ایجاد تنوع زیاد در دسته بندی استخر های بادی سبب شده است که افراد با هر سلیقه ای بتوانند نسبت به خرید مورد مد نظر اقدام کنند و از آن بهره مند شوند و راحت ترین حالت ممکن را نیز به دست آورند. این محصولات محبوبیت زیادی دارد و برای کودکان و بزرگسالان به جهت ایجاد تفریحات مهیج آبی ساخته شده است و در نتیجه می تواند مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. استخر بادی تنوع زیادی دارد و ابعاد و ساختار های مختلف را شامل می شود تا بتوان برای مکان های مختلف نیز این محصول را مورد خریداری قرار داد و از آن بهره مند شد. این محصول دلخواه توانسته در تفریحات تابستانه افراد استفاده شود و برای آن ها مهیج ترین حالت ممکن را رقم بزند. از سوی دیگر می تواند به عنوان استخر توپ در محیط های سرپوشیده نیز کاربرد داشته باشد و در نهایت مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد که تنها برای لذت بردن کودکان و بزرگسال از این محصول می باشد. تنوع در این محصول سبب شده است که ساختار های گوناگون ایجاد شود که شامل نمونه هایی با بدنه ساده شده است و برخی از گزینه های دیگر نیز ساختار های حرفه ای و منحصر به فرد را تشکیل داده اند.

 به این ترتیب می توان در تایم طولانی از محصول استفاده کرد و به بهره برداری از آن نیز اقدام نمود و در نتیجه بتوان به لذت داشتن تفریحات مهیج آبی دست پیدا کرد. حرفه ای ترین استخر های بادی دارای دریچه ای به جهت تخلیه آب در بخش کف خود می باشند تا بدون مشکل بتوان آب بدنه را تخلیه کرد و محصول را برای جمع آوری و یا تعویض آب آماده ساخت. استخر بادی مزیت های زیادی دارد که از این طریق دیگر نیازی به جا به جایی بدنه وجود ندارد و در نهایت می توان با خیالی آسوده این محصول را مورد استفاده قرار داد. نمونه های ساده تر دارای وزن کم و بدنه کوچک می باشند که برای تخلیه آب داخل آن تنها باید بدنه را خم کرد و آب را به بیرون هدایت نمود. با این وجود است که تمامی شرایط برای راحتی افراد مهیا شده است و آن دسته از استخر های بادی که بزرگ می باشند و بدنه های حرفه ای را تشکیل داده اند دارای دریچه برای تخلیه آب بوده اند و می توان در کم ترین زمان آب زیادی را به بیرون هدایت کرد. برای آگاهی بیش تر با استخر های بادی و نحوه تخلیه آب از داخل آن ها با ما همراه باشید.

تخلیه آب استخر بادی بزرگ بدون پمپ

استخر های بادی دارای ابعاد و اندازه های مختلف می باشند که ساختار های  گوناگون را نیز تشکیل داده اند و در نهایت می توانند بهترین موقعیت را برای تفریحات آبی افراد رقم بزنند. این محصول دارای ترکیبی از بهترین مواد اولیه در عین حال سازگار ترین محصول می باشد که می تواند در موقعیت های مختلف استفاده شود و در نهایت قادر به ایجاد شرایط دلخواه برای استفاده کودک و بزرگسال می باشد. در داخل این محصول از آب و توپ های بادی استفاده می شود. اگر قصد ایجاد استخر بادی برای بازی های آبی را دارید می توانید مقدار مشخصی آب را در داخل بدنه وارد کنید و در نهایت استخر آبی را ایجاد نمایید. این محصول می تواند محیطی ایمن و استاندارد برای به آرامش رسیدن باشد و در نهایت می تواند برای ایجاد تفریحات مهیج ابی مورد استفاده قرار گیرد و در فصول گرم سال کاربرد زیادی دارد. استخر بادی بزرگ در فضای باز آماده بهره برداری می باشد و می تواند تمامی مزیت های ممکن را داشته باشد تا کسانی که آن را استفاده می کنند دچار مشکل نشده و بتوانند بهترین اوقات را به دست آورند. 

این محصولات به دلیل داشتن بدنه بزرگ آب زیاد تری را در داخل خود جای می دهد و نیاز به آب زیاد برای استفاده از آن می باشد. به همین خاطر است که آب داخل آن از طریق شلنگ تامین می شود و می توان آن را پر از آب نمود. این محصول خاص و منحصر به فرد از آن جایی که آب زیادی دارد به راحتی تخلیه نمی شود و برای تخلیه آن روشی دیگر وجود دارد. کسانی که به هر دلیلی نیاز به تخلیه آب به طور کامل از داخل استخر بادی را دارند می توانند از طریق دریچه خروج آب در قسمت کف محصول اقدام نمایند و به سرعت میزان آب زیادی را تخلیه نمایند. این موقعیت سبب شده است که هم به آسانی آب به بیرن هدایت شود و هم بتوان برای تعویض آب داخل استخر و یا جمع آوری بدنه استخر بادی کم ترین زمان را به جهت تخلیه آب صرف کرد و در نهایت می توان به راحتی از داشتن استخر بادی بزرگ در مکان های مختلف بهره مند شد.

روش تخلیه آب استخر خانگی از دریچه تخلیه

دیگر استخر های بادی که برای استفاده در منزل و استفاده کودکان ساخته شده است و دارای بدنه کمجا و منحصر به فرد می باشد دارای امکان تخلیه به روش دیگری می باشند. در واقع این محصولات به دلیل داشتن ابعاد کوچک آب کمی را در داخل خود دارند و می توانند در مصرف آب صرفه جویی شود. با این وجود است که در حیاط خانه و یا در باغ و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت می توان آن را در حمام منزل نیز مورد استفاده قرار داد. آب داخل این محصول از طریق ورود شلنگ آب به داخل آن تامین می شود و می توان تا گنجایش استخر بادی در داخل آن آب پر کرد. زمانی که بدنه پر شود افراد می توانند از آن استفاده کنند و تفریحات مهیج آبی را داشته باشند. این محصولات به دلیل این که بدنه های کوچک و کمجا دارند و همچنین آب کمی در داخل آن ها جای می گیرد به عنوان یک محصول مسافرتی نیز از آن ها یاد می شود تا بتوان به راحتی مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرند و بتوانند اوقات خوشی را داشته باشند. استخر خانگی تنها با خم کردن بدنه آن می توند خالی از آب شود و یا این که می توان با ظرفی کوچک آب آن را کم کم تخلیه نمود.

 در این صورت کمی زمان بر خواهد بود اما تنها روشی است که می توان استخر بادی خانگی و کوچک را از آب تخلیه نمود و آن را برای جمع آوری و یا حمل و نقل به مکانی دیگر آماده کرد. زمانی که افراد نیاز به تعویض آب داخل بدنه نیز دارند می توانند ابتدا بدنه را تخلیه کنند و سپس محصول را با آب تازه پر نمایند و به این صورت از بروز عوامل بیماری زا و آلودگی نیز جلوگیری نمایند. حجم کمی از آب که داخل این استخر را پر می کند سبب آسان تر شدن تخلیه آن می شود و می توان در مدت زمان کم بدنه را تخلیه نمود. این کار توسط افراد صورت می گیرد و نیازی به کمک ندارد و همچنین کودکان نیز به تنهایی می توانند آب داخل استخر بادی خود را تخلیه کرده و موقعیت را برای بهره برداری مجدد آماده سازند. استخر بادی خانگی در داخل حمام تخلیه می شود و برای این کار باید در داخل حمام به تفریحات آبی پرداخت تا مشکلی برای ریخته و پاش آب وجود نداشته باشد و از ایجاد مشکل در محیط داخلی خانه نیز جلوگیری می شود. علاوه بر این موارد کسانی که دارای حیاط می باشند نیز می توانند از این استخر بادی استفاده کنند و مشکلات این چنینی را نیز نداشته باشند و در نهایت تخلیه آب از داخل بدنه نیز به بهترین شکل انجام شود. 

ساده ترین روش تخلیه آب استخر بادی جهت جمع آوری 

استخر بادی از سری استخر های دائمی نمی باشد و با راه اندازی آن می بایست پس از استفاده جمع آوری نیز گردد. در این صورت باید آب داخل بدنه به طور کامل تخلیه شود و محصول برای جمع آوری آماده می شود. استخر های بادی به وسیله پمپ باد راه اندازی می شوند و می توانند به سرعت کار راه اندازی انجام گیرد. در این صورت زمان کمی برای راه اندازی نیاز است و می توان محصول را آماده استفاده علاقه مندان نمود. در این زمان نیاز به پر کردن بدنه از آب می باشد که آب داخل استخر بادی به وسیله شلنگ آب تامین می شود که در محیط وجود دارد و به سرعت می تواند آب مورد نیاز را وارد بدنه کند. در این صورت کم ترین زمان برای پر کردن بدنه نیاز است و افراد می توانند به سرعت فضایی دلنشین و مهیج برای بهره مندی افراد را مهیا کنند. در فصول گرم سال از استخر بادی در محیط های باز مانند باغ و ویلا استفاده می شود که می توان لحظات شادی آوری را ایجاد کرد تا به آبتنی و آب بازی مشغول شوند و بتوانند ساعات خوشی را کسب کنند. در این صورت تامین آب داخل استخر بادی راحت تر انجام می شود و می توان در کم ترین زمان بدنه را پر از آب نمود. 

با استفاده طولانی مدت از محصول سرانجام نیاز به جمع آوری آن وجود دارد و باید بدنه از آب تخلیه شود تا جمع آوری شده و برای رفتن به مکانی دیگر و یا مراقبت از آن آماده شود. برای این کار باید به بدنه توجه کرد که اگر از نوع استخر های بزرگ و حرفه ای می باشد دارای دریچه تخلیه آب از کف خواهد بود و می توان از این طریق در مدت زمان کم بدنه را تخلیه کرد. اما اگر از انواع استخر های بادی با بدنه کوچک باشد تنها می توان با ظرفی کوچک به صورت مداوم آب داخل استخر را تخلیه کرد و بدنه را خالی نمود. همچنین با خم کردن بدنه نیز آب داخل آن تخلیه می شود و بدنه آماده تخلیه شدن از باد می گردد. برای تخلیه باد بدنه نیز از طریق دریچه ورود باد اقدام می شود. نمونه های بزرگ که دارای بدنه های حرفه ای می باشند و چندین دریچه باد در بدنه آن ها وجود دارد به وسیله پمپ باد هایی تخلیه می شوند که قدرت مکش دارند و به سرعت توانایی جمع آوری استخر بادی را خواهند داشت. به این ترتیب همزمان با تخلیه آب از استخر بادی می توان نسبت به تخلیه باد از داخل آن نیز اقدام کرد و محصول را به جهت حمل و نقل و جا به جایی و یا جمع آوری و نگه داری آماده کرد.

تخلیه آب استخر بادی با شلنگ برای تعویض آب

همان طور که اشاره شد استخر های بادی بزرگ دارای دریچه تخلیه آب از کف می باشند که با باز کردن آن آب به راحتی تخلیه می شود و بدن خالی از آب خواهد شد. آب داخل استخر بادی زمان بازی های طولانی مدت باید با آب تمیز تعویض شود تا از بروز آلودگی و عوامل بیماری زا جلوگیری شود و بتوان با خیالی آسوده در داخل محیط آبی حضور پیدا کرد. استخر بادی برای کودکان محیطی بی نقص و مهیج است که باید نسبت به تمیز نگه داشتن آن توجه داشت و در هر برهه زمانی آب تمیز و پاکیزه در داخل آن پر کرد. در این صورت باید در فصول گرم سال که زمان بازی و سرگرمی کودکان طولانی می شود نسبت به تخلیه آب داخل استخر اقدام کرد و سپس آب تمیز و پاکیزه را برای استفاده مجدد در داخل بدنه پر نمود. با این وجود بدنه به وسیله تخلیه از دریچه تخلیه آب از کف خالی می شود و می تواند با آب تازه پر شود. همچنین آن دسته از محصولات که فاقد دریچه کف می باشند نیز می توانند با ظرف کوچک آب داخل آن ها را تخلیه نمود و سپس با آب تازه پر کرد. در هر حالت توجه به بهداشت آب داخل استخر بادی لازم و ضروری است و باید به آن توجه بسیار زیادی شود تا در نهایت مشکلی رخ ندهد.

خرید استخر بادی ارزان قیمت با کیفیت

یکی از بهترین محصولات بادی که برای تفریحات آبی استفاده می شود و مورد محبوبیت تمامی رده های سنی قرار گرفته است استخر بادی می باشد و متنوع ترین ساختار ها را روانه بازار کرده است. این محصول با داشتن قیمت مناسب و ارزان توانسته برای تمامی علاقه مندان کاربردی باشد و مورد خریداری آن ها قرار گیرد. در این صورت کسانی که تمایل به خرید استخر بادی ارزان قیمت دارند می توانند به فروشگاه اینتکس ایران مراجعه کرده و محصول را با کیفیت بالا خریداری نمایند.