که برای گروه های مختلف افراد مورد استفاده قرار می گیرد. آب درمانی نوعی درمان است که برای  افراد مختلف تجویز می شود و تشخیص انجام آن نیز بر عهده پزشک خواهد بود. از این رو افراد به ایجاد چنین محیط هایی اقدام می کنند تا در تمامی اوقات به آن مراجعه کرده و از شرایط به وجود آمده لذت ببرند. آب درمانی برای کسانی مناسب است که دارای آسیب در ناحیه استخوان و یا عضلات می باشند. همچنین برای افراد مسن نیز تجویز می شود. به این ترتیب عضلات آن ها نرم خواهد شد و آن ها را از آسیب های گوناگون در امان نگه می دارد. این روش درمان برای کسانی که در ناحیه ستون فقرات دچار مشکل هستند نیز انجام می شود تا افراد بتوانند سلامت خود را به دست آورند و به راحتی حرکت کنند. روش آب درمانی سبب می شود که بیماران بدون مراجعه به بیمارستان و یا مصرف دارو تا حد زیادی سلامتی خود را به دست بیاورند و بتوانند به تدریج آسیب بدن خود را درمان کنند. اما در دسترس بودن چنین فضایی کمی دشوار است و امروزه با آپارتمانی شدن خانه ها فضای کافی برای این گونه موارد وجود ندارد.

برخی از افراد به استخر های آب گرم در محیط های عمومی مراجعه می کنند که به نوبه خود دارای دشواری های زیاد است و مراجعه منظم و مداوم به این مکان ها گاهی دشوار می شود. از این رو افراد به فکر ایجاد و احداث استخر های مختلف در مکان های شخصی مانند باغ و ویلا و یا سالن های بزرگ می باشند و می توانند استخر آب درمانی را نیز در این محیط ها ایجاد سازند. در نتیجه برای بیماران امکان دسترسی به آب درمانی آسان می شود و افراد می توانند به راحتی این مزیت را داشته باشند. تمامی مراحل ایجاد این گونه استخر ها و انواع آن ها در ادامه ذکر شده است که برای علاقه مندان آماده می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و آگاهی در این زمینه به بررسی مطالب ذیل بپردازید تا در نتیجه بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید با میزان هزینه مد نظر خود از استخر آب درمانی بهره مند شوید.

استخر آب درمانی | اینتکس ایران

استخر پیش ساخته برای آب درمانی

به منظور آسان شدن ایجاد استخر آب درمانی افراد به سراغ استفاده از استخر های پیش ساخته می روند تا با هزینه کم و به آسانی این محیط را برای خود ایجاد سازند. استخر های پیش ساخته انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها مخصوص آب درمانی می باشد. به دلیل داشتن ابعاد مختلف و ساختار های گوناگون افراد قادر به انتخاب مورد مناسب بوده اند تا در نتیجه بتوانند بهترین کارایی را از آن به دست آورند. این استخر پیش ساخته دارای مزیت های مختلف می باشد که در نتیجه می توان از داشتن آن لذت برد و دچار هیچ گونه مشکلی نشد. فضای به وجود آمده به وسیله استخر پیش ساخته آب درمانی کاملا مشابه با استخر های دیگر است و مزیت های زیادی را به دنبال دارد. این استخر ها می توانند نیاز افراد به داشتن محیط درمانی را پاسخ بدهد و به راحتی راه اندازی گردد. محصول مورد نظر برای راحتی افراد طراحی شده است و دارای قیمت ارزان می باشد.

در واقع کسانی که به سمت ایجاد استخر های آب درمانی به وسیله استخر پیش ساخته می روند می توانند در کم ترین زمان بهترین محیط را ایجاد سازند و با استفاده از آن به آرامش برسند. با نصب استخر پیش ساخته در محیط هایی مانند باغ و ویلا و یا سالن ها و حیاط های بزرگ امکان دسترسی مداوم به چنین محیط درمانی وجود دارد و می توان با خیالی آسوده درمان خود را در پیش گرفت. افراد ساعات طولانی در داخل استخر آب درمانی قرار می گیرند تا به روند درمان بیماری خود رسیدگی نمایند. این محصول خاص و منحصر به فرد دارای بهترین نوع مواد اولیه است تا طول عمر و دوام خود را داشته باشد و بتوان در موقعیت های مختلف از داشتن آن لذت برد. استخر پیش ساخته آب درمانی هزینه کم تری نسبت به ایجاد استخر های بتنی دارد و به راحتی توسط افراد نصب می شود. همچنین قابلیت حمل و نقل و جا به جایی به مکان های دیگر را دارد تا در صورت تمایل به تغییر مکان بتوان استخر خود را نیز به آن محل هدایت کرد. 

ساخت استخر آب درمانی

استخر آب درمانی در محیط هایی ایجاد می شود که امکان دسترسی به آب وجود داشته باشد و بتوان از آب گرم در داخل آن استفاده کرد. آب گرم داخل استخر به سرعت دمای خود را از دست می دهد. به همین خاطر افراد قادر به استفاده و به کار گیری از گرمکن های دیجیتالی می باشند. با نصب گرمکن آب داخل استخر آب درمانی به سرعت اب داخل بدنه گرم می شود و به دمای مطلوب می رسد. در نتیجه موقعیت برای داشتن درمان توسط آب مهیا می گردد و افراد می توانند به آن مراجعه نمایند. استخر آب درمانی به وسیله آب گرم کاربرد خود را دارد و برای شل شدن و نرم شدن عضلات و استخوان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خاطر است که گرمکن آب به عنوان یک محصول دائمی و ضروری برای این استخر ها انتخاب می شود و بر روی بدنه نصب خواهد شد. بر روی این دستگاه نمایشگر دیجیتالی وجود دارد که دمای آب را نشان می دهد. همچنین می توان با این نمایشگر دمای مد نظر خود را تعیین کرد تا دستگاه آب داخل بدنه را به همان میزان گرم کند.

در هر حالت داشتن استخر آب درمانی به وسیله وجود گرمکن امکان پذیر است و افراد قادر به داشتن موقعیت مناسب و دلخواه خواهند بود تا به این ترتیب بتوان با خیالی آسوده یک فضای مناسب برای آب درمانی را به دست آورد. در محیط های مختلف که تمایل به ایجاد استخر آب درمانی وحود دارد افراد می توانند با گودبرداری این محیط را ایجاد سازند و یا با استفاده از استخر پیش ساخته بر روی سطح زمین استخر آب درمانی را فراهم سازند.

ساخت استخر آب درمانی | اینتکس ایران

هزینه آب درمانی

افرادی که توسط پزشک به آب درمانی تجویز می شوند باید به طور مداوم در چنین محیطی قرار گیرند که کاری دشوار محسوب می شود. علاوه بر دشوار بودن و مراجعه مکرر به این مکان ها برای آب درمانی هزینه آن نیز زیاد خواهد بود. چرا که دائم هزینه قرار گیری در محیط آب درمانی پرداخت می شود و در مجموع هزینه زیادی تخمیم می خورد. اما با ایجاد یک استخر آب درمانی توسط خود افراد می توان تمامی هزینه ها را کاهش دارد و در نهایت یک استخر منحصر به فرد و خصوصی برای خود ایجاد ساخت که آن هم در صورت وجود فضای کافی امکان پذیر می باشد. در غیر این صورت تمامی هزینه ها اعم از حضور در داخل استخر آب درمانی و هزینه حمل و نقل برای افراد در نظرگرفته می شود و می توان گفت که برای این کار نیاز به پرداخت بالا می باشد. 

استفاده از استخر های پیش ساخته برای ایجاد استخر آب درمانی به نوبه خود این هزینه ها را کاهش می دهد و با قیمت مناسب محیطی منحصر به فرد و کامل را ایجاد خواهد کرد. به این ترتیب محیط برای درمان افراد مهیا خواهد شد.

عکس استخر آب درمانی در تهران

در استان تهران اغلب خانه ها آپارتمانی می باشند و در واقع فضایی برای ایجاد استخر آب درمانی وجود ندارد و یا فضای موجو محدود می باشد که در نتیجه نمی توان در آن استخر های مختلف را ایجاد کرد. برای داشتن آب درمانی در تهران تنها می توان به مکان هایی مراجعه کرد که دارای استخر آب درمانی می باشند و می توان به صورت مکرر به آن ها مراجعه کرد. در نتیجه روند بیماری افراد رو به بهبود خواهد بود و مشکلات عضلانی و استخوانی نیز بهتر خواهد شد. در صورت تجویز پزشک به آب درمانی علاقه مندان می توانند به سراغ استخر های عمومی که دارای استخر آب گرم می باشند مراجعه کنند و درمان خود را آغاز نمایند.

استخر آب درمانی در تهران | اینتکس ایران

ابعاد استخر آب درمانی کم عمق

همان طور که گفته شد استخر آب درمانی در مکان های مختلف ایجاد می شود و وجود دارد. به همین خاطر افراد می توانند هم به مراکز عمومی مراجعه کنند و یا این که در محیط های شخصی استخر خود را ایجاد سازند. با این وجود ابعاد مختلف شامل استخر آب درمانی می شود و بر اساس موقعیت و نیاز افراد انتخاب خواهد شد. اگر به دنبال ایجاد استخر آب درمانی می باشید به شما پیشنهاد می شود که از استخر پیش ساخته استفاده نمایید. چرا که این استخر ها از قیمت ارزان برخوردار می باشند و دارای ابعاد گوناگون هستند. در نتیجه به راحتی می توان گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرد و برای محل مد نظر خود از آن استفاده نمود. ارتفاع استخر آب درمانی معمولا به گونه ای می باشد که امکان نشستن افراد در داخل آب وجود داشته باشد. در نتیجه می توان به عمق های کم این محیط ها اشاره کرد و آن ها را مناسب ترین گزینه در نظر گرفت. استخر های پیش ساخته دارای دیواره های کوتاه قادر به ایجاد استخر آب درمانی مناسب برای بیماران می باشد که تمامی نیاز آن ها به حضور در آب گرم را پاسخ می دهد.

خرید استخر آب درمانی ارزان قیمت

با توجه به راهنمایی های گفته شده و مطالبی که در خصوص آگاهی بیش تر در زمینه استخر آب درمانی ذکر شده است می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید و نسبت به داشتن استخر آب درمانی تصمیم درست بگیرید. چنانچه تمایل به خرید استخر پیش ساخته برای داشتن استخر آب درمانی دارید می توانید به سراغ خرید استخر های پیش ساخته اینتکس بروید. این استخر ها دارای امکانات کامل می باشند و می توانند بهترین محیط را ایجاد سازند. در نتیجه با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان می باشند و می توان از آن بهره مند شد. استخر پیش ساخته برای آب درمانی را می توان از نمایندگی اینتکس ایران خریداری کرد و نسبت به استفاده از آن در محیط های مختلف اقدام کرد تا در هر زمان به آب درمانی دسترسی پیدا کرد.